امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«زنم زيباست، نمي‌خواهم حجاب داشته باشد!»
#1
زني در دادگاه گفت: همسرم از حجاب من ناراضي است و دوست ندارد حجاب پوشيده‌اي داشته باشم و بر اين اساس دنبال طلاق دادن من است.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، زني در دادگاه خانواده حضور يافت و درخواست طلاق خود را به قاضي دادگاه ارائه كرد. وي در توضيح دليل اين درخواست گفت: يك سال گذشته به عقد همسرم درآمدم و بعد از مدت كوتاهي با برگزاري مراسم عروسي به منزل مشترك رفتيم و متاسفانه از همان ابتدا سر مسائل مذهبي دچار مشكل شديم.

زن جوان ادامه داد: من و همسرم هر دو در خانواده مذهبي بزرگ شديم و زماني كه همسرم به خواستگاري من آمد از اين موضوع اطلاع داشت كه حجاب من چگونه است و من تحت هيچ شرايطي حاضر نيستم آن را تغيير دهم.

وي با بيان اينكه همسرم از ابتدا حجاب من را پذيرفته بود، اظهاركرد: بعد از گذشت مدت كوتاهي از شروع زندگي مشترك‌مان، مرتب از من ايراد مي‌گرفت كه چرا حجاب من اين‌قدر پوشيده است در حالي كه حجاب خانواده خودش نيز همانند حجاب من است.

زن جوان كه 25 سال سن داشت، عنوان كرد: همسرم از من مي‌خواست تا حجابم را مطابق ميل او تغيير دهم و در مهماني‌هايي كه من هرگز نمي‌توانم در آن حضور داشته باشم شركت كنم. اوايل فكر كردم شايد بعد از گذشت مدت كوتاهي از حرف‌هاي خود پشيمان شود اما اصرار او هر روز پرر‌نگ‌تر مي‌شد.

شوهر اين زن جوان نير گفت: اين درست است كه من جزء خانواده مذهبي و معتقدي هستم اما افكار و عقايد شبيه آنها نيست و همسرم در واقع انتخاب پدر و مادرم است نه انتخاب خودم. زيرا من دوست ندارم همسرم حجاب داشته باشد.

وي در پاسخ به پرسش قاضي مبني بر اينكه اگر افكارت اين‌گونه است چرا اين دختر را به عقد خود درآوردي، گفت: همسرم از لحاظ ظاهري بسيار زيباست و زماني كه او را ديدم به او علاقمند شدم و فكر كردم مي‌توانم او را از افكارش دور كنم و پوشش او را به آنچه كه خود مي‌خواهم تغيير دهم.

مرد 29 ساله مدعي شد: همسرم از نظر ظاهري بسيار زيبا است و به نظر من بايد تا زماني كه زنده است از اين زيبايي استفاده كند در حالي كه او خود را در پوششي پنهان كرده است كه نمي‌تواند از آن لذت ببرد.

پدر مرد كه در دادگاه حضور داشت نيز گفت: پسرم لياقت چنين دختري را ندارد، زيرا همه آرزوي داشتن چنين همسري را دارند اما پسر من آن‌قدر بي‌غيرت است كه نمي‌داند از همسرش كه ناموس او است چه چيزي را مي‌خواهد.

وي ادامه داد: پسر من بايد براي هميشه فراموش كند كه پدر و مادري دارد.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين با صادر كردن حكم طلاق به زندگي يك‌ساله اين زوج پايان داد.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوای زناشویی می‌تواند برای رابطه تان خوب باشد! ngr1429 0 166 1394-5-3، 01:03 صبح
آخرین ارسال: ngr1429

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان