امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آثار انتظار در انسان چگونه است
#1
Bug 
http://www.ya-abasaleh.com/dl/digital-songs/albums/taranom/Taranom%2015.mp3 حالت انسان منتظر :آثار انتظار چگونه است و چه حالتی را ایجاد می کند؟ انتظار دو حالت ایجاد می کند 1-حالت دورونی 2-حالت بیرونی :در حالت دورونی : انسان بیقرار است و رنگ رخسارش پریده ْو حالت اضطراب دارد؛  استرس تمام وجودش را فرا می گیرد. فکر می کند چیزی را گم کرده  ؛و دائما چشمانش به اینطرف و آنطرف می چرخد تا شاید گم شده اش را بیابد...!هر بار که صدای زنگ درب را بشنود.بیدرنگ بطرف درب رفته و درب را باز میکند. چهره اش نشان می دهد که نگران است و حال وحوصله ندارد!در حالت بیرونی انسان  هر لحظه منتظر ورود سفرکرده اش می باشد  به ساعت نگاه می کند. از اطرافیان سوال میکند که آیا از مطلوبش خبری دارند یاخیر؟اینطرف آنطرف می رود و هر چند دقیقه یکبار تماس می گیرد .هر دم از درب یا پنجره بیرون را نگاه میکند.فرض کنید فردی مجلس مذهبی(روضه خوانی) را تشکیل داده و از سخنرانی برای سخنرانی دعوت کرده است .اما او چند دقیقه ای تاخیر کرده صاحب مجلس نگران می شود.و برای اینکه در برابر میهمانان شرمنده است . حالت های فوق به او دست می دهد.و حرکات وحالتهای گفته  شده را از خود بروز می دهد. یک منتظر واقعی امامزمان(عج) نیز بایداین حالت ها را داشته باشد . ما هم از خداوند متعال بخواهیم تا این حالت ها را 
به ما هم عنایت بفرماید: زیرا اگر اینچنین حالت ها را داشته باشیم و صادق و مومن هم باشیم. اگر قبل از ظهور فوت هم  کرده باشیم؛ انشاالله در هنگام ظهور مهدی موعود (عج) رجعت خواهند داد.لذا  اگر دوست دارید در زمان ظهورحضرت ؛ حضور داشته باشید و در رکاب ایشان دین خدا را یاری کنید.و دنبال یافتن راه رسیدن به این امر مهم هستید. لطفا به پست ؛ آیا می توانیم در زمان ظهور جزو یاران و سربازان امام زمان (عج) باشیم؟ مراجعه بفرمائید و با دقت آنرا مطالعه کنید.تا با هم راههای رسیدن به این هدف مهم و ارزشمند را بیابیم.انشاالله.  


او چرا نمی آید من مات ولم یعرف امام زمانه مات میتة جاهلیه
هرکس امام زمان خود را نشناسد وبمیرد به مرگ جاهلیت مرده است:>پیامبر اکرم (ص) (المعجم الکبیر جلد19 ص388)  
 برای تعجیل درفرج آقا امام زمان ارواحنا له الفدا ء صلوات 
پاسخ
#2
Bug 
در کتاب شریف مکیال المکارم بیش از80  نوع ثواب برای کسیکه  در حق امام زمان (عج)دعا کند نوشته شده است یکی از آنها رجعت است که اگر فردی صادقانه برای امام ( علیه السلام ) دعا کند ومنتظر ظهور باشد چنانچه در زمان ظهور وفات کرده باشد به امر خداوند قادر متعال رجعت خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به کتاب یاد شده مراجعه فرمائید.
او چرا نمی آید من مات ولم یعرف امام زمانه مات میتة جاهلیه
هرکس امام زمان خود را نشناسد وبمیرد به مرگ جاهلیت مرده است:>پیامبر اکرم (ص) (المعجم الکبیر جلد19 ص388)  
 برای تعجیل درفرج آقا امام زمان ارواحنا له الفدا ء صلوات 
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رازآفرینش ،انسان متین 1 1,522 1392-10-6، 05:27 عصر
آخرین ارسال: متین
Bug [تولید انجمن] چگونه می توانیم جزء یاران و سربازان، امام زمان؛ (عج) ؛باشیم؛ متین 31 6,635 1392-9-21، 09:30 صبح
آخرین ارسال: متین
  چگونه از فتنه های آخرالزمان در امان باشیم؟ ADMIN 0 920 1392-1-20، 02:30 عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  چگونه امام زمان رابشناسیم متین 0 975 1391-8-10، 03:30 صبح
آخرین ارسال: متین
  انتظار فرج در قرآن ADMIN 1 1,204 1390-11-19، 05:55 عصر
آخرین ارسال: هادی
Information برداشتهاي غلط از انتظار فرج ADMIN 0 786 1390-2-14، 11:08 صبح
آخرین ارسال: ADMIN

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان