امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش آسانسور- راهنمای خرید آسانسور

#1
راهنمای خرید آسانسور

خرید یک [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] چگونه انجام میگیرد؟ این یکی از مهمترین و سختترین سوالی است که ذهن غالب سازندگان و پیمانکاران ساختمانی را به خود مشغول کرده است. چه شرکتی معتبر است؟ چه قطعاتی بهترین کیفیت را دارند و در عین حال اقتصادی هستند؟ بهترین زمان خرید یا مشاوره [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] در چه مرحله ای از ساختمان می باشد؟

معمولا کارفرمایان ساختمانی در برابر انبوه تبلیغات شرکتهای فروشنده آسانسور قرار می گیرند که اکثریت این شرکتها تنها در ارائه قیمت با سایر شرکتها رقابت می نمایند.  اما درست ترین انتخاب چیست؟

در این مقاله سعی می کنیم تعدادی از آیتمهایی را که درجه اعتبار یک شرکت آسانسوری را معین می سازد بررسی نماییم. یکی از مهترین آیتمها نمونه پروژه های انجام شده شرکت آسانسوری است. چنانچه دو یا چند مورد از کارفرمایان سابق از لحاظ: 1- کیفیت 2- خوش قولی در روند اجرا 3- رفتار و طرز برخورد عوامل شرکت 4- قیمت  شرکت آسانسوری را تایید نمایند نشان از صحت اعتبار فروشنده است. آیتم دوم مجوز پروانه طراحی شرکت نصاب آسانسور می باشد. این گواهی ثابت می نماید که شرکت فروشنده آسانسور با توجه به دارا بودن یک سری امتیاز و شرکت در [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] موفق به دریافت این مجوز گردیده است.

سایر آیتمها در درجه بعد قرار می گیرند، از جمله سابقه تاسیس، تعداد پروژه ها ، تعداد کارمندان ، دفتر ثابت شرکت و ...

اما بهترین زمان برای خرید یا مشاوره آسانسور زمانی است که کارفرما می بایست نسبت به تخصیص ابعاد به فضای جاه آسانسور اقدام می نماید. واضح است که آسانسورهای مختلف فصای های مختلف از بنای ساختمانی را اشغال می نمایند به عنوان مثال عرض و نوع دربهای [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] مهمترین عامل برای تخصیص فضای مناسب به عرض چاه آسانسور است. پس نتیجه گیری صحیح این است که مناسب ترین زمان برای عقد قرارداد آسانسور هنگام ساخت فونداسیون ساختمان می باشد، که پس از فروشنده می بایست به کارفرما در سایر سقفها محل صحیح قرار گیری پلیت ها جهت آهن کشی چاه آسانسور را اعلام نماید.

یک آسانسور با کیفیت چه مشخصه هایی را دارد؟ یک قاعده ی کلی وجود دارد که می گویند اگر آسانسوری با قطعات دارای کیفیت متوسط بطور صحیح نصب گردد بسیار بهتر و کاراتر از آسانسوری است که با قطعات دارای بهترین کیفیت اما نصب غلط انجام شده است.

نصب یک آسانسور زمانی نمره قابل قبول دریافت مینماید که کابین آسانسور هنگام حرکت تکانه های افقی و عمودی (تنش) حداقل داشته باشد. به اصطلاح روان حرکت نماید. این مسئله در مورد درب های آسانسور صادق است. درب های آسانسور هنگام باز ئ بسته شدن می بایست بطور روان و با کمترین تنش عمل نمایند.
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یخچال صنعتی | لیست قیمت و خرید اینترنتی انواع یخچال صنعتی seoupdate 0 28 ۱۳۹۹-۷-۱۲، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: seoupdate
  یخچال صنعتی | لیست قیمت و خرید اینترنتی انواع یخچال صنعتی seoupdate 0 30 ۱۳۹۹-۷-۱۲، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: seoupdate
  یخچال صنعتی | لیست قیمت و خرید اینترنتی انواع یخچال صنعتی seoupdate 0 24 ۱۳۹۹-۷-۱۲، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: seoupdate
  راهنمای خرید کفش کار مناسب imenkala 0 42 ۱۳۹۹-۷-۷، ۰۴:۰۵ صبح
آخرین ارسال: imenkala
  دستکش ایمنی چیست؟ راهنمای خرید دستکش کار imenkala 0 34 ۱۳۹۹-۷-۶، ۰۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: imenkala
  آموزش فایروال لینوکس MWEBSPOUYAN 0 33 ۱۳۹۹-۷-۵، ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: MWEBSPOUYAN
  راهنمای خرید واترپمپ آوانته teletexting 0 70 ۱۳۹۹-۵-۷، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: teletexting
  خرید ظرف نگهداری قهوه samset 0 52 ۱۳۹۹-۵-۷، ۰۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: samset
  خرید خنک کننده روغن موتور teletexting 0 62 ۱۳۹۹-۵-۶، ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: teletexting
  خرید اویل پمپ هیووندای و کیا teletexting 0 65 ۱۳۹۹-۵-۵، ۰۳:۱۸ عصر
آخرین ارسال: teletextingکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان