امتیاز موضوع:
 • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.55
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

آموزش اجرای اندروید 4.0.3 بر روی رایانه شخصی و نصب اپلیکیشن‌ بر روی آن

#1
اگر خاطرتان باشد٬ حدود 2 ماه پیش مقاله‌ای در رابطه با نحوه اجرای زنده اندروید 4.0 بر روی رایانه شخصی نوشته بودم که می‌توانید آنرا [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید
[align=RIGHT]همانطور که در عنوان خواندید٬ می‌خواهم اجرای اندروید 4.0.3 بر روی رایانه ی شخصی و همچنین اجرای نرم افزار وبازی‌های اندرویدی روی آن را به شما در سه بخش آموزش دهم. همچنین اگر سوالی در این رابطه داشتید می‌توانید آنرا برایم ایمیل کنید و یا در قسمت نظرات مطرح نمایید.

بخش اول آموزش: اجرای آندروید 4.0.3 بر روی رایانه ی شخصی:

1. نرم‌افزارهای پیش نیاز:پیش نیاز اجرای امولاتور اندروید٬ نصب جاوا (Java Development Kit) می‌باشد. از طریق لینک‌های زیر می‌توانید برای نصب این برنامه با توجه به نوع ویندوز (32 بیتی یا 64 بیتی) اقدام نمایید:

دریافت Java Development Kit نسخه 7 برای ویندوز 32 بیتی - [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] --- [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]

دریافت Java Development Kit نسخه 7 برای ویندوز 64 بیتی - [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] --- [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]پس از دریافت برنامه٬ آنرا نصب نمایید. توجه داشته باشید که هر دو لینک بالا برای سیستم عامل ویندوز می‌باشند. اگر از سیستم عامل لینوکس یا مک استفاده می‌کنید٬ باید نرم‌افزار را از اوراکل و از طریق [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] دریافت نمایید.
[تصویر: 1.jpg]
2. دریافت Android SDK Manager:

پس از نصب جاوا٬ در قدم دوم باید Android SDK Manager را دریافت و نصب کنید. این برنامه را می توانید به طور مستقیم از گوگل برای سیستم عامل های ویندوز از آدرس زیر دریافت کنید.

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]

متاسفانه از آنجا که گوگل دسترسی کاربران ایرانی را به بخش توسعه اندروید و Google Code محدود کرده است٬ نمی‌توانید مستقیما فایل را از گوگل دریافت کنید. اما این فایل را هم با لینک مستقیم در دانلود سنتر سایت قرار دادیم تا بدون مشکل بتوانید آنرا بارگیری کنید:

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]پس از دریافت Android SDK Manager آنرا از حالت فشرده خارج کنید. با این کار دو فایل اجرایی با نام‌های AVD Manager و SDK Manager مشاهده خواهید نمود که SDK Manager برای دانلود پکیج ها و AVD Manager برای ساخت شبیه ساز آندروید به کار می رود.

نکته: برای اجرای AVD Manager و SDK Manager حتما روی آن ها کلیک راست و از گزینه‌ی Run as administrator استفاده کنید٬ چرا که در صورت عدم انجام این کار٬ ممکن است در حین انجام عملیات با پیغام خطا مواجه شوید.


3[b]. دریافت پکیج‌ها:[/b]

برای دریافت پکیج ها دو راه وجود دارد:

 1. دریافت پکیج ها با SDK Manager که به زمان و سرعت زیادی نیاز دارد.
 2. دریافت پکیج ها از لینک دانلود مستقیم که روش مناسب‌تری می‌باشد.
دریافت پکیج‌ها از لینک مستقیم:از آنجا که دریافت این پکیج‌ها به طور مستقیم از گوگل برای کاربران ایرانی محدود شده است٬ برای راحتی مخاطبان هر یک از پکیج‌های مورد نیاز را در دو یا چند آپلود سنتر جداگانه آپلود نموده‌ایم که می‌توانید هر پکیج را به طور دلخواه از هر آپلود سنتر دانلود نمایید.

Android 4.0.3 - API15:

 1. android-15_r02.zip --------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 2. docs-15_r01.zip -------------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 3. google_apis-15_r01.zip ----------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 4. platform-tools_r10-windows.zip -- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 5. samples-15_r01.zip ---------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 6. sources-15_r01.zip ---------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 7. sysimg_armv7a-15_r01.zip ------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
Extra:

 1. market_licensing-r01.zip ------ ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 2. support_r06.zip ---------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 3. usb_driver_r04-windows.zip -- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 4. webdriver_r02.zip ------------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 5. googleadmobadssdkandroid -- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])
 6. Google yticsAndroid ----------- ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]) - ([مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.])


نکته: قسمت Extera دارای هفت فایل است که در اینجا لینک شش فایل وجود دارد چون فایل دیگر داری حجم خیلی کمی بوده و استخراج آن به آسانی میسر نیست٬ در طول چند ثانیه توسط SDK Manager دریافت و نصب می شوند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ترفند: در صورتی که هنگام دانلود از سرور 1 یا 2 با پیغامی مبنی بر محدود شدن اکانت مواجه شدید (برای مثال پیغامی شبیه به Your account has been limited) تنها کافی است یک بار اتصال اینترنت خود را قطع٬ و مرورگر را بسته و مجددا به اینترنت متصل شده و مرورگر را باز نمایید تا مشکل بر طرف شود.

پس از دریافت تمامی پک ها که حجمشان حدود420mb است٬ درون فولدر android-sdk-windows یک فولدر دقیقا با نام temp بسازید و تمامی پک هایی که دریافت کردید را پس از خارج نمودن از حالت فشرده (zip) در آن قرار دهید.

حالا SDK Manager را اجرا کنید. بلافاصله پس از اجرای SDK Manager برنامه لیست پکیج‌ها را دریافت خواهد کرد.
[تصویر: 2.jpg]بعد از دریافت لیست تمامی پک ها توسط برنامه روی گزینه‌های Android SDK Platform-tools و (Android 4.0.3 (API15 و Extera مطابق شکل زیر تیک بزنید:
[تصویر: 3.jpg]


[تصویر: 4.jpg]
حالا روی Install 14 packages کلیک کنید.

درصفحه ی جدیدی که باز شد٬ گزینه‌هایی که علامت سوال دارند را مطابق شکل زیر تیک بزنید و روی Install کلیک کنید تا تمامی پکیج‌ها نصب شوند.

توجه: برای دانلود سه پکیج باقی مانده‌ی بخش Extra از طریق SDK Manager نیاز به متصل بودن به اینترنت دارید. و از آنجا که برای دریافت پکیج های مربوطه از طریق این برنامه به سرورهای گوگل متصل می شوید، با آی پی ایران نمی توانید فایل ها را دریافت نمایید.[تصویر: 5.jpg]پس از نصب تمامی پک ها AVD Manager را اجرا کنید و مطابق شکل زیر روی New کلیک کنید.
[تصویر: 6.jpg]در صفحه‌ی بعد که باز شد مطابق شکل زیر عمل کنید:
[تصویر: 7.jpg]1. نام دلخواهی بدون استفاده از اعداد بنویسید.

2. Target را روی Android 4.0.3 - API Level15 قرار دهید.

3. در این قسمت سایز دلخواه خود را برای SD Card قرار دهید.

4. این قسمت را روی WSVGA قرار دهید .

5. در این قسمت روی New کلیک کنید و در صفحه ی جدیدی که باز شد٬ گزینه های زیر را به Hardware اضافه کنید:
 • Audio recording support
 • Audio playback support
 • GPU emulation
 • SD Carrd support

بعد از اضافه کردن گزینه های مذکور به Hardware طبق شکل زیر بخش Device ram size که Value آن 512 است را به 1024 تبدیل کنید.
[تصویر: 9.jpg]

حالا روی Create AVD کلیک کنید تا شبیه ساز شما مطابق شکل زیر ساخته شود.
[تصویر: 10.jpg]

طبق شکل بالا می‌بینید که گزینه‌ی Start خاموش است. برای اینکه این گزینه روشن شود باید یک بار روی اسم شبیه سازی که ساختید کلیک کنید و آن را انتخاب کنید و بعد روی Start کلیک کنید و در صفحه‌ی جدید روی Launch کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی Launch آندروید 4.0.3 ره اندازی می‌شود.

نکته: اگر شکل زیر را هنگام اجرای شبیه ساز برای اولین بار دیدید و شبیه ساز گیر کرد یک بار آن را ببندید و دوباره اجرا کنید. (اجرای اول ممکن است کمی زمان گیر باشد)
[تصویر: 11.jpg]

نکته: آندروید 4.0.3 از نظر شکل ظاهری شبیه به آندروید 4.0 است.
[تصویر: 12.jpg]


بخش دوم آموزش: بالا بردن سرعت شبیه ساز:

پس از ورود به محیط شبیه ساز اندروید٬ وارد منوی اصلی شده٬ سپس قسمت Settings را انتخاب کنید. در قسمت Settings به بخش Developer options بروید. حالا گزینه GPU Rendering Force را تیک بزنید و گزینه های window animation scale و Transition animation scale را روی off قرار دهید.


بخش سوم آموزش: اجرای نرم افزارها و بازی‌های آندرویدی روی شبیه ساز:

ابتدا وارد Browser شوید و از طریق آدرس زیر یک File Manager دانلود کنید:

آدرس: [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]
[تصویر: 13.jpg]
روی گزینه نشان داده شده در تصویر فوق کلیک کنید تا File Manager دانلود شود.

بعد از این که File Manager دانلود شد٬ در منوی اصلی وارد قسمت Downloads شده و فایل دانلود شده را نصب کنید. حالا شبیه ساز را ببندید.

شما برای انتقال یک فایل از رایانه به داخل شبیه ساز به نرم افزار UltraISO نیاز دارید که آنرا می‌توانید آن را از آدرس زیر دانلود کنید.

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]

پس از دانلود٬ آنرا نصب کنید
.
حالا در رایانه‌ی خود به قسمت زیر بروید:
C:\Users\{your user name}\.android\avd\Android.avd (به جای {your user name} نام کاربری ویندوز خود را قرار دهید)در فولدر Android.avd یک فایل با فرمت IMG به نام sdcard وجود دارد. شما برای اجرای نرم افزار یا بازی مورد نظر آندرویدی خود که با فرمت Apk است در شبیه ساز باید آن را در فایل sdcard که با فرمت IMG است قرار دهید. برای این کار باید فایل sdcard را در جای دیگر کپی کنید و فایل کپی شده را با نرم افزار UltraISO باز کنید و نرم افزار یا بازی مورد نظر آندرویدی خود را درون آن بکشید و رها کنید(Drag and drop). حالا آن را ذخیره کنید. فایل جدید sdcard را که ذخیره کردید کپی کنید ودر محل زیر Copy and Replace کنید.
C:\Users\{your user name}\.android\avd\Android.avd (به جای {your user name} نام کاربری ویندوز خود را قرار دهید)
بعد از انجام تمامی این کار ها شبیه ساز را اجرا کنید و با استفاده از نرم افزار File Manager که دانلود کردید٬ نرم افزار یا بازی مورد نظر آندرویدی خود را نصب کنید و آن را اجرا نمایید.نکته: هنگام نصب بازی هایی که دارای فایل دیتا هستند توجه داشته باشید که دیتا فایل سامسونگ را دریافت کنید.

فایل های دیتا معمولا در سایت های اینترنتی به طور ناقص هستند پس توجه داشته باشید که فایل های دیتا را از سایت منبع خود بازی دانلود کنید.دوستان عزیز برای جمع آوری این توضیحات زمان وزحمات زیادی صرف شده است. لطفا زمان کپی این آموزش نام نویسنده ومنبع قید شود.نویسنده: [email=%20%3Cscript%20language=%27JavaScript%27%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20var%20prefix%20=%20%27mailto:%27;%20var%20suffix%20=%20%27%27;%20var%20attribs%20=%20%27%27;%20var%20path%20=%20%27hr%27%20+%20%27ef%27%20+%20%27=%27;%20var%20addy25575%20=%20%27maysam.abolfazlzade%27%20+%20%27@%27;%20addy25575%20=%20addy25575%20+%20%27gmail%27%20+%20%27.%27%20+%20%27com%27;%20document.write%28%20%27%3Ca%20%27%20+%20path%20+%20%27%5C%27%27%20+%20prefix%20+%20addy25575%20+%20suffix%20+%20%27%5C%27%27%20+%20attribs%20+%20%27%3E%27%20%29;%20document.write%28%20addy25575%20%29;%20document.write%28%20%27%3C%5C/a%3E%27%20%29;%20//--%3E%20%3C/script%3E%3Cscript%20language=%27JavaScript%27%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20document.write%28%20%27%3Cspan%20style=%5C%27display:%20none;%5C%27%3E%27%20%29;%20//--%3E%20%3C/script%3E%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3%20%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84%20%D8%AC%D9%87%D8%AA%20%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%87%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%85%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D8%AA%20%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%8C%20%D8%AC%D9%87%D8%AA%20%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87%20%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7%20%D8%B4%D9%85%D8%A7%20%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%20%D8%A8%D9%87%20%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86%20%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%3Cscript%20language=%27JavaScript%27%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20document.write%28%20%27%3C/%27%20%29;%20document.write%28%20%27span%3E%27%20%29;%20//--%3E%20%3C/script%3E" style="font-size: 10pt;]میثم ابوالفضل‌زاده[/email]


مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَی اللّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
هر که اتکایش به خدا باشد
خدا برای او کافیست
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یکی از محبوب ترین برنامه های اندروید به iOS آمد d.ertebat 1 45 ۱۳۹۴-۱۱-۲۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: refahbarg
  شروع انتشار اندروید مارشملو برای سونی Xperia Z5 d.ertebat 0 27 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: d.ertebat
  آموزش انتخاب کلمات کلیدی maryamimani 0 36 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: maryamimani
  آپدیت اندروید 6 به‌زودی برای ال‌جی G3 عرضه می‌شود d.ertebat 0 35 ۱۳۹۴-۹-۲۵، ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  Apple TV رکورد دار اپلیکیشن در جهان! d.ertebat 0 35 ۱۳۹۴-۹-۲۳، ۱۰:۳۴ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  اندروید 6.0.1 باگ عجیب ورژن قبلی را برطرف می‌کند d.ertebat 0 37 ۱۳۹۴-۹-۲۳، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  حفره امنیتی در رایانه های Dell شناسایی شد d.ertebat 0 30 ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: d.ertebat
  تلفن های هوشمند مبتنی بر «اندروید وان» در حال دریافت مارشملو ۶.۰.۱ هستند d.ertebat 0 23 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  هکرها به کمک حفره امنیتی جدید اندروید قادر به هک کردن گوشی‌ شما هستند d.ertebat 0 25 ۱۳۹۴-۸-۲۳، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  بد افزارهای جدید اندروید عملا غیر قابل حذف هستند! d.ertebat 0 26 ۱۳۹۴-۸-۱۹، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان