امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای کف کاذب
#1
کف کاذب floorcell
اجرایی کردن کف کاذب، به چالشی مهم بین کسانی که در این عرصه مشغول به کارند و همچنین مهندسین شاخه های دیگر، تبدیل شده است که هر یک نظرات متفاوتی در این باره دارند. سعی شده که در این مقاله floorcell با دیدی فنی، دقیق و کارشناسانه به این موضوع بنگریم و در کنار گفتن نکته های اجرایی، به تعریف های اصطلاحات و انواع کف کاذب نیز بپردازیم.
فراموش نکنید که منظور از اجرای کف کاذب floorcell، به وجود آوردن فضایی است جدا، میان کف اصلی ساختمان و محل جایگیری اشیاء، اجسام و تردد افراد. استفاده از کف کاذب علاوه بر اینکه از نظر عملکرد برای سازه های جدید بسیار موثر است بلکه مدیریت امنیت و حادثه های ناگهانی آینده را تا حد زیادی به ساکنین واگذار می کند.

اجرای کف کاذب، از حساسیت اتاق های سرور تا روزمرگی سازه های عادی
نگاهی کلی و چکیده وار به اجرای کف کاذب
همان طور که آگاهید، هر زمان که صحبت از سقف و کف های کاذب می شود، موضوع فقط به اتاق های حساس فرمان، مدیریت و اتاق سرور و دیگر مکان ها ختم نمی شود، بلکه از دفتر کار شما گرفته تا منزل شخصی شما و حتی نمایشگاه و کسب کار های موقت می توانید از مزایای این محصول برخوردار شوید.
کف و سقف کاذب چنانچه به صورت استاندارد و اصولی تهیه و راه اندازی و نصب شود، برای شما محیطی را ایجاد می کند که بتوانید انواع کابل ها، سیم کشی ها و حتی سیستم تهویه و سیستم های گرمایشی و سرمایشی در آن قرار دهید. در نهایت موضوع نصب کف و سقف کاذب هم کارکردی است و هم ایجاد دسترسی آسان به تاسیسات، راحت نمودن عمل تعمیر و مراقبت از آن ها را برای شما فراهم می کند.
راه اندازی کف های کاذب از ارزیابی اندازه و ارتفاع محیط در نظر گرفته شده شروع می شود و با هم سطح کردن آخرین تایل ها به پایان می رسد. در این راه نکات بسیاری به چشم میخورد که باید به آنها توجه کنیم، در ادامه هر کدام را به نوبه خود توضیح خواهیم داد.


اجرای سقف و کف کاذب اتاق سرور، نکات فنی و اجرایی
آن چه قبل از هر چیز باید بدانید
بدون حاشیه و سریع به سراغ موضوع اصلی می رویم و مطالب جزیی را کنار می گذاریم. زمانی که در هر مکانی، نیاز به کفی دارید که واجب است، دسترسی به محیط زیرین آن راحت و آسان انجام شود، بالاخره گذرتان به موضوع بحث برانگیز نصب کف های کاذب خواهد افتاد، در نهایت به نکات زیر کاملا توجه کنید.
نکات مقدماتی
پیش از هر کاری با نکات مورد نیاز پروژه آشنا شوید و بر اساس آن ها به انتخاب و سفارش کف های کاذب اقدام نمایید. خیلی خلاصه بگوییم، ساختار، جنس و کیفیت کف های کاذب نسبت به کاربرد و انتظاری که از آن ها داریم کاملا متفاوت است مثلا اگر استفاده از کف های کاذب برای بهره گیری از سیستم سرمایش است با کف کاذبی که جهت نگهداری  تجهیزات تاسیساتی طراحی شده است ساختاری کاملا متفاوت دارد.
راهکار اجرایی قبل از ثبت سفارش و خرید کف کاذب
اگرچه مشاوره گرفتن از متخصص در این زمینه بسیار مهم است و اولین کاری است که باید انجام دهید، اما اگر قصد دارید خودتان شخصا دست به کار شوید، فراموش نکنید که ابتدا تمامی احتیاج های محیط پروژه تان را بر روی یک کاغذ بنویسید و در قدم بعد تمامی مدل های کف کاذب floorcell را ارزیابی کنید و هر یک از آنها بیشتر پاسخگو نیاز ها و تقاضاهای پروژه شما بود را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

برای سفارش کف کاذب و دریافت مشاوره از کارشناسان، به وب سایت floorcell مراجعه نمایید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان