امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استوانه ترافیکی و کله قندی

#1
محصولات دسته جداکننده ترافیکی که بیشتر به منظور تعیین مسیر و هدایت رانندگان به مسیرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، جز مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. چرا که یکی از دلایل عمده وقوع حوادث ناگوار انحراف رانندگان از مسیر است که به راحتی با تجهیز کردن خیابان ها، کوچه ها و جاده ها می توان سبب بالا رفتن سطح ایمنی شهری و برون شهری شد. از نمونه  های پرکاربرد جداکننده ترافیکی می توان به [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] و کله قندی اشاره نمود. 
انواع استوانه ترافیکی
نمونه ای از استوانه ترافیکی پلی اورتان همانطور که در بالا به آن اشاره شد، استوانه ترافیکی شب  نما است که بیشتر به منظور کنترل سرعت خودروها، مشخص کردن مسیرهای مختلف، جلوگیری از پارک خودروها در مکان های پارک ممنوع و یا جلوگیری از برخورد خودروها با گاردریل استفاده می شود. همچنین استفاده از استوانه ترافیکی باعث می­شود تا رانندگان خودروها در شب به راحتی بتوانند مسیر را تشخیص دهند و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود. از دیگر کاربردهای استوانه های ترافیکی می­توان به استفاده در کناره های مسیر، خروجی های بزرگراه، مجراهای آب، محدوده با خطر ضربه شدید، مسدود کردن راه، پیچ ها، پل های ورودی ساختمان ها، تقسیم کننده خطوط ترافیکی در یک مسیر، محور میانی معابر دوطرفه که انحراف به چپ یا گردش ممنوع می باشد و سایر موارد مشابه اشاره نمود.
استوانه ترافیکی چه کاربردی در پارکینگ ها دارد؟
استوانه ترافیکی کاربرد و مزایای بسیاری دارد که با توجه به نوع نیاز می  توان از این وسیله ایمنی استفاده کرد. یکی از کاربردهای استوانه ایمنی استفاده از آن در طبقات پارکینگ های عمومی و طبقات پارکینگ­ های خصوصی است که با توجه به افزایش روزافزون تعداد خودروها در شهرهای پرجمعیت، طراحی و ساخت پارکینگ­ های طبقاتی نیز رو به افزایش است و همین امر سبب افزایش استفاده از تجهیزات ایمنی و پارکینگی شده است. راهنمایی و هشدار به خودروها و تغییر مسیر آن ها از کاربردهای استوانه های ترافیکی در پارکینگ است. همچنین از استوانه ترافیکی جهت جداسازی پارکینگ ها به وفور استفاده می شود. استوانه ترافیکی پارکینگ را می توان بدون پیچ کردن نیز بر روی زمین قرار داد تا زمانی که نیاز به جابجایی دارد آن­را به راحتی بتوان جابجا کرد. نوع استوانه ترافیکی پارکینگ بیشتر از مدل ساده و شب  نما است و دارای ابعاد مختلفی می باشد که با توجه به نیاز و کاربرد باید انتخاب و تهیه شوند. علاوه بر پارکینگ ها این باتومی­های ایمنی که بصورت ثابت و متحرک قابل استفاده هستند، کاربرد فراوانی در تعیین مسیر خودروها در خروجی بزرگراه­ها، سرپیچ ها و کناره های مسیر دارد که معمولاً برای دید بهتر و ایمنی بیشتر چند استوانه را پشت سرهم قرار می دهند.
کلام اخر
[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] تولید کننده انواع استوانه ترافیکی محصولات تولیدی خود را با گارانتی ارائه می دهد.
 [تصویر:  04x0_استوانه-ایمنی-ترافیکی.jpg]
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بشکه ایمنی، نیوجرسی ترافیکی و کاشن تانک imenkala 0 49 ۱۳۹۹-۷-۱۶، ۰۴:۱۳ صبح
آخرین ارسال: imenkala
  آشنایی با مخروط ترافیکی imenkala 0 39 ۱۳۹۹-۷-۱۱، ۰۵:۰۸ صبح
آخرین ارسال: imenkala
  کله قندی ترافیکی - مخروط ترافیکی imenkala 0 48 ۱۳۹۹-۷-۱۰، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: imenkala
  استوانه ایمنی چیست و چه کاربردی دارد؟ imenkala 0 50 ۱۳۹۹-۷-۸، ۰۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: imenkalaکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان