امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با هم بودن را یاد بگیریم
#1
کودکان ترس‌های بسیاری دارند، هم در مورد مسائل واقعی و هم در موضوعات تخیلی.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی انتشارات قدیانی، پنج جلد اولِ سری کتاب‌های با هم بودن را یاد بگیریم (با پیشنهادهایی علمی برای بزرگ‌ترها)، نوشته‌ی چری جی. مینرز و ترجمه‌ی فرزانه کریمی و تصویرگری زیبای مردیت جانسون روانه بازار کتاب شد.

وقتی بچه‌ها مؤدب، محترمانه و با مهربانی رفتار می‌کنند، دیگران از بودن با آنها لذت می‌برند. ادب موجب واکنشی دوسویه می‌شود و کمک می‌کند که افراد راحت‌تر با یکدیگر کنار بیایند. همین‌طور انجام دادن کارهای جدید – چه برای بچه‌ها و چه برای بزرگ‌ترها – دشوار است. وقتی کاری سخت‌تر از آنچه تصور می‌کردیم می‌شود، یا مطابق با نقشه‌ای که در نظر داشته‌ایم پیش نمی‌رود، ادامه دادن آن کار برایمان دشوار می‌شود.
چری جی. مینرز، نویسنده‌ی این مجموعه با دقتی علمی و اندیشه‌ای روشن توانسته در مورد ساده‌ترین و البته مهم‌ترین مسائل پیش‌روی کودکان و نوجوانان و همین‌طور خانواده‌هایی که با این پیشامدها درگیر هستند، مثال‌هایی ملموس زده و برای رفع چالش‌های احتمالی پیشنهادهایی درست بدهد.

پنج جلد اول این مجموعه با عناوین: وقتی می‌ترسیم، مراقب همه چیز باشم، گوش کنیم و یاد بگیریم، با ادب و مهربان باشیم، بکوشیم و ادامه دهیم، تألیف شده‌است.

این کتاب‌ها به کودکان کمک می‌کند تا ترس‌هایشان را بشناسند، و مهارت‌هایی اساسی را به آنها می‌آموزد تا با این ترس‌ها کنار بیایند. حرف‌های ساده و تصویرسازی‌های جذاب مردیت جانسون نشان می‌دهد که کودکان تنها نیستند، می‌توانند درباره مشکلاتشان با افراد بسیاری صحبت کنند و حتی می‌توانند به خود کمک کنند تا احساس بهتری داشته و قوی‌تر و امن‌تر باشند.
در بخشی‌هایی از کتاب آمده:
"... ممکن است چیزهایی را توی خیالم ببینم که مرا می‌ترسانند، مثل چیزهایی که توی تاریکی هستند یا خواب می‌بینیم. بعضی وقت‌ها چیزهای ترسناک واقعی‌اند. ممکن است جایی ترسناک باشد، یا کسی بخواهد به دیگران صدمه بزند. وقتی به این جور چیزها فکر می‌کنم، عصبانی یا ناراحت می‌شوم یا می ترسم ..."

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی انتشارات قدیانی، پنج جلد اولِ سری کتاب‌های با هم بودن را یاد بگیریم (با پیشنهادهایی علمی برای بزرگ‌ترها)، نوشته‌ی چری جی. مینرز و ترجمه‌ی فرزانه کریمی و تصویرگری زیبای مردیت جانسون را در (هرجلد 36 صفحه مصور) تیراژ 1100نسخه به قیمت هر جلد 3500 تومان روانه بازار کتاب شد.
منبع : کتاب کودکhttp://www.ghadyani.org/about-us/Default.aspx
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان