امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با 200 میلیارد تومان میتوان تلگرام وطنی داشت

#1
متخصصان معتقدند با کمتر از 200 میلیارد تومان می‌شود شبکه‌ای شکیل‌تر و بهتر از تلگرام راه‌اندازی کرد که نه تنها ایرانیان داخل کشور بلکه اتباع ایرانی خارج از کشور و تمام کشورهای اسلامی عضو آن شوند و از تحت سیطره دشمن رها شوند ولی متاسفانه آنکس که باید احساس مسئولیت کند نمی‌کند.

چرا صهیونیست‌هایی که فروش دارو را تحریم کردند، خدمات رایگان تلگرام را با صرف هزینه‌های گزاف به راحتی در اختیار ما می‌گذارند؟ اگر نیروهای امنیتی و انتظامی بخواهند به اطلاعات این مجرمان دسترسی پیدا کنند باید مجوز مقامات صهیونیستی را نیز کسب کنند.
تلگرام
سئوالی که در «لید» این مطلب نوشته شده، سئوالی است که این روزها در قالب یک پیام متنی برای برخی کاربران تلگرام ارسال شده و اهداف سرمایه‌گذاری صهیونیست‌ها برای راه‌اندازی تلگرام و کم‌کاری مسئولان و دولتمردان بویژه وزیر ارتباطات را بیان کرده است.
در این پیام آمده است:
اعضای محترم شبکه اجتماعی تلگرام
سلام علیکم
آیا هیچ فکر کرده‌اید که چرا صهیونیست‌هایی که فروش دارو را به ملت ایران تحریم کرده‌اند خدمات پیام رسانی رایگان از طریق تلگرام را با صرف هزینه‌های گزاف به راحتی در اختیارمان می‌گذارند؟؟؟ به طور خلاصه برخی از اهداف سرمایه گذاری صهیونیست‌ها برای راه‌اندازی تلگرام و خدمات رایگان پیام رسانی به ملت ایران به شرح زیر است :
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار
#2
1- جمع آوری اطلاعات مبادله شده شخصی، امنیتی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی، اخلاقی و علمی ایرانیان عضو این شبکه و تحلیل و فروش و ارسال آن به سرویس‌های امنیتی متعلق به دشمنان ملت ایران و فروش به بنگاه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیگانه برای برنامه‌ریزی جهت سلطه و به استثمار در آوردن کشور و ملت ایران.
در حال حاضر اطلاعات 14 میلیون ایرانی در اختیار مدیران این شبکه است و این اطلاعات حتی شامل مکالمات تلفنی و پیامک‌های اعضاء که از طریق اپراتور‌های داخلی صورت می‌گیرد هم می‌شود چرا که در هنگام عضویت اجازه شنود آن را می‌گیردـ
2-تهاجم فرهنگی از طریق تشکیل گروه‌ها، کانال‌ها و روبوت‌های غیراخلاقی، ضد دین و ضد فرهنگ اسلامی و استحاله و بی‌غیرت و بی دین یا حد‌اقل بی تفاوت کردن جوانان این مرز و بوم و سلب هویت دینی، فرهنگی و ملی آنها و انحراف آنها از مسایل اصلی کشور و جامعه.
3_ شایعه پراکنی علیه نظام مقدس و مسئولان جمهوری اسلامی در مواقع حساس و ایجاد ناامنی، بی‌نظمی و تشویش اذهان عمومی، بدبینی و بی اعتمادی نسبت به نظام و گرفتن ماهی مقصود از آب گل آلود شایعات و شبهات امنیتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی.
4_چهارمین هدف دشمن اشغال فضای مجازی کشور و جلوگیری از اشراف و رسیدگی مسئولین امنیتی، انتظامی و قضایی نسبت به جرایمی است که در این فضا ارتکاب می‌یابد؛ به نحوی که هم اکنون گروه‌های سازمان یافته فروش و توزیع مواد مخدر و جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور در این فضا به دور از چشم مسئولان در تلگرام به فعالیت مشغول هستند و اگر نیروهای امنیتی و انتظامی بخواهند به اطلاعات این مجرمان دسترسی پیدا کنند علاوه بر مجوز مقامات قضایی باید مجوز مقامات صهیونیستی را نیز کسب کنندـ
آیا خفتی بالاتر از این وجود دارد که برای برخورد با تبعه خود نیاز به اجازه از ییگانه باشد؟؛ وزیر ارتباطات و برخی دیگر از مسئولان دولتی با افتخار می‌گویند می خواهند برای نظارت و کنترل تلگرام از مسئولان این شبکه اجازه کسب کنند و سرور آن را به داخل بیاورند تا در موارد ضروری بتوانند با مجرمان ایرانی فعال در این شبکه برخورد کنندـ
آیا کسی نیست به این آقای وزیر بگوید چرا به این شبکه اجازه داده‌ای کشورت را اشغال کند که اکنون لازم باشد برای جمع آوری اطلاعات و برخورد با مجرمان کشورت از مدیر آن اجازه بگیری؟؟؟
مسئولان قضایی از جمله معاون اول قوه قضاییه چند صباحی این حضرات را به چالش کشید و تهدیداتی هم کرد ولی ظاهرا زورش نرسید و متاسفانه میدان را خالی کرد و مردم را تنها گذاشت؛ اعضای شورای عالی فضای مجازی هم علی‌رغم احکام متوالی که مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فضای مجازی صادر فرموده‌اند و دستورات صریحی که معظم‌له درخصوص جلوگیری از تسلط بیگانگان بر فضای مجازی کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی صادر کرده‌اند کاری از پیش نبرده و ظاهرا منتظرند که مصادیق را هم خود آقا پیدا کرده و کف دستشان بگذارد تا شاید اگر به فلان مسئول عالی بر نخورد کاری بکنند!!!
اشتباه نشود که کسی با عضویت مردم در شبکه اجتماعی مخالف نیست؛ آنچه که با آن مخالفیم عضویت در شبکه‌ای است که صهیونیست‌ها آن را اداره می‌کنند.
این آقای وزیری که آنقدر نسبت به اینترنت احساس مسئولیت می‌کند که حتی آن را از آب آشامیدنی و نان شب برای روستاهای بالای 30 خانوار ضروری‌تر می‌داند و می‌خواهد امسال هر طور شده آنها را به اینترنت متصل کند! نمی‌دانم چرا در قبال اشغال فضای مجازی کشور در دست صهیونیست‌ها احساس مسئولیت نمی‌کند و یک شبکه داخلی برای جایگزینی تلگرام راه اندازی نمی‌کند؟؟؟
متخصصان معتقدند با کمتر از 200 میلیارد تومان می‌شود شبکه‌ای شکیل‌تر و بهتر از تلگرام راه‌اندازی کرد که نه تنها ایرانیان داخل کشور بلکه اتباع ایرانی خارج از کشور و تمام کشورهای اسلامی عضو آن شوند و از تحت سیطره دشمن رها شوند ولی متاسفانه آنکس که باید احساس مسئولیت کند نمی‌کند.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نامه خداحافظی یک شهروند از تلگرام ADMIN 0 90 ۱۳۹۹-۶-۲، ۰۳:۴۰ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  فروش اطلاعات تلگرام ایرانیان ADMIN 0 109 ۱۳۹۹-۱-۱۴، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: ADMINکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان