امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود رفع افتادگی سینه با لیفت بالا کشیدن:راه روش،عوارض و نرخ
#1
بهبود رفع افتادگی سینه با لیفت بالا کشیدن:راه و روش،عوارض تعرفه

به عمل بالابردن لیفت سینه ها جهت بهبود افتادگی سینه در اصطلاح پزشکی ماستوپفردی گفته می شود. این عمل جهت بالا بردن فرم دادن به سینه ها انجام می شود. عواملی مانند بالا رفتن سن و شیر دادن می تواند سبب شود سینه ها سفتی و فرم شکل طبیعی خود را از دست بدهند و با گذشت زمان سینه ها شل شوند . ماستوپفردی یا جراحی لیفت سینه می تواند یکروش تاثیر گذار جهت سفت کردن و فرم دادن به سینه ها باشد.
عمل جراحی لیفت سینه می تواند در بهبود اعتماد به نفس و رضایت شما از بدنتان تاثیر به سزایی داشته باشد. تمامی مراجعه کنندگان به کلینیک دکتر کرمانی که این عمل را انجام داده اند از نتایج آن راضی بوده اند و عقیده دارند که پس از انجام این جراحی ظاهری بسیار جوان تر و زیباتر پیدا کرده اند . نتایج عمل جراحی لیفت سینه بلافاصله پس از انجام جراحی قابل مشاهده است
عکس

افراد مناسب جهت عمل جراحی لیفت سینه

افرادی که می خواهند جراحی ليفت سينه را جهت بهبود افتادگی سینه انجام بدهند باید در سلامت جسمانی کامل باشند مبتلا به بیماری نباشند و یا سابقه ابتلا به بیماری های خطرناک نداشته باشند. این افراد بایستی نسبت به نتایج عمل جراحی بالا کشیدن سینه انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.

این عمل جراحی اکثرا ٌ جهت افرادی می تواند مفید و اثر گذار باشد که پوست آن ها کشیده شده است و به علت بالا رفتن سن، اندازه سینه ی آن ها كم شدن یافته است . در صورتی که قصد دارید وزن خود را کم بکنید انجام عمل جراحی لیفت سینه(بالا آوردن سینه) جهت شما مناسب نیست همچنین خانم هایی که در حال حاضر باردار هستند یا به فرزند خود شیر می دهند هم نباید این عمل جراحی را انجام بدهند.

توجه :
افراد سیگاری افرادی که اخیرا سیگار را ترک کرده اند یا سیگاری های دست دوم ( افرادی که از دود سیگاری که اطرافیان میکشند استنشاق میکنند اصطلاحا سیگاری های دست دوم گفته می شوند) به ابه احتمال زیاد ل قوی جهت انجام جراحی لیفت سینه(بالا کشیدن سینه) واجد شرایط نیستند. استنشاق دود سیگار ( مستقیم یا غیر مستقیم ) جریان خون در نتیجه سرعت رسیدن خون به بافت های بدن را كم شدن می دهد که این امر ( بسته بهروش جراحی ) می تواند سبب عدم ویرایش یا زیاد شدن بازبینی زخم از بین رفتن پوست ( در محل زخم) عفو نت و گسترش زخم دیگر عوارض شود.

مراحل انجام لیفت سینه

بسته به میزان شل بودن و شکل و فرم سینه شاید نحوه های جراحی مختلف ی جهت لیفت سینه انجام شود. تعداد برش ها و طول برش هایی که روی سینه زده می شود می تواند بسته به نوع نحوه جراحی مفرق باشد.

در اکثر موارد جهت انجام عمل ليفت سينه با نخ(بالا کشیدن سینه) سه برش روی سینه زده می شود . اولین برش در دور تا دور قسمت اطراف نوک سینه زده می شود. برش دوم از نوک سینه تا پایین سینه برش سوم در طول قسمت پایینی سینه زده می شود. اما در گاهي موارد احتمالا فقط دور تا دور بخش نوک سینه برش زده شود. نوع برش زده شده روی سینه تعیین می نماید که کدام بخش از پوست سینه برداشته خواهد شد و بخش نوک سینه به چه صورت جا به جا خواهد شد.

بعد از برش دادن پوست سینه پوست اضافی برش داده جدا می شود و پس پارت نوک سینه ها هم جا به جا می شوند پس به پوست اطراف سینه بخیه زده می شوند و بدین ترتیب فرم سینه ها کاملا تغییر خواهد کرد.
ادغام جراحی لیفت سینه باشیوه های دیگر

در انجام عمل جراحی لیفت سینه می توان به طور همزمان عمل بزرگ کردن سینه را نیز انجام داد . انجام این کار با ارتقا اندازه سینه ها ، به بالا بردن بیشتر سینه ها کمک می نماید .

برنامه ریزی جهت انجام عمل جراحی لیفت سینه

برای انجام عمل جراحی بالا کشیدن سینه در ابتدا بایستی با جراح پلاستیک خود جلسه مشاوره داشته باشید و در طول جلسه مشاوره تبادل اطلاعات لازم را جهت رسیدن به نتایج دلخواهتان با پزشک جراح داشته باشید . در حین انجام مشاوره شما می توانید انتظاراتی که از انجام عمل بالا بردن سینه دارید برای جراح خود شرح دهید و پزشک جراح درباره نتایج ممکن عمل جراحی لیفت سینه برای رفع افتادگی سینه و آثار بلند مدت آن به شما شرح خواهد داد .

شرایط هر بیمار با بیمار دیگر کاملا مفرق است پزشک جراح با تذکر به شرایط شما مناسب ترینراهنمای بهبود و رفع افتادگی سینه را برای شما گزینش می نماید . موارد ی که در جلسه مشاوره ارزیابی می شوند حاوی موارد زیر می شود :

- تحلیل کامل سابقه پزشکی شما از عبارت اطلاعات مربوط به جراحی های قبلی هایی که در قدیم داشته اید یا در حال حاضر به آن مبتلا هستید ، داروهای شیمیایی و حتی داروهای گیاهی که در حال حاضر استفاده می بکنید .

-انجام معاینه فیزیکی جهت ارزیابی سایز و فرم سینه ها ، حالت پوست سینه و موقعیت سر سینه ها

- ثبت اندازه ها ی سینه و گرفتن عکـس جهت ثبت اطلاعات پزشکی شما

اطلاع به بیمار در مورد عوارض و خطرات احتمـا لی انجام عمل جراحی لیفت سینه ها

آمادگی جهت انجام عمل

پزشک شما همه دستورالعمل های لازم جهت آمادگی برای انجام عمل جراحی لیفت سینه(بالا کشیدن سینه) را در اختیار شما قرار خواهد داد شما درباره همه موارد ی که قبل از جراحی بایستی بدانید و کارهایی که باید انجام دهید مطلع خواهید شد. پزشک جراح شما درباره غذاها یا آشامیدن ی هایی که قبل از عمل جراحی لیفت سینه برای رفع افتادگی سینه می توانید استفاده بکنید منع سیگار کشیدن ، مصرف ویتامین یا انواع داروها به شما توصیه های ضروری را می نماید .

حتی در صورتی که بعد از جراحی در بیمارستان بستری نشدید لازم است از قبل با شخصی همموسیقی کرده باشید تا شما را به خانه برساند ( نمی توانید رانندگی بکنید ) همين طور بهتر است جهت حداقل یک روز بعد از انجام عمل بالا آوردن سینه و مرخص شدن از بیمارستان نفر در خانه از شما مراقبت نماید .
عمل لیفت سینه در کجا انجام می شود ؟

عمل جراحی لیفت سینه در بیمارستان و در اتاق جراحی انجام می شود . اکثرا ٌ بعد از انجام عمل نیازی به بستری کردن بیمار در بیمارستان نیست در همان روز بعد از انجام عمل بیمار از بیمارستان مرخص خواهد شد .

روش بیهوشی جهت انجام عمل

در حین انجام عمل افتادگی سینه(لیفت سینه) فرد کامل آسان است و چیزی را حس نمی نماید . برای انجام این عمل اکثرا بیهوشی عمومی روی فرد انجام می شود و او در حین انجام عمل به طور کامل بیهوش خواهد بود. در گاهي موارد نیز جهت گاهي افراد می توان از بیهوشی موضعی برای انجام عمل استفاده کرد.
بعد از عمل جراحی

این مساله زیاد مهم و حیاتی است که به همه توصیه های پزشک در مورد اقدامات بعد از عمل افتادگی سینه(لیفت سینه) تذکر بکنید و آن ها را انجام دهید. این امر سبب تسریع در ویرایش شما و رسیدن به نتایج بهتر و ظاهر بهتر شما خواهد شد. ضروری است بعد از انجام عمل برای ملاقات دوباره با جراح خود زمان تعیین بکنید تا بتوانید پرسشها را از جراح بپرسید جراح نیز نتایج عمل بالا کشیدن سینه را پیگیری نماید .
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افراد چاق مبتلا به کلسترول بالا بخوانند saharhg 1 235 1395-2-22، 03:29 عصر
آخرین ارسال: bitajamili
  چقدر در طول روز آب بخوریم؟ علائم و عوارض کم آبی بدن sam44 2 121 1395-2-17، 04:08 عصر
آخرین ارسال: sonia12
  زنی که باید پاهایش را بالا می گرفت ADMIN 1 1,303 1391-6-20، 03:32 عصر
آخرین ارسال: ADMIN

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان