امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبلیغ اینستاگرام در تلویزیون ممنوع میشوذ

#1
معاون مرکز ملی فضای مجازی از ارسال ابلاغیه ای به سازمان صداوسیما برای جلوگیری از تبلیغ شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد و خواستار فراهم شدن زمینه تبلیغ پیام رسان های بومی در رسانه ملی شد.
به گزارش وبنا امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در گفتگو با  مهر، با بیان اینکه ما در حوزه حضور پیام رسان های بومی در رسانه ملی ضعف داریم و در حال پیگیری این موضوع هستیم، اظهار داشت: در این فضا ملاحظاتی وجود دارد که رسانه ملی باید به آن توجه کند.
وی گفت: سازمان صدا و سیما مطابق با بند مصوب سند حمایت از پیام رسان های داخلی، در این جهت مسئولیت دارد و ما در تلاش هستیم که سازوکار دقیق و روشنی برای پیام رسان های بومی تعیین شود تا هم بتوانند با یک شرایط مطلوب مستقیما خودشان را در رسانه ملی تبلیغ کنند و هم در برنامه ها،  کارها و فعالیت هایی که رسانه ملی قصد دارد بینندگان را به یک شبکه در فضای مجازی ارجاع دهد، از ظرفیت پیام رسان های داخلی استفاده کند.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار
#2
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی ادامه داد: تاکیدمان این است که پیام رسان های خارجی که فاقد مجوز هستند و هیچ تعامل و همکاری با کشور ندارند، در اولویت تبلیغ در تلویزیون به هیچ عنوان نباشند.
وی با اشاره به اقدام سازمان صدا و سیما در هدایت کاربران به سمت شبکه اجتماعی اینستاگرام گفت: ما در مرکز ملی فضای مجازی، مخالفت خود را با این اقدام سازمان صدا و سیما در قالب ارسال ابلاغیه ای به این سازمان اعلام کردیم و پیگیر موضوع بوده و جلسات مشترکی نیز با سازمان صدا و سیما داشته ایم.
خوراکیان افزود: به شدت دنبال این هستیم که هم پیام رسان های خارجی در برنامه های رسانه ملی معرفی نشوند و هم ظرفیت برای استفاده پیام رسان های بومی از این فضا، فراهم شود.
وی ادامه داد: برای صدا و سیما هم مساله قابل توجهی خواهد بود که پیام رسان بومی را معرفی کند. چرا که وقتی پیام رسان خارجی را معرفی می کند نمی تواند درآمدی داشته باشد اما برخی از پیام رسان های داخلی حتی حاضر هستند برای تبلیغ در رسانه ملی، مشارکت مالی داشته باشند.
معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: ما این موضوع را به صورت مکتوب به صدا و سیما ابلاغ کرده و اعلام کردیم که با تبلیغ اینستاگرام به این شکل مخالف هستیم. در این راستا عنوان شد که پیشنهاد و توصیه ما این است که مبتنی بر سند پیام رسان های اجتماعی مصوب شورای عالی فضای مجازی، زمینه برای تبلیغ پیام رسان های داخلی در رسانه ملی فراهم شود. امیدواریم این اتفاق بیافتد.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حفاظت و نظارت بر اینستاگرام فرزندان چرا و چگونه! ADMIN 9 120 ۱۳۹۹-۸-۴، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  آموزش قابلیت ریلز در اینستاگرام ADMIN 0 80 ۱۳۹۹-۵-۲۶، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  چرا سلنا گومز اینستاگرام را حذف کرد؟ ADMIN 2 114 ۱۳۹۹-۳-۲۹، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  [تولید انجمن] کمپین مسدود کردن اینستاگرام ADMIN 2 166 ۱۳۹۹-۳-۲۳، ۰۶:۱۳ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  کوچ به کشور اینستاگرام ADMIN 0 97 ۱۳۹۹-۲-۲۲، ۰۳:۳۷ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  تیمتاکچرا از اینستاگرام جلو زد؟ ADMIN 0 88 ۱۳۹۹-۲-۲۲، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  اینستاگرام استفاده آزمایشی از اکانت‌های چندگانه در iOS را تایید کرد d.ertebat 0 80 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  تاثیر اینستاگرام روی سئو zohreabri 0 112 ۱۳۹۴-۹-۱۷، ۰۵:۴۲ عصر
آخرین ارسال: zohreabri
  فیلیپس تلویزیون های 7600 را عرضه کرد d.ertebat 0 74 ۱۳۹۴-۹-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: d.ertebat
  تلویزیون های سونی به یک منبع بزرگ از فیلم دست پیدا خواهند کرد! d.ertebat 0 81 ۱۳۹۴-۸-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: d.ertebatکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان