امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات مربیان صالحین و معلمان
#21
?آموزش ترفندهای جذب:
چگونه جذب کنیم؟!
با تبلیغ و چاپ تراکت و آگهی؟!
یا چهره به چهره؟!

بهترین نوع جذب، جذبِ چهره به چهره و مستقیم است.
مثلا مربی در وقتی که متربی ها در یک کوچه مشغول بازی کردن هستند به سراغ آنها میرود و با انرژی و جذابیت خاص از نوع فعالیت هایی که مربی قرار است متربی ها را در آن شرکت دهد صحبت کند.

✅1⃣ از مهم ترین نکات در دیدار اولیه، حالت صمیمی داشتن و متانت معمولی  است که هرگز نباید مربی به بهانه اینکه میخواهد به آنها نزدیک شود، کارهای لوس و ... انجام دهد؛ چون این کارها در بلند مدت، مربی را در مسیر ایجاد جاذبه و دافعه تحت الشعاع قرار میدهد.

✅2⃣ اگر مربی با آنها وارد بازی شد (که بهترین حالت است) یا در طول همان صحبت هایش کمترین ویژگی از هر کدام از متربی ها مشاهده کرد، زود به آن اشاره کند تا مخاطب احساس اینکه مربی به او توجه دارد را بدست بیاورد.
که یکی از مهمترین نکاتی که علاقه مندی آنها را برای همراهی با شما  بیشتر میکند همین مورد است.

✅3⃣ شاید برخی از متربی های برای اینکه خود را به شما در همان مرحله اول جذب با گفتن موضوعاتی از خود به شما معرفی کنند که در این مرحله شما باید خوب تا آخر حرفهایش گوش بدید و علاوه بر تأیید ویژگی هایش از آنها تعریف کنید...

ادامه قسمت قبل...
?آموزش ترفندهای جذب (۲):
✅4⃣ ارتباط چشمی با حالتی مهربان از کلیدی ترین نکته هایی است که در جذب ابتدایی مطرح است. این ارتباط آن اعتماد لازم برای اینکه همراه شما باشند را فراهم میکند.

✅5⃣ یه سری ویژگی ها مثلِ ظاهری مناسب و تمیز، تأثیر بسزایی در شکل گیری شخصیت شما در ذهن مخاطب دارد. پس با ظاهری آراسته اقدام به جذب کنید.

✅6⃣ اگر مزاج شناسی بلدید، در جذب اولیه روی بچه هایی که احتمال میدهید صفراوی هستند کمی بیشتر تکیه کنید و با شور هیجان خاصی فعالیت های خود را برای آنها تصویر سازی کنید. چون بعد شما آنها با توجه به ویژگی های صفراوی ها در همراه کردن دیگر متربی ها برای آمدن به کلاس تأثیر بسزایی میگذارند.

✅7⃣ سعی کنید طبق روال مشهور در جذب اولیه، بیشتر ‌روی ورزش ها، اردوها و فعالیت های هیجان زا تاکید کنید و محور اصلی کار، کلاس ها و حلقه ها نباشد.
(البته در نگاه اول یعنی جذب اولیه)
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تجربیات اردوهای جهادی ADMIN 0 15 ۱۳۹۸-۷-۱۴، ۰۹:۳۴ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  تجربیات موکب داران اربعین ADMIN 4 215 ۱۳۹۸-۶-۲۴، ۰۴:۵۲ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
atamalek [تولید انجمن] تجربیات من از پخش کلیپ در مسجد ADMIN 0 120 ۱۳۹۸-۴-۳۱، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: ADMIN

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان