امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفاوت خوبیدن زن و مرد و یك نتیجه گیری واقعی

#1[highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN]مامان و بابا داشتند تلویزیون تماشا می کردند که مامان گفت:"من خسته ام و دیگه دیروقته ، میرم که بخوابم " مامان بلند شد ، به آشپزخانه رفت و مشغول تهیه ساندویچ های ناهار فردا شد ، سپس ظرف ها را شست ، برای شام فردا از فریزر گوشت بیرون آورد ، قفسه ها رامرتب کرد ، شکرپاش را پرکرد ، ظرف ها را خشک کرد و در کابینت قرار داد و کتری را برای صبحانه فردا از آب پرکرد . پیراهنی را اتو کرد و دکمه لباسی را دوخت . اسباب بازی های روی زمین را جمع کرد و دفترچه تلفن را سرجایش در کشوی میز برگرداند. گلدان ها را آب داد ، سطل آشغال اتاق را خالی کرد و حوله خیسی را روی بند انداخت . بعد ایستاد و خمیازه ای کشید . کش و قوسی به بدنش داد و به طرف اتاق خواب به حرکت درآمد ، کنار میز ایستاد و یادداشتی برای معلم نوشت ، مقداری پول را برای سفر شمرد و کنارگذاشت و کتابی را که زیر صندلی افتاده بود برداشت . بعد کارت تبریکی را برای تولد یکی از دوستان امضا کرد و در پاکتی گذاشت ، آدرس را روی آن نوشت و تمبرچسباند ؛ مایحتاج را نیز روی کاغذ نوشت و هردو را درنزدیکی کیف خودقرارداد.
سپس دندان هایش رامسواک زد.
باباگفت: "فکرکردم ، گفتی داری می ری بخوابی" و مامان گفت:" درست شنیدی دارم میرم."
سپس چراغ حیاط راروشن کرد و درها را بست.
پس ازآن به تک تک بچه ها سرزد ، چراغ ها راخاموش کرد ، لباس های به هم ریخته را به چوب رختی آویخت ، جوراب های کثیف را درسبد انداخت ، با یکی از بچه ها که هنوز بیداربود و تکالیفش را انجام می داد گپی زد ، ساعت را برای صبح کوک کرد ، لباس های شسته[/highlight]
[/highlight][highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN] شده در ماشین لباسشویی[/highlight][highlight=#NaNNaNNaN] را پهن کرد ، جاکفشی را مرتب کرد و شش چیز دیگر را به فهرست کارهای مهمی که باید فردا انجام دهد ، اضافه کرد . سپس به دعا و نیایش نشست.
درهمان موقع بابا تلویزیون راخاموش کرد و بدون اینکه شخص خاصی مورد نظرش باشد گفت: " من میرم بخوابم" و بدون توجه به هیچ چیز دیگری ، دقیقاً همین کار را انجام داد!

[/highlight]
[/highlight][highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN]نتیجه گیری:[/highlight][highlight=#NaNNaNNaN]
[/highlight]
[highlight=#NaNNaNNaN]۱- [/highlight][highlight=#NaNNaNNaN]مردها همیشه كارهایشان را درست و به موقع انجام می دهند و وقتی تلویزیون نگاه می كنند قبلا كارهای دیگرشان را انجام داده اند. ولی زنها بسیار بی برنامه و نامرتب هستند. در صورتیكه كلی كار نكرده دارند نشسته اند و تلویزیون نگاه می كنند.
[/highlight]
[highlight=#NaNNaNNaN]۲- [/highlight][/highlight][highlight=#NaNNaNNaN][highlight=#NaNNaNNaN]مردها بسیار راستگو هستند. ولی زنها دورغگو هستند و بجای اینكه بگویند من می روم كارهای نكرده ام را انجام بدهم الكی می گویند من میروم بخوابم[/highlight][/highlight][/highlight]
[/highlight]
پاسخ
#2
به جای تشکر از مامانتون این ایراد را بهش میگیری ؟
واسه شما پسر ها که بد نیست همه ی کارهاتون را مامانتون واستون انجام میده و تازه بهش ایراد هم میگیرید.
زندگی بدون عشق همانند قولی است که به ان عمل نشده باشد .
پاسخ
#3
من خیلی از مامانم ایراد میگیرم خدا منو ببخشه
پاسخ
#4
باید مامانت چند وقت کارهات را به عهده ی خودت بذارند تا درک کنی و دیگه ایراد نگیری .
زندگی بدون عشق همانند قولی است که به ان عمل نشده باشد .
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت ما با نسل جدید : kabootar 2 662 ۱۳۹۲-۱-۱۷، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: kabootar
  داستان واقعی عزرائیل در سی سی یو !! kabootar 0 498 ۱۳۹۱-۱۲-۲۸، ۰۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: kabootar
  کارتون روز: تفاوت طلاق برای زن و مرد! kabootar 7 3,238 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: ~~sara~~
  تفاوت نیمرو درست کردن آقایان و خانم ها! ADMIN 0 983 ۱۳۹۱-۴-۲۰، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
Big Grin تفاوت زن های قدیمی و امروزی ADMIN 1 971 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۱۰:۴۸ صبح
آخرین ارسال: narges

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان