امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمساح نارنجی هم پیدا شد! (عکس)

#1
[تصویر:  printButton.png] [تصویر:  emailButton.png]
یک زن در حال بازگشت به خانه در منطقه‌ای واقع در فلوریدا موفق شد از تمساحی که به رنگ نارنجی است تصویربرداری کند.
[تصویر:  temsah.jpg]
فلوریدا به خاطر داشتن باغهای پرتقال خود شهرتداد. اکنون یک زن آمریکایی موفق شده است در شهر "ونیز" واقع در فلوریدایآمریکا از یک نمونه تمساح تصویربرداری کند که به رنگ پرتقالهای فلوریداییکاملا نارنجی است.
این زن که "سیلویا مایتن" نام دارد یک زن 74 ساله اهل فلوریدا است کههنگام بازگشت از کار در یک کانال در میان جنگلهای ونیز موفق شد این خزندهرا که به نظر می رسد اولین تمساح نارنجی دنیا است کشف کند.
وی با تلفن همراه خود از این حیوان عکس گرفت و آن را برای نوه‌های خود در ایندیانا و بعد به رسانه های محلی فرستاد.
پس از رسانه ای شدن این خبر، برخی از زیست شناسان در اولین اظهارنظرهای خود بیان کردند که این رنگ نارنجی می تواند یک نمونه خاص از یکمورد نیمه زال باشد.
هر چند که به اعتقاد کارشناسان حیات وحش فلوریدا رنگ این تمساح ژنتیکینیست. گری مورس، از کمیسیون حفاظت از ماهی و حیات وحش فلوریدا در این خصوصتوضیح داد که این دانه های رنگی عجیب ماهیت ژنتیکی ندارند اما می توانندریشه در چند فاکتور محیطی همانند زنگ زدگی داشته باشند.
براساس گزارش کریستین ساینس مونتیور، احتمال دارد که رنگ نارنجی اینتمساح یک تدبیر تبلیغاتی برای تیم ورزشی "گیتورها" (برگرفته از نامالیگیتور به معنی تمساح) باشد. نماد عروسکی این تیم ورزشی دانشگاه فلوریدابه شکل یک تمساح است.
در هر مورد این حیوان نیاز به محافظت دارد چرا که قادر نیست خود را درمحیط زیست استتار کند. در حقیقت احتمال زیادی وجود دارد که یک شکارچی کهبه دنبال تولید یک کیف نارنجی از پوست تمساح است این جانور را شکار کند
پاسخ
#2
دیشب هم اخبار اعلام کرد یک نوع قورباغه در ورزشگاه یافت شده است و به علت این که در ورزشگاه پیدا شده نام قورباغه را ورزشگاه گذاشتند .
زندگی بدون عشق همانند قولی است که به ان عمل نشده باشد .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان