امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام كنيد... طرح اربعين خودسازي....
#1
طرح اربعین خودسازی
[rtl]رسول اکرم (ص) می فرمایند:

مَن أخلَصَلِلّهِ أربَعینَ صَباحا ظَهَرَت ینابیعُ الحِکمَةِ مِن قَلبِهِ عَلى لِسانِهِ.

هر کس چهل روزخود را براى خدا خالص کند چشمه‏ هاى حکمت از قلب وى بر زبانش جارى مى ‏شود.

 و همچنین امام باقر(علیه السلام) میفرمایند:

هر که چهل روز، ایمانش را براى خدا خالصگرداند، خداوند، محبّت دنیا را از دل او بیرون مى کند و بینشى به وى عطا مى کند که درد و درمان خویش را بداند و حکمت را در دل او جاى دهد.
عکس


با عنایت پروردگار و تحت ظلّ توجهاتحضرت بقیه الله الاعظم برآن شدیم تا طرح اربعین خودسازی دانشجویی در سطح فعالین مهدوی و عموم علاقمندان و ارادتمندان حضرت ولی عصر(عج) برگزار نماییم.

هدف از طرح اربعین خودسازی، پرورش یکیا دو خصلت پسندیده در هر دوره چهل روزه می باشد و این طرح برای تمامی علاقه مندان مسیر قرب الی الله می باشد.

برای ثبت نام در این طرح دانستن چندنکته ضروری می باشد:

ثبت نام در این طرح از طریق سامانهپیامکی و رایانامه زیر میسر می باشد که برای این امر نام و نام خانوادگی، آدرس رایانامه و شماره تلفن همراه (جهت اطلاع رسانی محتوای هر دوره)، سن، شهر محل زندگیو دانشگاه محل تحصیل (درصورت دانشجوبودن) خود را به شماره یا رایانامه زیر ارسال فرمایید.

شماره پیامکی: 30002558000313

آدرس رایانامه:Info@Dabirkhane12.com

هدف از گردآوری این اطلاعات، اطلاع رسانی محتوای دوره های بعدی بهشما دوستان ارجمند می باشد.

  زمان آغاز اولین دوره طرح 25 فروردین 1392 می باشد.
 لازم به ذکر است آغاز اولین دورهبه منزله پایان ثبت نام نمی باشد و علاقمندان در هرزمانی می توانند با ثبت نام به جمع چله نشینان بپیوندند.

محتوای اولین دوره پرورش دو امرپسندیده یمداومت بر دعای عهد با حضرت صاحب الزمان روحی و ارواحنا له الفداه و مراقبت بر دائم الوضو بودنمی باشد.

افراد علاقمند در هر زمانی می توانندبا ارسال مشخصات خود همراه با دیگران به تقویت نفس خویش بپردازند و با پایان هردوره طرح مراقبت خود را ادامه دهند تا چهل روز را به پایان رسانده و همچنین همگام با دیگران دوره بعدی را آغاز نمایند.

از مزیت های این طرح تبدیل این خصلت هابه عادت در پایان هر اربعین می باشد و امید است هریک از این فضیلت ها در پایان هر اربعین ترک نگردند و به شکل عادت در آمده و ادامه یابند.

با توجه به این که یکی از موارد اولیندوره ی اربعین خودسازی قرائت دعای عهد می باشد.  زمان خواندن این دعاتا 9 صبح هر روز می باشد و خواهشمندیم مداومت بر این کار فراموش نگردد، همچنین اگر موفق به خواندن دعا در قبل از زمان تعیین شده نبودید حتما تا انتهای روز دعا را قرائت نمایید.

در صورت فراموش کردن خواندن دعای عهدنا امید نشویم و به فضل و منّ الهی از صبح روز آینده بر این امر همت گماریم.

در هر دوره اربعین خودسازی طرح ثابتروزانه 14 صلوات نثار سلامتی حضرت ولی عصر (عج) وجود دارد.

در پایان از پروردگار مهربان می خواهیم  تا در این راهخودسازی و مبارزه با نفس ما را ثابت قدم گرداند  و ثواب این حرکتجمعی را به عنوان ناقابل ترین وظیفه پیشکش ساحت مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بفرماید.

   همچنین توضیحاتی در ارتباط با اهمیت، آثار و برکات محتوا هر دوره ازطریق فایل پیوست ارائه می گردد.

دبیرخانه کانون های مهدویت دانشگاه هایسراسر کشور[/rtl]


چیزهایی که دست کم می گیریم ,کسی دیگر برای به دست آوردنشان راز و نیاز می کند
Atamalek
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان