امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی زیبایی واژن
#1
تمام چیز در مورد رحم :

رحم زنان از خیلی مهم ترین اعضای داخلی بدن آنها است که در زندگی آنها نقش به سزایی دارد .

عضو توخالی که به شکل گلابی وارونه در بین دو استخوان لگن بدن زنان وجود دارد را رحم می گویند رحم از سه بخش گردن (Cervix) ، تنه (Body)،قعر (Fundus) تشکیل شده است .

در بخش ایلیاک های داخلی شریان های رحم قرار دارند که این بخش وظیفه خون رسانی رحم را دارند .
یائسگی بانوان :

زنان در دهه چهارم زندگی خود (سن 30 سالگی به بالا ) هستند به دلیل کاهش تولید شدن هورمونهای پروژسترون و استروژن با شل شدن واژن کاهش اندازه لبهای خارجی دستگاه تناسلی مواجه خواهند شد این مشکلات سبب اختلال در زندگی زناشویی می شود در گاهي از موارد افسردگی ناراحتی های روحی را برای شخص به وجود می آید .

قطع شدن دائمی قاعدگی در بانوان که اصطلاحا یائسگی نام دارد اکثرا در سن 51 سالگی رخ می دهد ، زمانی که یائسگی رخ می دهد به شکل قابل تذکر ی تولید استروژن كم شدن ویا به طور کلی متوقف می شود .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان بیان می کنند سن یائسگی بر تاثیر عواملی که بر تخمدان توکیسک تاثیر گذار می باشند جلو افتاده باعث ظهور این عارضه زودتر از سن 51 سالگی است .عوامل ایجاد یائسگی زود رس :

برخي از عوامل وجود دارند که سبب شده سن یائسگی زودتر از زمان موعد باشد ، در نتیجه مشکلات یائسگی زودتر از زمان موعد فرد را درگیر می کنند . در ذیل گاهي از موارد ی که باعث یائسگی زود رس می شوند را بیان می کنیم .

سیگاری بودن بانوان

شیمی بهبود ی

پرتوبهبود ی

جراحی تخمدان

برداشتن رحم

بسياري از زنان مطلع نیستند که مشکلات واژن به شکل غیر مستقیم ریشه بسياري از مشکلات خانوادگی و اجتماعی است حاصل شدن رضایت از مقاربت جنسی تاثیرات مثبتی بر زندگی فرد دارد این علت علاوه بـر رضایت فرد سبب رضایت همسر وی از مقاربت جنسی می شود ، همان گونه که بیان شد گاهي از مشکلات عواملی را به وجود می آورند که شخص از نه فقط از نزدیکی لذت نمی برد بلکه با موارد دیگر مواجه می شود یکی از دلایل ایجاد کردن مشکلات در دستگاه تناسلی و واژن یائسگی است که در ادامه موارد یائسگی را بیان می کنیم .

موارد یائسگی :

سوزش واژن

عفو نت های ادراری

خشکی واژن

درد در مقاربت جنسی
گشاد شدن واژن :

بسياري از مراجعه کنندگان دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان زایمان علت گشاد شدن واژن را انجام نزدیکی های زیاد می دانند در صورتی که هیچ تحقیق علمی این تصور را به اثبات نرسانده است .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان علت گشادی واژن را انجام زایمان های زیاد طبیعی ژنتیک و در گاهي از موارد عدم تناسب آلت مرد واژن زن می دانند .

بعد از زایمان تحولاتی در بدن شخص و رفتارهای جنسی او رخ می دهد یکی از این تغییرات گشادگی واژن است که در ذیل عوامل گشادی واژن را بیان می کنیم :

عوامل گشاد شدن واژن :
بالا رفتن سن

کاهش وزن شدید

بارداری

ژنتیک

موارد گشادی واژن :

بی اختکمک ادرار

بی اختکمک مدفوع

کاهش رطوبت واژن

خارش سوزش در ناحیه تناسلی واژن

برای بهبود گشادی واژن وبهبود شل شدن واژن که سبب ظهور موارد ی می شوند ، راه حل های ارائه شده است یکی از روشها عمل جراحی قشنگ یی واژینال است با مصرف از جراحی زیبایی واژن که مطمئن ترین راه حل است می توان در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات فوق را حل نمود .دکتر لیلا خلیلی جراح قشنگ یی زنان همه روش های جراحی زیبایی بانوان را انجام می دهند ایشان عضو هیئت انجمن جراحان قشنگ یی آمریکا می باشند .

روش های گوناگونی جهت جراحی زیبا یی واژن وجود دارد که در ذیل گاهي از اینروش ها را بیان می کنیم .

جراحی زیبایی واژن با لیزر

جراحی زیبا یی واژن با استفاده از نخ

جراحی قشنگ یی واژن با تزریق چربی

جراحی زیبا یی واژن با تزریق ژل

جراحی زیبا یی واژن با پی آر پی

جراحی زیبا یی RF فرکشنال

جراحی قشنگ یی با مصرف از لیزر مونالیزا تاچ

کاندیدای جراحی زیبا یی واژن چه افرادی هستند ؟

همه بانوانی که با بالا رفتن سن ،تغییرات وزن زایمان های طبیعی متعدد و یا به دلیل ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند و از انجام نزدیکی لذت نمی برند می توانند جراحی زیبا یی واژن را انجام دهند .

گذشت وقت و تغییراتی که در بدن به خصوص دستگاه تولید مثل بانوان رخ می دهد امر غیر قابل اجتناب است یکی از این مشکلات بالا رفتن سن آتروفی واژن است آتروفی واژن موارد تغییرات هورمونی متعددی را به وجود می آورد که با مصرف ازآموزش های جراحی زیبا یی واژن می توان در مدت زمان کوتاهی به شکل ایمن و تاثیر گذار به بهبود آن پرداخته شود .

بانوانی که یائسه شده اند و یا با مشکلات یائسگی روبرو هستند می توانند جهت بهبود موارد یائسگی ازراهنمای عمل زیبا یی واژن جهت بهبود موارد یائسگی بپردازند .
خاصیتهای جراحی زیبا یی واژن :

بانوانی که جراحی قشنگ یی دستگاه تولید مثل را انجام می دهند همچنین رفع مشکلات پرینه شل بودن واژن موارد ی که در واژن وجود دارد را می تواند رفع نمایند خواص ی که جراحی زیبایی واژن در دارد را در ذیل بیان می کنیم :

بالا بردن رطوبت واژن

تحریک کلاژن سازی واژن

جوانسازی واژن

بهبود مساله افتادگی واژن

زیبا ساختن واژن

بهبود مشکلات بی اختکمک ادرار مدفوع

بهبود موارد خشکی واژن

روشن کردن پوست ناحیه تولید مثل

قوام بافت های واژن (بیشتر شدن پایداری بافت واژن)

حجیم سازی لابیاها (در موارد ی که لابیاها زیاد کوچک هستند )
بهبود شل بودن واژن

کوچک نمودن لابیاها (در موارد ی که لابیاها خیلی بزرگ می باشند دچار افتادگی هستند )

عملکردروش های عمل های جوانسازی دستگاه تناسلی :

در اکثرا روش های لیزر واژینال نیاز است که ابتدا واژینال را از جهات مختلف پزشک کارشناس زنان تحلیل نماید پس در موارد ی که نیازمند کلاژن سازی بالا بردن پایداری بافت واژن و حجیم سازی لابیاها است ،از یکی ازراهنمای های جهت جوانسازی شبیه تزریق ژل ، تزریق چربی یا PRP را انجام می دهند در موارد ی هم که نیاز به تنگ کردن واژن یا کوچک کردن لابیاها یا روشن کردن لابیاها است می توانند از لیزر مونالیزا تاچ (لیزر CO2) مصرف نمایند .

برای رفع مشکلات خشکی واژن بی اختیاری ادرار مدفوع یا موارد واژن پزشک کارشناس زنان یکی ازروش های ذکر شده در بالا را تعیین می نماید .

عملکرد همه روش های جراحی زیبا یی واژینال بدین گونه است که ساختارهای دستگاه تولید مثل را مجددا فعال می نمایند درروش های جراحی زیبایی واژن هدف ، بهبود عملکرد نامناسب سیـستم دستگاه تولید مثل است و یا مشکلات ی که با گذشت زمان در آن ایجاد شده است را برطرف نمود .

با مصرف ازشیوه های بهبود ی عمل زیبا یی واژن که اکثرا ٌ به شکل غیر تهاجمی ویا کم تهاجمی هستند می توان بازبینی دستگاه تناسلی و تولید کلاژن ، ارتقا پایداری بافت واژن رفع مساله گشادی واژن زیبا سازی واژن و…را فراهم نمود .

بعد از انجام یکی ازروش های عمل زیبا یی واژن در اولین جلسه می توان ویرایش ی را به شکل قابل توجه ی مشاهده نمود .

مصرف ازروش های بیان شده علاوه بـر امن و ایمن بودن ، در اکثرا ٌ موارد بدون درد است .

چه اشخاصی نمی توانند جراحی قشنگ یی واژن را انجام دهند ؟

در خصوصراهنمای های عمل زیبا یی واژن هیچ گونه استثایی وجود ندارد ، به غیر از بانوانی که به بیماری های سیـستم یک یا موضعی مبتلا هستند ، بقیه اشویِژگزینشه می توانند از هریک ازآموزش های عمل زیبا یی واژن بنا بر نیاز مصرف کنند .

هریک از تکنیک های بهبود ی قشنگ یی واژینال ویژگی ها ی است . بانوان عزیز بر اساس تشخیص مناسب پزشک کارشناس زنان می توانند ازراهنمای انتخاب شده استفاده کنند .آمادگی برای بهبود با استفاده از جراحی زیبا یی واژینال :

برای اکثرا روش های عمل زیبا یی واژینال نیاز خاصی وجود ندارد اما بیمار برخي از تست ها آزمایش ات نظیر تست عفو نت واژن ، آزمایش سرطان گردن واژن تست پاپ اسمیر را بایستی انجام دهد .

به بانوان محترم توصیه می شود که قبل از انجام عمل زیبا یی واژینال به استحمام بپردازند ، هم چنین قبل از مراجعه به مطب بهداشت فردی را رعایت کرده باشند .
مراقبت های بعد از جراحی قشنگ یی واژینال :

وجود اندکی درد در ناحیه واژن بعد از انجام عمل زیبا یی واژن طبیعی بوده و بعد از گذشت چند روز درد برطرف می شود .

بهتر است زنان بعد از گذشت سه روز به انجام کار های روز مره خود بپردازند .

در گاهي ازروش ها بهتر است انجام مقاربت جنسی پس از 45 روز صورت گیرد ، اما در گاهي دیگر از روشها بعد از سه روز می توان مقاربت جنسی را انجام داد .

توصیه می شود که از انجام کار های سنگین ورزشی بلند کردن اجسام سنگین اجتناب شود .

دوش گرفتن با آب گرم تا هفته اجتناب شود

دکتر لیلا خلیلی جراح قشنگ یی زنان همه دستورات آموزش ی های لازم را به بانوانی که به انجام جراحی زیبا یی واژینال می پردازند بیان می کنند تا بانوان محترم هر چه زود تر به ریکاوری بعد از عمل برسند و اصلاح ی سریع تر حاصل شود .

انجام جراحی زیبا یی واژینال دردناک است ؟

خیر – در اکثر موارد و تکنیک های جراحی زیبا یی واژن نه تنها بی حسی عمومی صورت نمی گیرد بلکه نیازی به بی حسی موضعی نیست پس این تکنیک ها کاملا ایمن تاثیر گذار هستند که هیچ گونه دردی ندارند . خطرات جراحی زیبا یی واژن چیست ؟

دکتر لیلا خلیلی جراح قشنگ یی زنان بیان می کنند که خوشبختانهشیوه ها و تکنیک های جراحی زیبا یی واژن که ارائه شده است دارای کمترین میزان خطر ریسک می باشند ، اکثر تکنیک های عمل جراحی زیبا یی به شکل سرپائی انجام می شود اما در گاهي از جراحی ها نیازاست بیمار روز بستری شود .

طبق آماری که بدست آماده استروش های نوین ارائه شده جهت جراحی زیبا یی واژینال با عوارض جانبی م اندک حاوی ورم مختصر درد بسیار زیاد اندک و اندکی التهاب همراه است ،این علایم سریع از بین می رود و اصلاح ی حاصل می شود .

تعداد جلسات مورد نیاز بهبود :

با تذکر به شدت بیماری تکنیک به کار برده شده تعداد بهبود ها مفرق است در گاهي از تکنیک های جراحی قشنگ یی واژن به 1 تا 3 جلسه نیاز است ، متقاضیان این جراحی بایستی با فاصله 30 الی 60 روزه جلسات بهبود ی را انجام دهند .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان جهت حفظ نتایج جلسات بهبود ی سالانه به بیمارانی که شدت مریضی دارند را توصیه می کنند .

اما تذکر به این نکته الزامی است که بعد از معاینه دقیق تحلیل موارد بیمار بوسیله پزشک کارشناس زنان و زایمان به طور معین تعداد جلسات معین می گردد.

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان بعد از معاینات دقیق نیازهای بیمار بهتریـن پروگرام بهبود ی را به آنها توصیه می نماید .
ماندگاری جراحی زیبا یی زنان :

خوشبختانه نتایج جلسه های بهبود ی جراحی زیبا یی واژن بعد از سپری شدن اولین جلسه بهبود ی قابل لمس مشاهده است ، این نتایج با طی شدن بیشتر افزایش می یابد .

آیا در جراحی زیبا یی واژینال بی حسی صورت می گیرد ؟

خیر – در این جراحی ها اکثرا ٌ هیچ گونه بی حسی انجام نمی شود ،اما چنانچه بیمار متقاضی بی حسی باشد از کرم های بی حسی جهت بی حس کردن موضع مصرف می شود .

مدت جراحی زیبا یی واژن :

مدت زمان جراحی زیبا یی واژن زیاد کوتاه است در گاهي ازروش ها مدت زمان جراحی در طول چند دقیقه است ، از نکات مفید این جراحی کوتاه بودن مدت عمل است که اکثرا ٌ این جراحی ها از 5 الی 20 دقیقه متغیر است .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان زایمان جراحی های زیبا یی زنان را با پیشرفته ترین به روز ترین تکنیک های روز جهان انجام می دهند ، ایشان اکثرا ٌ جراحی های زیبا یی واژن را بدون بی حسی انجام می دهند ولی در صورت نیاز یا درخواست بیمار با ژل ها و کرم های بی حسی به انجام این جراحی می پردازند .

چه زمانی بعد از بهبود می توان نزدیکی (نزدیکی جنسی ) را شروع کرد ؟

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان به بیماران توصیه می کنند که بعد از جراحی واژن به دلیل اینکه نیاز است واژن استآسان نماید نزدیکی جنسی را تا 4 روز بعد از جراحی انجام ندهند ، ایشان اظهار می کنند که در برخي از موارد نیاز است تا بیمار تا 45روزنزدیکی جنسی نداشته باشند .

در هر حالت مدت زمان استآسان واژن نداشتن مقاربت جنسی را پزشک کارشناس زنان و بانوان بسته به شرایط بهبود ی تعیین می نماید .
نتایج بهبود ی جراحی زیبا یی بانوان :

جراحی های زیبا یی سبب می شوند که هیدراته و تغذیه بافت مخاطی واژن خوبتر شده بافت واژن سفت تر و ضخیم تر شود در نتیجه واژن محکم تر شده بافت قوام تر و سفت تر می شود که این امر به انعطاف پذیرتر بودن واژن می شود .

درروش های جراحی زیبا یی واژینال به ایجاد شدن PH بیشتر، حفاظت طبیعی واژن بیشتر شدن می یابد .

مهمترین مزیتی کهشیوه های جراحی زیبایی واژن دارند بدون درد بی عارضه بودن تکنیک ها است .

تعرفه جراحی زیبا یی واژن :

هزینه جراحی زیبا یی واژن به دلیل اینکه مانندبقیه جراحی های زیبا یی تحت پوشش بیمه نیست ، هزینه بسته به میزان شدت بیماری و تعداد جلسات بهبود متغیر است .

پس نرخ جراحی قشنگ یی واژن بسته به تعداد جلسات بهبود ی برای هر شخص مفرق است .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان به بانوان پیشنهاد می کنند که طرح های بهبود ی را حتی بعد از رضایت کامل از نخستین جلسه بهبود ی بدون مشورت نظارت پزشک انجام ندهند .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان به زنان محترم پیشنهاد می کنند که دوباره تکرار روش بهبود ی در مدت زمان تعیین شده توسط پزشک انجام دهند زیرا تکرار کردنراهنمای های بهبود ی سبب ماندگاری بیشتر بیشتر شدن دوام نتایج حاصل می شود .
پرسشها متداول جراحی قشنگ یی زنان :

آیا می توان با جراحی های واژن مساله به ارگاسم نرسیدن را برطرف نمود ؟

بسیار زیاد از موارد واژن را می توان با جراحی زیبا یی واژن برطرف نمود یکی از موارد واژن به ارگاسم نرسیدن است که با انجام جراحی قشنگ یی پرینورافی تزریقد چربی با لابیا می توان این مساله را رفع نمود .با استفاده از جراحی پرینورافی و تزریق چربی به لابیا می توان به اضافه برجسته سازی لابیاها و رفع تیرگی دستگاه تولید مثل پرداخت ، هم چنین می توان چین های لابیاها را برطرف نمود .

جوانسازی ناحیه تولید مثل چگونه است ؟

جهت جوانسازی ناحیه تولید مثل جراحی های مفرق ی نظیر عمل پرینورافی ، تزریق چربی به ناحیه تناسلی لابیاپلاستی و…وجود دارد دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان جراح زیبا یی بانوان با جدید ترین تکنیک های جراحی زیبا یی روز جهان این جراحی ها را انجام می دهند .

آیا انجام جراحی زیبا یی واژن ایمن است ؟

بله – به دلیل اینکهآموزش های بهبود ی جراحی قشنگ یی واژن غیر تهاجمی کم تهاجمی است تاثیر گذار ترینروش های بهبود ی ایمن باشند .

بعد از جراحی های زیبا یی واژن نیاز به استآسان است ؟

بیماران بعد از گذشت مدت کوتاهی می توانند همه کار های روزانه را از سر بگیرند اما به بیماران عزیز پیشنهاد می شود بعد از گذشت مدت زمانی که پزشک تعیین کرده است به انجام مقاربت جنسی بپردازند .

در زمان شیردهی می توان جراحی قشنگ یی واژن را انجام داد ؟

بله – مادران شیرده می توانند به انجام جراحی زیبا یی واژن بپردازند ، انجام این جراحی برای مادران شیرده هیچ منعی ندارد .

چند روز بعد از بارداری می توان تنگی واژن را انجام داد ؟

بعد از گذشت سه ماه بعد ازبدون استرس و اضطراب ی می توان بارداری تنگ کردن واژن را انجام داد .

آیا برای درد در زمان نزدیکی جنسی بهبود ی وجود دارد ؟

بله – درد در نزدیکی جنسی احتمال دارد به دلیل تنگ بودن دهانه رحم … باشد که با استفاده از جراحی های زیبا یی واژن می توان به بهبود این مساله پرداخته شود ، دلایل مختلف ی جهت درد در زمان مقاربت جنسی وجود دارد که با مصرف از تکنیک های روز جهان نظیر لیزر مونالیزا تاچ می توان به بهبود آنها پرداخته شود .

علت گشاد شدن واژن و راه بهبود آن چیست ؟

گشاد شدن واژن به دلایل مختلف ی صورت می گیرد مثل ژنتیک ارثی ، زایمان طبیعی ،کاهش وزن زیاد ،بالا رفتن سن عوامل دیگر که جهت بهبود این مساله می توان ازآموزش های مثل تنگ کردن واژن با نخ لیفت واژن ،لیزر مونالیزا تاچ مصرف کرد.

آیا جراحی زیبا یی واژن تداخلی بابقیه استفاده داروها یابقیه بهبود ها دارد ؟

خیر- بعد از جراحی زیبا یی واژینال مصرف داروها یابقیه آموزش های بهبود ی ارتباط با دستگاه تناسلی یا غیر ارتباط با دستگاه تولید مثل تداخلی با یکدیگر ندارند .

جراحی های زیبا یی با خونریزی درد همراه است ؟

خیر –روش ها و تکنیک های جراحی زیبایی واژن که نو ا ارائه شده است بدون هیچ گونه درد خونریزی است زمانی که شخص به انجام جراحی است هیچ گونه درد خونریزی را حس نمی نماید .

اما در گاهي از موارد بیمار به دلیل وارد شدن جسم خارجی به ناحیه تولید مثل شاید دچار اضطراب شود که این امر سبب انقباض ماهیچه ها می شود در نتیجه احتمال دارد کمی حس ناراحتی نماید .

جراحی های زیبا یی را از چه سنی می توان شروع کرد ؟


جهت انجام جراحی های زیبا یی محدودیت سنی وجود ندارد اما با توجه به عرف جامعه تکنیک های عمل بهتر است این جراحی ها از سن 20 الی 60 سالگی انجام شود .

توجه به این نکته الزامی است که در زمان یائسگی می توان عمل زیبا یی واژینال را انجام داد و بسياري از موارد یائسگی را با انجام این جراحی ها برطرف نمود .

میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چه مدت است ؟

عوامل مختلف ی شبیه تعداد رابطه جنسی نحوه برقراری رابطه جنسی و… در ماندگاری دوام تنگ کردن واژن اثر گذار است اما به شکل معدل دوسال و در گاهي از موارد بیشتر از دو سال این عمل ماندگاری دارد بانوان محترم می توانند جهت تنگ کردن مجدد واژن بعد از دوسال مجددا كار نمایند
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جراحی زیبایی بینی و عوارض وحشتناک آن filiph 0 40 1395-4-27، 09:54 صبح
آخرین ارسال: filiph
  نکات مربوط جراحی زیبایی شکم filiph 0 31 1395-4-27، 09:51 صبح
آخرین ارسال: filiph
  پشیمانی از عمل جراحی زیبایی بینی filiph 0 38 1395-4-21، 02:16 عصر
آخرین ارسال: filiph
  پشیمانی از عمل جراحی زیبایی بینی filiph 0 64 1395-3-22، 03:17 عصر
آخرین ارسال: filiph
  جراحی بینی چگونه انجام می شود؟ mahrokhok 0 89 1395-3-9، 03:02 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok
  مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی mahrokhok 0 59 1395-3-9، 03:01 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok
  جراحی بینی به زبان ساده | جراحی زیبایی بینی و انیمیشن آن mahrokhok 0 43 1395-3-9، 02:58 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok
  جراحی بینی با لیزر mahrokhok 0 49 1395-3-9، 02:52 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok
  مشکلات و شکایات شایع بعد از عمل جراحی بینی mahrokhok 0 49 1395-3-9، 02:40 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok
  استئوتومی درعمل جراحی بینی چیست؟ mahrokhok 0 51 1395-3-9، 02:32 عصر
آخرین ارسال: mahrokhok

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان