امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حامیان قلیان
#1
در انتشار خبری مبنی بر اجرای طرح ممنوعیت ورود خانمها به قهوه خانه هایی که در آنها قلیان :gh: عرضه میشود افراد مختلف اظهارات مختلفی ایراد نمودند به شرح زیر:
- علی مطهری : من مخالف این فرمان هستم . مطمئن هستم این قانون اول بار توسط احمدی نژاد صادر شده . اصلاً شکسته شدن قلیان ها در زمان ناصرالدین شاه همه اش تقصیر احمدی نژاد بود.
- تهمینه میلانی : جلوگیری از ورود من و بهروز وثوق و یا "یکی از ما دو نفر" به قهوه خانه برای کشیدن قلیان از بین بردن حقوق زنان است و تمام زنان ایران را عقده ای بار می آورد اما ما حاضریم برای جلوگیری از عقده ای شدنمان در "نیمه پنهان" قهوه خانه بشینیم و قلیان بکشیم تا کسی مارا نبیند. ضمناً قراره در این رابطه با کمک بهروز خان فیلمی بسازم و از حقوق شما زنان دفاع کنم.
- بانوی صلح شیرین عبادی : من نگران حقوق بشر در قهوه خانه ها هستم و کلاْ وجود من در قهوه خانه ها مفید تر از بیرون است. به همین دلیل چند روز پیش از سوی صهیونیست های محترم در محل بیت العدل بنده را به عنوان مسئول حقوق بشر در قهوه خانه ها برگزیدند.
- فائزه هاشمی : شاید بعضی افراد در حین اغتشاش نه ببخشید برای خوردن ساندویچ یا کشیدن قلیان لازم باشه به چنین قهوه خانه هایی بروند . نباید جلو آنها را بگیرند.
- مشایی: این موضوع بر می گردد به ایرانیت ما . من مطمئن هستم که کوروش کبیر اولین قلیان را استفاده کرد و من این قلیان را که هم اکنون در موزه کشور دوست و برادر بریتانیا قرار دارد، قصد دارم طی مراسمی از آنها امانت بگیرم و به ایران بیاورم.
- میر حسین موسوی: اصولاً من بدون خانم روشنفکرم نمی توانم قلیان و چیز یعنی همان منقل اشتفاده کنم.
- رهنورد: از آنجا که در مراسم ازدواج دامادلرستان با عروس آذربایجان که با قلیان و چیز از مهمانان پذیرایی شد تعداد قلیان های ما بیشتر بود در نتیجه این رسم نباید از بین برود و عروس و داماد دست در دست هم باید قلیان بکشند .
- لاریجانی: اصولاً بر اساس فلسفه ماکیاولی بنده را متهم میکنند که طی تماس تلفنی که با میر حسین داشتم . استفاده از بیشترین تعداد قلیان در مراسم دامادی شان را به ایشان تبریک گفتم . که این دروغ محض است. اصلاً حالا که این طوری شد من از شهر دیگری نامزد نمایندگی مجلس میشوم.
- قالیباف : بنده در راستای خدمت به مردم جنوب شهر، پارک ولایت را افتتاح کردم تا جوانان مخصوصاً خانمها به قهوه خانه های دارای قلیان نروند و هیچ قصد دیگری جز انتخابات ریاست جمهوری نداشته و ندارم .
- خاتمی : چه بسا بسیاری از تمدن ها از گفتگوی در قهوه خانه ها درحال قلیان کشیدن شروع میشود. مثلاً من با اون خانم در رم بعد از دست دادن، تازه می خواستیم گفتگوی تمدن ها کنیم و قلیان بکشیم که فیلم مرا برداشتند و آبروی من را بردند.
- گنجی : محمد علی باب که ادعای مهدویت کرد را نباید با چوب قلیان می زدند مثلاً من خودم بعد از چند بار استفاده از قلیان و چیز که زمینه آماده شد قراره از طرف اپوزیسیون به نبوت برسم . ضمناً علمای شیعه بودندکه باعث شکستن قلیان ها شدند و این نشان می دهد مذهب تشیع بسیار خطر ناک است.(+)
- کروبی : کارشناسانم گفتند که اگر من شب انتخابات به همراه حاج خانم قلیان می کشیدیم به خواب نمی رفتیم و مراقب بودیم که لااقل آراء من از آراء باطله کمتر نشود.
- یوسفعلی میر شکاک: من شک ندارم بلکه مطمئن هستم انقلابهای مردم ایران ،مصر ،بحرین ، یمن و سوریه از یک نوع است و این بر میگردد به قلیانهای سبز ناصرالدین شاه و من یک شعر در این مورد دارم گوش کنید: طریق عشق آموزی باید از قلیان سبز بیاموزی ... (+)
منبع:وبلاگ اسرار انتظار:gh:
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان