امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حفاظت و امنیت
#1
fjump 
شرکتپیمان گزاران با سابقه نزدیک به 20 سال طراح و مجری پروژه های حفاظتی و امنیتی در ایران – ارائه کننده انواع دوربین مدار بسته از بهترین برندهای جهانی – انواع تجهیزات بازرسی ، تجهیزات امنیتی- محصولات حفاظتی وسیستم های بازبینی و شناسائی خطر می باشد.اینشرکت پیشرو در ارائه انواع تجهیزات ایکس ری جهت تصویربرداری بار و کالا - همچنین انواع تجهیزات بازرسی ایکس ریجهت بازبینی کامل افراد ویژه مرزهای خروجی کشور و مکانهای حساس در ایران می باشد.
اینتجهیزات از معتبرترین شرکت های تولید کننده در جهان شامل
شرکت Rapiscan و همچنین S3 –Source-it-Security آمریکا
جهتمصرف کنندگان ارائه می شود.


تجهیزاتبازرسی ایکس ری جهت کیف و جمدان و بار و بسته های حمل شدنی شامل موارد زیر است :
دستگاههایبا ابعاد کوچک جهت بازرسی کیف و وسایل همراه
دستگاههایبا ابعاد متوسط جهت بازرسی چمدان و بازرسی بار و کیف های مسافری
دستگاههایبا ابعاد بزرگ جهت بازبینی و بازرسی بارهای بزرگ شامل پالت و بسته های بزرگ که در بخش حمل و نقل مورد استفادهقرار می گیرد.
ودستگاههای بسیار بزرگ جهت تصویربرداری از کانتینر و کامیون و تریلر که بصورت کاملا" سفارشی بوده و بر حسب نیاز مصرف کننده ارائه می شود .
در اینگروه بهترین و کارآمد ترین دستگاهها –
سری Gantry می باشند که وسیله نقلیه در سکوی ویژه مستقر شده و گیت بازرسی  ایکس ری در زمان بسیار کوتاه از کلیهاقلام تصویربرداری می نماید. ( تصویربرداری از کامیون و تریلر )تجهیزاتبازرسی ایکس ری نیز در مدلهای مختلف شامل انواع گیت های ثابت ایکس ری جهت بازرسی مسافر و بازبینی بدن افراد در مکانهای باحفاظت بسیار بالا ارائه میشود.
گیت مغناطیسی و گیت بازرسی – شامل گیت تردد و اسکنرهای مغناطیسی دستی که جهتشناسائی انواع فلزات و جهت بازرسی مسافر و همچنین بازرسی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولاتی هستند که از معتبرترین و بنام ترین تولیدکنندگان جهانی Rapiscan در ایران ارائه میشود.مابسیار مفتخریم تا با ارائه آخرین تکنولوژی مربوط به صنایع حفاظتی و امنیتی در ایران بتوانیم تا جهت بروز کردن این صنعت گامهای مؤثری برداریم .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان