امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدا به خیر بگذراند؛ چین هواپیما ساخت!! + عکس
#1


عکس
چین درچهل و نهمین نمایشگاه بین المللی هوا- فضای فرانسه از اولین هواپیمای مسافربری در دست ساخت و تكمیل خود پرده برداری كرد...

چین درچهل و نهمین نمایشگاه بین المللی هوا- فضای فرانسه از اولین هواپیمای مسافربری در دست ساخت و تكمیل خود پرده برداری كرد.
چین برای اولین بار در نمایشگاه هوا - فضای بین المللی بورژه در شمال پاریس شركت كرده است.
این نمایشگاه تا روز یكشنبه آینده برای بازدید عموم دایرخواهد بود.
عکس
ماكت هواپیمای مسافربری دردست ساخت چین كه ' كوماك 919 -C ' نام دارد ، برای اولین بار و همزمان با برگزاری نمایشگاه بورژه درمعرض دید عموم قرار گرفته است.
قرار است ، این هواپیمای مسافربری چینی كه از ظرفیت حمل 200 مسافر برخوردار است از سال 2016 میلادی به صورت رقیبی جدی برای محصولات ایرباس آ- 320 نئو' و بوئینگ 737- ب ، به بازارهای جهانی عرضه شود.
عکس
شركت هواپیمایی ' رایان ایر' هلند از هم اكنون اعلام كرده است كه قصد دارد شماری از این هواپیمای چینی را برای بكارگیری درناوگان حمل ونقل هوایی خود خریداری كند.
عکس
نمایشگاه بورژه پاریس كه هر دوسال یكبار دایر می شود یكی از نمایشگاههای هوا- فضای مهم جهان به حساب می آید.
ائیل اولری رییس شركت هواپیمای رایان ایر با اشاره به هواپیمای دردست ساخت چینی افزود: از وجود رقیب و جایگزینی جدی برای محصولات ایرباس و بوئینگ بسیارخوشحال است .
عکس

وی افزود: ما به شدت علاقمند هستیم تا این شركت توسعه پیدا كند.

وی خاطرنشان كرد: این شركت درنظر دارد همزمان با سه شركت چینی ، ایرباس و بوئینگ مذاكراتی را برای خرید 200 فروند هواپیمای مورد نیاز آغاز كند.
عکس
اولری خاطر نشان كرد: درنظر دارد تا ناوگان هوایی این شركت را تا سال2013 میلادی به تعداد 300 فروند هواپیما افزایش دهد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان