امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردسرهای ازدواج با دختردایی پول‌دار

#1
Information 
خراسان: مرد جوان در حالي که بغض گلويش را مي فشرد به کارشناس اجتماعي کلانتري جهاد مشهد گفت: ۳ سال قبل با فيروزه ازدواج کردم. او دختر دايي ام است و با حمايت هاي مالي خانواده اش کار و بار درست و حسابي راه انداختيم. اما افسوس که از همان لحظه اول زندگي مان فيروزه ادعاي بيش از حد داشت و هر موقع مي خواستم حرفي بزنم سرم داد مي کشيد و مي گفت: يادت نرود که جوان يک لاقبايي بودي و اگر پدر و مادرم زير پر و بال تو را نمي گرفتند هنوز بدبخت و بيچاره بودي و... .

متأسفانه همسرم در تمام کارهاي خانه خودش را صاحب نظر مي داند و در محيط کار نيز برخورد بسيار تحقيرآميزي با من دارد. حدود ۴ ماه قبل يک روز به سبب مشکل کوچکي که به وجود آمده بود در حضور چند نفر شخصيتم را لگد مال کرد و چون جوابش را دادم مرا از محل کار بيرون انداخت و گفت ديگر حق نداري به سر کار بيايي.

فيروزه آبروي مرا نزد اقوام و آشنايان به باد داده است و جلوي همه مي گويد از سر دلسوزي تن به اين ازدواج داده است. همسرم معتقد است که اگر بچه دار شويم نخواهد توانست کارهايش را انجام بدهد و از اين مسئله نيز فراري است او با روحيه خشن خود عذابم مي دهد و هزار و يک ايراد روي من گذاشته، متأسفانه فيروزه نقش خود را به عنوان يک زن فراموش کرده است و يک بار که حرف از طلاق به ميان آوردم برادرانش آن چنان کتکم زدند که تا چند روز ناي حرف زدن و راه رفتن نداشتم.

مرد جوان با چشماني اشک بار ادامه داد: ۵ ساله بودم که پدرم فوت کرد و مادرم به هر بدبختي که بود مرا با آبرومندي بزرگ کرد و به دانشگاه فرستاد. پس از آن که فوق ديپلم گرفتم به خاطر مادرم از سربازي معاف شدم و سپس تصميم گرفتم ازدواج کنم.

تنها ملاک من براي انتخاب همسر، پول و ثروت بود و روزي که فيروزه را به عقد خودم درآوردم نفس عميقي کشيدم و با خودم گفتم روزهاي سخت زندگي تمام شده است. اما با وجود پول و ثروتي که به دست آوردم از اين ازدواج خيري نديدم.

همسرم در تمام لحظات زندگي احساس برتري و خودخواهي دارد و مرا به چشم يک کارگر و غلام حلقه به گوش مي بيند. الان پشيمان هستم و مي خواهم او را طلاق بدهم. کاش با يک دختر ساده و بي ريا ازدواج کرده بودم و با دسترنج خودم زندگي ام را مي ساختم و اين قدر تحقير نمي شدم.

همسرم ديشب در اتاق را به رويم قفل کرد و با عصبانيت گفت: چرا بدون اجازه او به خانه مادر پيرم رفته ام. من که ديگر واقعا به آخر خط رسيده ام از پنجره خانه فرار کردم و شب را در پارک خوابيدم.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعا برای ازدواج سریع با همسر خوب ADMIN 0 166 ۱۳۹۸-۹-۱۹، ۰۵:۵۶ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  مشکلات ازدواج در سنین پایین ngr1429 0 359 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: ngr1429
  روابطي كه مناسب ازدواج نيست farnoosh 0 880 ۱۳۹۴-۲-۵، ۱۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: farnoosh
  عوامل تاخیر در ازدواج soofiya 0 780 ۱۳۹۴-۲-۳، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: soofiya
  چگونه بعد از ازدواج به حریم خصوصی خود احترام بگذاریم؟ cheshmak 0 419 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: cheshmak
fjump 5شرط اصلی یک ازدواج موفق hosna 1 626 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: سیاوش زرقانی
news ترفند کنار امدن با ترس از ازدواج hosna 0 573 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: hosna
  هدف از ازدواج hadigm 0 741 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: hadigm
  نرم افزار پرتابل نکات مشاوره ای ازدواج ADMIN 0 799 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
fjump تصوراتی غلط در مورد ازدواج ~~sara~~ 0 647 ۱۳۹۲-۲-۵، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ~~sara~~

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان