امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رحيم‌پور ازغدي عضو سپاه قدس است!/ مراکز فرماندهی سپاه قدس در آمریکای لاتین!
#1
سلام فرزندان ایران سلام فرزندان جوینرحيم‌پور ازغدي عضو سپاه قدس است!/ مراکز فرماندهی سپاه قدس در آمریکای لاتین!
نكته جالب ديگر درج نام آقاي رحيم پور ازغدي به عنوان فعال اطلاعاتي است حال آن كه وي در جلسات علني سخنراني و پرسش و پاسخ شركت مي كند.

به گزارش جهان، کیهان نوشت:
سپاه قدس ايران با 42 هزار نيرو در آمريكاي لاتين نفوذ كرده است. حسن رحيم پور ازغدي هم يكي از آنهاست!

پايگاه اينترنتي خودنويس ضمن انتشار ادعاي فوق نوشت: ايران حدود 42 هزار نيرو در بوليوي، ونزوئلا، برزيل، گواتمالا، نيكاراگوئه و اكوادور دارد؛ همچنين سپاه قدس چند مركز فرماندهي را در اين كشورها راه اندازي كرده است. رژيم حدود 42هزار نيروي امنيتي، اطلاعاتي و تبليغاتي در آمريكاي جنوبي سازمان داده است. اكثر اينها بازجوها و شكنجه گران و زندانبان ها و ماموران لباس شخصي شناخته شده هستند. حسن رحيم پور ازغدي عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي براي تدريس در «كلاس هاي ايدئولوژيك» به اين كشورها سفر مي كند.

گردانندگان خودنويس كه چند ماه پيش از سوي برخي محافل اپوزيسيون متهم به همكاري با وزارت اطلاعات ايران شدند، ظاهرا آن قدر پرت از ماجرا هستند كه نمي دانند تيم هاي اطلاعاتي معمولا چند نفرند و نه چندين لشكر! آن هم نه از ميان «بازجوها و زندانبانان و شكنجه گران»!!

نكته جالب ديگر درج نام آقاي رحيم پور ازغدي به عنوان فعال اطلاعاتي است حال آن كه وي در جلسات علني سخنراني و پرسش و پاسخ شركت مي كند.

از طرف ديگر جاي تعجب است كه چرا برخي گروه هاي اپوزيسيون به قدر رژيم آمريكا- و بلكه حادتر از آن- نسبت به نفوذ جمهوري اسلامي ايران در كشورهاي آمريكاي لاتين ابراز وحشت مي كنند، حال آن كه از نگاه سرويس اطلاعاتي ايران خود بخش مفيدي از فعالان اپوزيسيون محسوب مي شوند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان