امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رشیدپور: خانم چرخنده! شما سپاهی هستید!؟

#1
[تصویر:  5e946d5acbffa84333deca767bb5d244_M.jpg?t=-62169984000]

گفتگوی دیشب رضا رشید پور با الهام چرخنده یکی از پر مخاطب ترین برنامه های "دید در شب" بوده و این نشان می دهد که اصولا حاشیه ها از متن برای مردم ما جالب تر است. عده ای خبرهای زرد را مستقیم دنبال می کنند و عده ای دیگر غیر مستقیم. درست مثل سریال های "جم تی وی" که معمولا مشتریان پروپا قرصش تظاهر می کنند که بیننده آن نیستند. این هفته ما هم سه مطلب ار الهام چرخنده داشتیم که باید اعتراف کنم بسیار پربازدیدتر از نقدها و ترجمه هائی است که برای آن بسیار وقت می گذاریم.

در برنامه دیشب رضا رشیدپور، وی کاملا هماهنگ شده به گذشته این بازیگر و مجری پرداخت وپرسید:" شما زمانی که در مالزی بودید با "علیرضا امیرقاسمی"برای هماهنگی یک کنسرت جلسه گذاشتید و گفته می‌شد که شما یک دیسکو هم دارید".

چرخنده در پاسخ گفت که من زمان ملاقات با آقای امیرقاسمی تنها جلسه نگذاشتم، آقای فرشید نوابی پدر ارسطو همسر سابقم هم حضور داشتند، ضمن اینکه در آن جلسه حجابم کاملا رعایت شده بود.

اودر پاسخ به سوال بعدی هم تاکید کرد که تا به حال پایش را در دیسکو نگذاشته است. رشیدپور هم به چرخنده گفت که البته فضای کنسرت در خارج از کشور فرقی با دیسکو ندارد، ما فقط شنیدیم و شما خودتان بودید و دیدید.

چرخنده گفت که در یکی از بهترین سالن‌های مالزی(برج دوقلو) که محل کنسرت گوگوش و هنرمندان خارجی دیگر است، برای هنرمندان ایرانی مثل "بنیامین" برنامه کنسرت گذاشته و امکانی را برای اجرای هنرمندان داخل ایران هم فراهم کرده‌است.از جمله" احسان خواجه امیری" هم قرار بود در همین سالن برنامه اجرا کند، اما این اتفاق نیفتاده است. او تاکید کرد که در این برنامه ها هم با لباس بختیاری و حجاب کامل حضور داشته است.

رشیدپور به یکی از نقل قول های این بازیگر و مجری اشاره کرد و گفت که شما گفته بودید که می توانستم جای "گوگوش" را بگیرم. او هم جواب داد:« من و پدر جد بختیاری ام هم نمی تواند جای گوگوش باشد. من گل به خودی خوردم آقای رشیدپور. بدترین مقاله را درباره‌ی من  خبرگزاری ای نوشت که منتسب به سپاه هست.»

رشیدپور پرسید که منظور شما "خبرگزاری فارس" است و چرخنده هم گفت: «بله». او اضافه کرد که من با این خبرگزاری تماس گرفتم و گفتم چرا من را با یک بیمار اسکیزو فرنی مقایسه کرده‌اید؟ من مادر دوتا بچه هستم. خانمی که جواب داد گفت که ببخشید اشتباه شده است و ...همین خبرگزاری زمانی که من برای دیدار با رهبری دعوت شده بودم، اسم همه‌ی هنرمندان را نوشت و اسم من را ننوشت.

رشیدپور از چرخنده پرسید: «شما می‌گوئید گل به خودی خوردید و بعد اشاره می‌کنید، خبرگزاری فارس منتسب به سپاه هست، مگر شما سپاهی هستید؟ که چرخنده پاسخ داد: "خیر".

مجری برنامه‌ی «دید در شب» از چرخنده پرسید که شما مدرکی دارید که خبرگزاری فارس به شما گفته اسکیزوفرنی هستید، او هم پاسخ داد: «مرا با یک چنین شخصی مقایسه کرده بودند و مثال زده بودندکه این آقا مدعی جریان های خاصی بود.

در نهایت الهام چرخنده در مورد نقل قول او در مورد گوگوش گفت که چنین ادعائی  را نداشته است.
برچسب‌ها

   الهام چرخنده رضا رشیدپور دید در شب
پاسخ اخطار
 سپاس شده توسط fbahrami ، saharh708


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان