امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رفع خستگی تنها در چند دقیقه!

#1
وقتی ساعت‌های طولانی پشت میز می‌نشینید و کار می‌کنید، انرژی شما تخلیه می‌شود و این تخلیه انرژی باعث خستگی و فرسودگی می‌شود، برای این‌که به جنگ این خستگی بروید، راه‌کارهای زیر را امتحان کنید.
روی پاهایتان تمرکز کنید.
مطالعات نشان می‌دهد عطر مرکبات باعث افزایش میزان انرژی می‌شود. بوی مرکبات باعث تحریک عصب‌های داخلی که ارتباط مستقیم با مغز دارد می‌شود و وقتی این تحریک صورت می‌گیرد و به مغز می‌رسد، خلق‌و‌خوی فرد بهبود پیدا می‌کند

پاهایتان را برای دقایقی از کفش بیرون بیاورید و با پنجه یک پا، کف پای دیگر را ماساژ دهید. این کار را با هر دو پا انجام دهید تا جایی که احساس کنید پاهایتان گرم شده است. این کار باعث می‌شود تا فشار وارده بر روی پاها کم شود و همانند یک روش ماساژدرمانی انرژی را دوباره به شما بازمی‌گرداند، این کار را به مدت پنج دقیقه ادامه دهید. پرتقال بخورید
مطالعات نشان می‌دهد عطر مرکبات باعث افزایش میزان انرژی می‌شود. بوی مرکبات باعث تحریک عصب‌های داخلی که ارتباط مستقیم با مغز دارد می‌شود و وقتی این تحریک صورت می‌گیرد و به مغز می‌رسد، خلق‌و‌خوی فرد بهبود پیدا می‌کند.
نفس عمیق بکشید
مغز نیز همانند کامپیوتر باید اطلاعات زیادی را پردازش کند. برای این‌که یک استراحت کوتاهی به مغز بدهید تا ذخیره‌سازی اطلاعات انجام شود، برای چند دقیقه کامپیوتر و تلفن همراه خود را خاموش کنید و برای چند دقیقه تمرکز کنید و چند نفس عمیق و آهسته بکشید. این کار بهترین روش برای دور کردن خستگی و تازه کردن ذهن است.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان