نظرسنجی: از دیدن سریال آقا زاده لذت می برید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریال آقازاده | حواشی و اخبار

سریال «آقازاده» همانند دیگر ساخته‌های موسسه سینمایی اوج  است. از نام این سریال و همین چند قسمتی که منتشر شده، مشخص است که در فیلم قرار است با دنیای فاسد آقازاده‌ها  مبارزه شود.
کسانی که زندگی پنهان و زیرزمینی خود را دارند و زندگی لاکچری آنها به نمایش درمی‌آید و گروهی به دنبال رسوا کردن این افراد هستند. در این چند قسمت خط قرمزهایی رد می‌شود که نشان دهنده سرمایه گذار فیلم است چرا که هر کارگردانی نمی‌تواند چنین خط قرمزهایی را رد کند.
«آقازاده« اولین تجربه نمایش خانگی و اولین تجربه مشارکتی سازمان اوج است. سازمان اوج که پیش از این در پروژه‌های سینمایی به فعالیت می‌پرداخت، در این پروژه به صورت مشارکتی با حامد عنقا تهیه کننده و نویسنده سریال اقدام به سرمایه‌گذاری کرده است. طبق اظهارات خود عنقا، این مشارکت نه تنها در امور مالی، بلکه در امور فکری نیز جاری است.
مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَی اللّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
هر که اتکایش به خدا باشد
خدا برای او کافیست
پاسخ اخطار
حامد عنقا در گفت‌وگو با یک برنامه رادیویی از دلایل توزیع نشدن «آقازاده» در ماه رمضان گفت.
اعتمادآنلاین| حامد عنقا در گفت‌وگو با یک برنامه رادیویی «آقازاده» را سخت‌ترین تجربه کاری خود توصیف کرد و از آخرین وضعیت تولید این سریال گفت.
در بخشی از این گفت‌وگو عنقا تاکید کرد: «آقازاده» از تمام کار‌های من در این سال‌ها حتی سریال تاریخی «نردبام آسمان» که دو سال تسمه از گرده مان کشید تا تمام شد، سخت‌تر بود؛ هم موضوع سختی داشت و هم من برای اولین بار تصمیم گرفتم شکل خاصی از روایت را تجربه کنم.
این جنس روایت و استانداردی که برای خودمان تعریف کردیم، سختی کار را بیشتر کرد. در این سال‌ها سریال‌های زیادی در شبکه نمایش خانگی تجربه شد و من بعد از ۱۰ سال به این مدیوم برمی گشتم و فکر می‌کردم حق این باشد که اگر دوباره به این شبکه برمیگردم متفاوت و از جنس دیگری باشد.
فقط دو سه هفته از کار باقی مانده بود، اما سلامتی گروه اولویت داشت
عنقا با اشاره به اینکه پیش تولید «» از اردیبهشت ماه ۹۸ آغاز شد، ادامه داد: ما وارد تولید شدیم و تا همین ماجرای کرونا یعنی ۶، ۷ اسفند کار ادامه داشت.
در ادامه هم طبیعی بود که سلامتی گروه و تک تک بچه‌ها نسبت به ادامه کار برایم در اولویت باشد. حالا کمتر از ۱۰ درصد کار باقی مانده است و شاید طی دو سه هفته اگر تصویربرداری می‌کردیم کار به انتها می‌رسید، اما حق این بود که کار را تعطیل کنیم تا بچه‌ها در آرامش خیال باشند و صبر کنیم تا فضا عادی شود. به مرور هم داریم این فضای سخت را رد می‌کنیم.
مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَی اللّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
هر که اتکایش به خدا باشد
خدا برای او کافیست
پاسخ اخطار

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا سریال های ماه مبارک بیننده نداشت؟ ADMIN 0 82 ۱۳۹۹-۳-۱۴، ۰۷:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  سرکش ترین سریال تلویزیون روی آنتن می رود / بازی ماندگاری از رضا کیانیان درسریال ماند saharrahin 0 62 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: saharrahin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان