امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف
#1
سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف

در حال حاضر کنترل تردد منابع انسانی و ورود خروج پرسنل و افراد به محیط های ارداری یکی از موارد بسیار مهم محصوب میشود و کارکردهای گوناگونی بنا بر ساختمان و محیط مورد استفاده از سیستم دارد. ساختمان های اداری به منظور محاسبه مدت زمان حضور افراد و کارکرد ساعت کار آنها از این سیستم استفاده می کنند و ساختمان های مسکونی به منظور کنترل ورود و خروج افراد ساکن و میهمان ها از سیستم کنترل تردد بهره می گیرند.

سییتم کنترل تردد به منظور کنترل افراد به محیط های حساس نیز مورد استفاده قرار می گیرد و با برنامه زمانی، ورود و خروج افراد در برنامه زمانی مورد نظر را کنترل می کند.

کنترل ورود و خروخ ماشین ها به پارکینگ توسط سیستم کنترل تردد امکان پذیر می باشد و همچنین امکان افزودن برنامه زمانی به منظور ورود و خروج در برنامه زمانی خاص نیر توسط این سیستم فراهم می گردد.

ستگاه کنترل به صورت دو صورت آفلاین و آنلاین کار می کند و امکان شبکه کردن چندین دستگاه و استفده به صورت آنلاین در اسن سیستم وجود دارد.همچنین از دستگاه کنترل تردد می توان به صورت آفلاین و یا Standalone نیز استفاده کرد.

کنترل تردد به همراه ثبت ورود و خروج هر یک از افراد در سیستم از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است و در صورت نیاز امکان بررسی ورود و خورج افراد در سیستم امکان پذیر است.

اتصال به انواع قفل های مقابل برقی، قفل مگنت و همچنین امکان اتصال به کارت خوان های برد بلند از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است که امکان باز و بسته کردن درب باز و بسته کردن درب پارکینگ بدون استفاده از ریموت کنترل را فراهم می کند.

در حال حاضر انوع گوناگونی از دستگاه های کنترل تردد با کارکرد های گوناگون موجود است که دستگاه های کنترل تردد کارت خوان RFID، دستگاه کنترل تردد اثر اثر انگشتی، دستگاه کنترل تردد دوربیین دار، دستگاه کنترل تردد با سنسور پلیمری و دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره از آن جمله می باشد.

امکان تعریف گروه های مختلف و کنترل و مدیریت ورود و خروج هر یک از گروه ها از دیگر امکانات این سیستم می باشد.

همچنین امکان کنترل باز و بسته شدن درب ها و پنجره های ساختمان و ثبت رکوردهای آن نیز توسط سیستم خانه هوشمند امکان پذیر است.
پاسخ
#2
دستگاه حضور و غیاب-برد هوشمند- ویدئو پروژکتور-هوشمند سازی ساختمان-اسکنر اثر انگشت

کنترل تردد- دستگاه کنترل تردد- ساعت حضور و غیاب- سیستم حضور و غیاب- قیمت دستگاه حضور و غیاب

ساعت حضور و غیاب- سیستم کنترل تردد - دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره- تشخیص چهره- سنسور اثر انگشت

خانه هوشمند
پاسخ
#3
دستگاه حضور و غیاب-ساعت حضور و غیابستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره- تشخیص چهره- سیستم حضور و غیاب-حضور و غیاب- حضور غیاب- حضوروغیاب- برد هوشمند- قیمت دستگاه حضور و غیاب- ویدئو پروژکتور-دیتا پروژکتور-هوشمند سازی ساختمان-اسکنر اثر انگشت-سنسور اثر انگشت- http://www.sparsian.com/fa/index.asp?p=pages&id=25- اسکنر اثر انگشت بایومینی biomini- کنترل تردد- دستگاه کنترل تردد- سیستم کنترل تردد - خانه هوشمند-
پاسخ
#4
دستگاه حضور و غیاب-ساعت حضور و غیابستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره- تشخیص چهره- سیستم حضور و غیاب-حضور و غیاب- حضور غیاب- حضوروغیاب- برد هوشمند- قیمت دستگاه حضور و غیاب- ویدئو پروژکتور-دیتا پروژکتور-هوشمند سازی ساختمان-اسکنر اثر انگشت-سنسور اثر انگشت- - [url=http://www.sparsian.com/fa/index.asp?p=pages&id=25]اسکنر اثر انگشت بایومینی biomini- کنترل تردد- دستگاه کنترل تردد- سیستم کنترل تردد - خانه هوشمند-
پاسخ
#5
دستگاه حضور و غیاب-ساعت حضور و غیابستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره- تشخیص چهره- سیستم حضور و غیاب-حضور و غیاب- حضور غیاب- حضوروغیاب- برد هوشمند- قیمت دستگاه حضور و غیاب- ویدئو پروژکتور-دیتا پروژکتور-هوشمند سازی ساختمان-اسکنر اثر انگشت-سنسور اثر انگشتp=pages&id=25]اسکنر اثر انگشت بایومینی biomini- کنترل تردد- دستگاه کنترل تردد- سیستم کنترل تردد - خانه هوشمند-
پاسخ
#6
دستگاه حضور و غیاب-ساعت حضور و غیابستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره- تشخیص چهره- سیستم حضور و غیاب-حضور و غیاب- حضور غیاب- حضوروغیاب- برد هوشمند- قیمت دستگاه حضور و غیاب- ویدئو پروژکتور-دیتا پروژکتور-هوشمند سازی ساختمان-اسکنر اثر انگشت-سنسور اثر انگشت اسکنر اثر انگشت بایومینی biomini- کنترل تردد- دستگاه کنترل تردد- سیستم کنترل تردد - خانه هوشمند-
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  امن ترین سیستم عامل های گوشی های هوشمند zibayihaa 1 47 1395-5-9، 11:20 صبح
آخرین ارسال: raha206
  دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد TSG-250 mahnaz33 0 150 1394-6-17، 11:48 صبح
آخرین ارسال: mahnaz33
  دستگاه کنترل تردد Suprema BioEntry Plus mahnaz33 0 305 1394-2-15، 04:55 عصر
آخرین ارسال: mahnaz33
  دستگاه کنترل تردد ضد آب Suprema XPass mahnaz33 1 229 1394-2-15، 04:34 عصر
آخرین ارسال: mahnaz33
  سیستم های خبره، خدمات هوش مصنوعی و توسعه سیستم های هوشمند ali.ka 0 306 1394-2-9، 05:13 عصر
آخرین ارسال: ali.ka
  مدارهای الکتریکی وظایف مختلفی دارند و کاربردهای اصلی آن عبارتند از : filiph 0 163 1393-12-20، 02:40 عصر
آخرین ارسال: filiph
  کتابخانه سیستم مداربسته roozbeh_rahimi 0 198 1393-9-13، 02:21 عصر
آخرین ارسال: roozbeh_rahimi
  از طریق توئیتر کامپیوتر را کنترل کنید irsa942 0 197 1393-7-9، 10:49 صبح
آخرین ارسال: irsa942

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان