امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف

#1
سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف
در حال حاضر کنترل تردد منابع انسانی و ورود خروج پرسنل و افراد به محیط های اداری یکی از موارد بسیار مهم به شمار می رود  و کارکردهای گوناگونی بنا بر ساختمان و محیط مورد استفاده از سیستم دارد. ساختمان های اداری  به منظور محاسبه مدت زمان حضور افراد و کارکرد ساعت کار آنها از این سیستم استفاده می کنند و ساختمان های مسکونی به منظور کنترل ورود و خروج افراد ساکن و میهمان ها از سیستم کنترل تردد بهره می گیرند.

سییتم کنترل تردد به منظور کنترل افراد به محیط های حساس نیز مورد استفاده قرار می گیرد و با برنامه زمانی، ورود و خروج افراد در برنامه زمانی مورد نظر را کنترل می کند.

کنترل ورود و خروخ ماشین ها به پارکینگ توسط سیستم کنترل تردد امکان پذیر می باشد و همچنین امکان افزودن برنامه زمانی به منظور   ورود و خروج در برنامه زمانی خاص نیر توسط این سیستم فراهم می گردد.

ستگاه کنترل به صورت دو صورت آفلاین و آنلاین کار می کند و امکان شبکه کردن چندین دستگاه و استفده به صورت آنلاین در اسن سیستم وجود دارد.همچنین از دستگاه کنترل تردد می توان به صورت آفلاین و یا Standalone نیز استفاده کرد.

کنترل تردد به همراه ثبت ورود و خروج هر یک از افراد در سیستم از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است و در صورت نیاز امکان بررسی ورود و خورج افراد در سیستم امکان پذیر است.

اتصال به انواع قفل های مقابل برقی، قفل مگنت و همچنین امکان اتصال به کارت خوان های برد بلند از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است که امکان باز و بسته کردن درب باز و بسته کردن درب پارکینگ بدون استفاده از ریموت کنترل را فراهم می کند.

در حال حاضر انوع گوناگونی از دستگاه های کنترل تردد با کارکرد های گوناگون موجود است که دستگاه های کنترل تردد کارت خوان RFID، دستگاه کنترل تردد اثر اثر انگشتی، دستگاه کنترل تردد دوربیین دار، دستگاه کنترل تردد با سنسور پلیمری و دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره از آن جمله می باشد.

امکان تعریف گروه های مختلف و کنترل و مدیریت ورود و خروج هر یک از گروه ها از دیگر امکانات این سیستم می باشد.

همچنین امکان کنترل باز و بسته شدن درب ها و پنجره های ساختمان و ثبت رکوردهای آن نیز توسط سیستم خانه هوشمند امکان پذیر است.

منبع: [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]- [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]-[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]-[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]-[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]- [/url]-[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]-
پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنترل رایانه با موبایل + آموزش ADMIN 0 147 ۱۳۹۹-۳-۱۵، ۰۵:۳۳ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  سیستم های UPS با تکنولوژی OFF LINE sam44 0 116 ۱۳۹۴-۹-۸، ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sam44
  دیتا ویدئو پروژکتور در سیستم کنفرانس mojtaba_br 0 100 ۱۳۹۴-۹-۷، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mojtaba_br
  اجزای اصلی سیستم مدار بسته شبکه (IP) novinmarketing 0 112 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۰:۴۹ صبح
آخرین ارسال: novinmarketing
  مواردی چند از پیشرفت های صنعت کنترل تردد sam44 0 104 ۱۳۹۴-۶-۲۸، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: sam44
  معرفی سیستم های کنترل تردد و دسترسی novinmarketing 0 220 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: novinmarketing
  الزامات فنی در طراحی سیستم مداربسته تصویری novinmarketing 0 227 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۱۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: novinmarketing
  با حرکت دادن اشاره گر موس برنامه ها را کنترل کنید !! ADMIN 0 834 ۱۳۹۰-۷-۱، ۰۲:۳۷ صبح
آخرین ارسال: ADMINکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان