امتیاز موضوع:
 • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

طراحی اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن موبایل

#1
[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]| [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b]

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعات و برخورداری مردم از موبایل های هوشمند و اینترنت در سال های اخیر مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است به همین علت این موضوع باعث شده است که صاحبان کسب و کار و برندها اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن IOS بزنند تا محصولات خود را در این اپلیکیشن ها به فروش برسانند.
[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b]
آیا می دانستید امروز اغلب افراد جامعه به طور متوسط روزانه 5 ساعت را صرف استفاده از تلفن های هوشمند خود می کنند؟ که این استفاده شامل پیام رسانی، عکس گرفتن، بازی کردن و ... می شود در واقع در عصر دیجیتال زندگی می کنیم که مردم به طور مرتبط برای رفع امور روزمره خود از اپلیکیشن ها استفاده می کنند. به دنبال محبوبیت گسترده رقابت گسترده تری نیز شکل می گیرد و طراحی سایت و [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]ابزار مناسبی برای حفظ بقا در میان رقبا می باشد.
اگر تصمیم به [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]گرفته اید که این کار شما را از در مسیر موفقیت و پیشی گرفتن از رقبا همیاری می کند و این تنها یکی از ویژگی های منحصر به فرد طراحی اپلیکیشن است. طراحی و رابط زیبای سایت، سادگی دسترسی و ناوبری آسان 3 تا از صفات برجسته یک طراحی سایت عالی هستند. مسلما شما [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]ی خواهید که مخاطبانتان آن را به دوست و آشنایان خود معرفی کنند، هدف اپلیکیشن را به خوبی متوجه شوند و ناوبری و هدایت کاربر به قسمت های مختلف در سریعترین زمان انجام شود که این امر باعث بازگشت دوباره کاربر به اپلیکیشن می شود.

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b]
• گام اول شروع پروژه
برای شروع کار باید هدف [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]خود را مشخص کنید و سپس برای آن برنامه ریزی کنید. این که چه خواسته هایی از اپلیکیشن خود دارید و چه خدماتی به کاربر ارائه می دهید از مهم ترین ارکان شروع [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]است. سپس باید رقبای خود و جایگاه خود و رقبا را آنالیز کنید. آنالیز رقبا به شما کمک می کند تا از نقاط ضعف آن ها به نفع خود استفاده کنید. برای هدف گذاری می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید. هدف اصلی اپلیکیشن شما چیست؟ چگونه اپلیکیشن خود را برای کاربران جذاب می کنید؟ می خواهید با اپلیکیشن خود چه کاری انجام دهید؟ چه خدماتی می خواهید ارائه دهید و چه کمکی به کاربران می کند؟ چگونه [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]خود را از رقیبان متمایز می کنید؟ اگر پاسخ مناسبی برای سوالات مرحله هدف گذاری داشته باشید کار طراحی بهتر و دقیق تر انجام می شود. به این می توانید به عنوان نقشه ی راه خود نگاه کنید.

• طراحی و توسعه
یک فریم ایجاد کنید و اپلیکیشن خود را طراحی کنید. نگران این مرحله نباشید در واقع شما ساختار کلی اپلیکیشن خود را طراحی می کنید در واقع شانسی برای مشاهده اپلیکیشن در صفحه نمایش گوشی های موبایل خواهید داشت. گزینه ها و انتخاب متعددی در اپلیکیشن خود قرار دهید. نکات مهمی نیز برای طراحی اپلیکیشن وجود دارد که در طی فرآیند [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]باید به آن توجه داشته باشید از جمله آن ها این است که نظرات و فیدبک کاربران در خصوص اپلیکیشن خود را جمع آوری و مطالعه کنید تا تصمیم های مناسبی برای [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]خود بگیرید. برای طراحی و توسعه اپلیکیشن خود یا باید از طراحان حرفه ای کمک بخواهید یا خودتان دست به کار شوید و با فراگیری دانش تخصصی در این زمینه اپلیکیشن خود را طراحی کنید.

• آزمایش و راه اندازی طراحی اپلیکیشن
اپلیکیشن خود را با گروه مشخصی تست کنید و سپس نسخه بتا [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]خود را راه اندازی کنید و در مر حله آخر می توانید اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید. برای تست از افراد مختلف نظر سنجی کنید و از انتقادات و نظرات منفی نترسید و خود را کاملا آماده هر گونه نظر منفی کنید چرا که این نظرات می توانند تا حد زیادی سازنده باشند. شما قبل از انتشار باید مطمئن شوید که اپلیکیشن شما عملکردی صحیح دارد و به اندازی کافی برای کاربران جذاب است. پس از آن نوبت به آزمایش بتا می رسد که برنامه شما را در مقیاس کوچک تری در اختیار کاربران اولیه و اولویت بندی شده قرار می دهد تا بتوانید نسخه زنده ای از [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]خود را مشاهده کنید. در در مرحله آخر با رعایت تمامی اصول می توانید با خیال آسوده اپلیکیشن خود را به تمام کاربران عرضه کنید.

[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b]
اپلیکیشن ها به دو صورت طراحی می شوند دسته اول اپلیکیشن هایی هستن که به اینترنت نیاز دارند و دسته دوم از اپلیکیشن ها به صورت افلاین هستند و نیازی به اینترنت ندارند .
[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b]
طراحی اپلیکیشن موبایلی
 • از مزیت های [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] و [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] می توان نمایش افلاین اپلیکیشن در گوشی و تبلت را نام برد .

 • یکی دیگر از بزرگترین مشکلات [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] این است که در زمان نبود اینترنت نمیتوان از محتوای سایت و یا به علت نداشتن ریسپانسیو اغلب سایت ها نمایش درستی در موبایل و تبلت ندارند ولی در [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] و [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] تمامی اطلاعات موجود می باشد و درصورتی که کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد می تواند به راحتی از اپ های افلاین استفاده کند.

 • [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید خدماتی را به مردم ارائه دهید .

 • وجود اپلیکیشن فقط برای برند ها نیست بلکه تمامی افراد جامعه می توانند با نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید برای خود [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]و[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.][/b] انجام دهند و یا با مراجعه به کلاس های آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید یک برنامه نویسی اپ شوند .

 • این روزها با توجه به افزایش روزافزون کاربران موبایلی و همچنین افزایش دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت و ... طراحی اپلیکیشن به روی کار آمده و طرفداران بسیار زیادی را نیز به خود جذب کرده است. با گذشت زمان میزان استفاده از رایانه ها و کامپیوتر ها کاهش یافته و کم کم جای خود را به دستگاه های هوشمند می دهند به گونه ای که امروزه بیشترین سرچ و جستجوها در اینترنت از طریق موبایل ها صورت می گیرد پس در این قسمت از مقاله به وضح می توان به اهمیت بالای طراحی اپلیکیشن پی برد.
  اپلیکیشن چیست به نرم افزاهای دستگاه های هوشمند مثل موبایل ، تبلت و ... که جنبه های کاربردی بسیار فراوانی اعم از تفریحی ، سرگرمی ، آموزش و ... را دارند اپلیکیشن گفته می شود. گاهی اوقات مدیران و صاحبان مشاغل برای معرفی هرچه بهتر حرفه خود و یا برای ارتباط بهتر و با کیفیت تر با مشتری به طراحی اپلیکیشن می پردازند.
  آشنایی با مراحل [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]همیشه قبل از اقدام به هرکاری بهتر است هدف خود را از انجام آن کار مشخص نماییم به طور مثال برای طراحی اپلیکیشن در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشیم که به چه نوع اپلیکیشنی نیازمندیم؟ آیا اپلیکیشن برای بازی می خواهیم یا به یک اپلیکیشن آموزشی یا ابزاری نیازمندیم. پس از اینکه هدف خود را از طراحی اپلیکیشن مشخص کردیم باید دقت داشته باشیم برای اینکه بتوانیم کاربران و مشتری های بیشتر را به اپلیکیشن خود جذب کنیم باید طراحی اپلیکیشن حرفه ای و اصولی داشته باشیم.

 • مهم ترین سوالاتی که در حوزه [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]ممکن است با آن ها روبه رو شویم عبارتند از:[/b]

 • آیا طراحی اپلیکیشن شما را به موفقیت می رساند؟
  جواب این سوال بسیار راحت است بله شما به راحتی و با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می توانید به راحتی خود را در مسیر موفقیت قرار داه و به درآمدزایی بیشتر بپردازید همچنین صاحبان مشاغل از طریق طراحی اپلیکیشن به راحتی می توانند به معرفی خود در فضای مجازی و اینترنت بپردازید.
  پروسه طراحی اپلیکیشن چقدر زمان می برد؟
  با توجه به با قابلیت های درخواستی مشتری پروسه [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]متغیر است و نمی توان زمان دقیق و مشخصی را برای آن درنظر گرفت اما به طور معمول پروژه های طراحی اپلیکیشن در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش از 30 روز تا 45 روز متغیر است.
  هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟
  هزینه ها و [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]و [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]در قسمت تعرفه های در وب سایت درج شده است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت مراجعه کرده و یا اینکه با شمارها تماس های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پاسخ اخطار


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی اپلیکیشن اندروید، IOS و وب سایت setayeshapp 0 3,099 ۱۳۹۹-۴-۱۷، ۰۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: setayeshapp
  دانلود نرم افزار های طراحی وب سایت amiiir 0 117 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: amiiir
  طراحی سایت فلش یا html? shayeste10 0 172 ۱۳۹۴-۵-۱۰، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: shayeste10
  کاهش واردات موبایل را گران کرد *Ertebat* 0 109 ۱۳۹۴-۵-۱۰، ۱۰:۰۷ صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  انواع طراحی وب سایت bahare10 0 181 ۱۳۹۴-۴-۱۳، ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: bahare10
  طراحی مهندسی سیستم های امنیتی ویژه ATM novinmarketing 0 239 ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: novinmarketing
  مدادهای مورد علاقه خود را طراحی کنید hatefi1 0 184 ۱۳۹۳-۱۰-۲۵، ۱۰:۵۴ صبح
آخرین ارسال: hatefi1
  اینفوگرافیک در طراحی سایت *Ertebat* 0 257 ۱۳۹۳-۸-۱۴، ۰۳:۲۷ عصر
آخرین ارسال: *Ertebat*
  جدیدترین طراحی زها حدید setaresetare 0 357 ۱۳۹۳-۴-۳، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: setaresetare
  اصول طراحی داخلی shiva75 0 473 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: shiva75کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان