امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عاشق ومعشوقي كه پس از 60سال به هم رسيدند
#1
عکس
"براندا لوي" 82 ساله و "فرد ويلکاک" 81 ساله از سن 4 سالگي تا 17 سالگي با هم دوست بودند. در سال 1948 و بعد از پيوستن فرد به ارتش رابطه آنها قطع شده و آنها يکديگر را گم کردند، اگرچه در تمام اين سالها اين زوج انگليسي تنها به فاصله چند صد متر دورتر از هم زندگي ميکردند اما هرگز موفق به يافتن يکديگر نشدند و هرکدام ازدواج کرده وزندگي موفقي داشتند.
چند سال بعد آنها به صورت خيلي تصادفي در يک کليساي  کوچک محل همديگر را ملاقات کردند و بعد از مرگ "فرد" در سال 2010 عشق آنها دوباره شکوفا و ازدواج کردند.
خانم "براندا" که بازنشسته يک کارخانه پوتين سازي است ميگويد: ما در کودکي هر کاري که ممکن بود براي خوشحالي يکديگر انجام ميداديم. هردو در روستايي کوچک بدنيا آمديم و هميشه دست در دست يکديگر به هرکجا ميرفتيم. او هميشه مراقب من بود و ما رابطه بسيار نزديکي داشتيم، آنقدر نزديک که همه منتظر بودند روزي ما ازدواج کنيم و براي همه عمر کنار هم باشيم.
فرد در اين رابطه ميگويد: من هميشه به او فکر ميکردم. در طي اين سالها هميشه در جستجوي او بودم و اميدوار بودم روزي دوباره او را ببينم. هميشه خاطره روزهاي خوشي که با هم داشتيم در ذهن من بود. بعد از فوت همسرم حال خوبي نداشتم اما با بازگشت او به زندگي ام همه چيز تغيير کرد و من آدم ديگري شده بودم.
حالا دوباره اين زوج بعد از سالها کنار هم هستند و تصميم دارند روزهاي آخر عمر خود را با عشق در کنار يکديگر سپري کنند.
 
عکس
 عکس
عکس
 عکس
منبع:پرداد
چیزهایی که دست کم می گیریم ,کسی دیگر برای به دست آوردنشان راز و نیاز می کند
Atamalek
پاسخ
 سپاس شده توسط kazem
#2
واي چه عشقيHeart

آن
شراب طهوررا که شنیده ای بهشتیان را می خورانند، میکده اش کربلاست
...

پاسخ
#3
چند سال بعد آنها به صورت خيلي تصادفي در يک کليساي  کوچک محل همديگر را ملاقات کردند و بعد از مرگ "فرد" در سال 2010 عشق آنها دوباره شکوفا و ازدواج کردند.


اينجا يه همسر کم نداره؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sarah
#4
Atamalek (12)چرا همسر فرد بوده. مرسي ار توجه و تذكرتونAtamalek (17)
چیزهایی که دست کم می گیریم ,کسی دیگر برای به دست آوردنشان راز و نیاز می کند
Atamalek
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان