امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لشگرسفیانی تشکیل شد
#1
لشگر سفیانی تشکیل شد جمعی از شورشیان و ترویست های مسلح سوری، لشگری تشکیل داده اند که بر آن نام "الاحواز" گذاشته اند که نام تعریف شده اهواز است.
به گزارش گروه بین الملل مشرق، این تروریست ها که تعداد لشگر آنها بالغ بر چند ده نفر می شود با ایستادن مقابل یک دوربین فیلمبرداری، اقدام به رونمایی از پرچم خود کردند.
این افراد مدعی هستند از اهواز و حمیدیه برای کمک به شورشیان، وارد خاک سوریه شده اند!
این لشگر عظیم همچنین شامل ده ها تیپ است که نام یکی از این تیپ ها "جنود بیت المقدس" است که این تیپ نیز شامل چند نفر می شود که با قرار گرفتن مقابل دوربین دیگری، از پرچم سبزرنگ خود، رونمایی کردند.
این چند تن در شهر دیرالزور سوریه و یا روستاهای اطراف آن مستقر شده اند.
به نظر می رسد استفاده از نام "الاحواز" برای انتقام گیری از جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت دولت سوریه در مقابل اسرائیل و همبستگی با چند جدایی طلب فراری است و بهره گیری از نام "بیت المقدس" نیز برای کم نیاوردن مقابل موضع حامی مقاومت دولت سوریه انجام شده است.
قابل ذکر است که در روایات وارد شده زمانیکه سفیانی خروج میکند و به کوفه حمله مینماید در اطراف بصره با نیروهای ایرانی (سیدحسنی)درگیر می شود که نام آن جنگ . جنگ اهواز است. لذا اسم لشگر تازه تشکیل احتمالا برگرفته از این روایت میباشد.
ضمنا در روایات آمده است که پرچم سفیانی سرخ رنگ است. پرچمی که شورشیان سوریه رونمائی کرده اند.آن نیز تک رنگ و سرخ میباشد که پرچم سقیانی را بذهن می آورد.( دشمن شود سبب خیر اگر خدا خواهد)
امامزمان ( علیه السلام ) فرموده اند: واکثرواالدعاء بتعجیل الفرج فان ذالک فرجکم. برای تعجیل فرج زیاد دعا کنید-همانا گشایش امور خود شما هم در همین زیاد دعا کردن است. برای رفع موانع ظهور قائم ال محمد (ص) مهدی موعود ارواحناء فدا صلوات.
او چرا نمی آید من مات ولم یعرف امام زمانه مات میتة جاهلیه
هرکس امام زمان خود را نشناسد وبمیرد به مرگ جاهلیت مرده است:>پیامبر اکرم (ص) (المعجم الکبیر جلد19 ص388)  
 برای تعجیل درفرج آقا امام زمان ارواحنا له الفدا ء صلوات 
پاسخ
#2
با توجه به اینکه اونها از علایم و نشانه شناسی شیعه در عصر ظهور بیشتر از ما استفاده می کنند و به اونها خبره تز هستند ،لذا نباید کورکورانه و از روی تعصب این جنگ احتمالی را در عصر ظهور قلمداد کرد
حتی پیگیری های بیش از حد ما مسلمانان ممکن هست عصر واقعی طهور را به تعویق بندازه ( برگرفته از یکی از سختنرانی های رائفی پور ) پس باید گذاشت همه چیر طبق برنامه الهی پیش بره و از مصداق سازی جلوگیری کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط متین
#3
در ضمن اگر خبرتون رو از نظر ظاهری ویرایش کنید تا خوندنش اسون تر بشه ، ممنون میشم
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان