امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه ایمن ابزار وارد کننده دستکش های ایمنی با برند تجاری Ferrari
#1
مجموعه ایمن ابزار وارد کننده دستکش های ایمنی با برند تجاری Ferrari
دستکش های چرمی , کارگری و جوش کاری با برند تجاری stanley
انواع شلنگ های آتش نشانی با برند تجاری Marshal
درباره ما
ایمن ابزار ایران با بهرمندی از کادر مجرب و با کسب سالها تجربه در زمینه واردات فروش و خدمات لوازم ایمنی و آتش نشانی و ترافیکی آماده است کلیه نیازهای سازما نها و شرکتها را در اسرع وقت با بهترین کیفیت وقیمت مناسب فراهم آورده تا حرکتی مثبت در پیشبرد چرخه صنعت کشور ایجاد نماید.
ایمن ابزار ایران با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز در زمینه واردات کفش ایمنی , دستکش ایمنی , ماسک تنفسی , شلنگ آتش نشانی , لباس ایمنی کار , لوازم آتش نشانی آماده همکاری با واحد های مختلف صنعتی،پیمانکاری،بیمارستانی و... می باشد.
لوازم آتش نشانی عبارتند از: کپسولها و خاموش کننده های آتش نشانی، جعبه آتش نشانی، اتصالات آتش نشانی، شلنگ آتش نشانی، تشک نجات، آژیر اعلام حریق، دستگاه تنفسی نجات اضطراری، دستگاه هوارسان دائم، شوت نجات شیر فلکه زاویه دار آتش نشانی، شیر کنترل خودکار، مانیتور و ...
انتخاب دستکش ایمنی استاندارد

دستکش ایمنی کار با توجه به کاربری های و استفاده های متفاوت در هر نوع فعالیت کاری تولید و عرضه میشود ولی با در نظر گرفتن خطرات احتمالی کاری و طیف فعالیت های شغلی مختلفی که وجود دارد باید دستکش ایمنی مناسب را انتخاب کرد. از جمله مواردی که باید با در نظر گرفتن آنها دستکش ایمنی مناسب را انتخاب کرد عبارت است از :
• نوع مواد شیمیایی که ممکن در است در حین کار با ان سروکار داشته باشیم.
• مدت زمانیکه دست در کار با مواد خطرناک و شیمیایی قرار دارد و دستکش ایمنی باید استفاده شود.
• اینکه کدام قسمت از دست باید مورد محافظت قرارگیرد (انگشتان دست، ساعد و بازو)
• مقاوم بودن دستکش ایمنی در برابر سایش، آتش و حرارت مستقیم بخصوص در استفاده آتش نشانان
• و غیره

دستکش ایمنی مناسب در مقابل حرارت و دما
این نوع دستکش ایمنی به دو دسته مقاوم در برابر سرمای شدی و دستکش ایمنی مقاوم در برابر حرارت مستقیم و دمای بالا که جنس آنها از چرم طبیعی با روکش آلومینیوم و پشم شیشه میباشد.
برای دارا بودن خاصیت ضد ضربه بودن دستکش ایمنی در ساختار دستکش ایمنی میبایست از لاستیک ضخیم بکار گرفته شود و کف اشبالت پشت از نوع برزنتی باشد.
رویه کفش ایمنی از چرم طبیعی
رویه کفش ایمنی از چرم طبیعی با ضخامت بالا (2/2 میلیمتر) باشد ازاین جهت که به دلیل داشتن منافذ طبیعی مانع عرق کردن پا و بوی بد میشود. سر پنجه کفش ایمنی استاندارد میبایست از فولاد آب کاری شده یا فایبر گلاس فشرده با تحمل وارد آمدن ضربات بالا باشد. نخ دوخت کفش ایمنی از نخ شماره چهار که برابر پارگی مقاومت خوبی دارد باید باشد. آستر داخلی کفش ایمنی بهتر است که از الیاف طبیعی (پلی استر پنبه) باشد چون تهویه هوا در داخل کفش ایمنی را آسان تر میسازد. قالب زیره کفش ایمنی طبق استانداردهای روز دنیا باشد و بند کفش ایمنی نیز از جنس پلی استر پنبه (الیاف طبیعی) که در برابر پوسیدگی و پارگی مقاوم است باید باشد
ماسک تنفسی مناسب در شرایطی که غلظت آلاینده ها بیشتر از حد مجاز در سه گروه تقسیم بندی میشود.
ماسک تنفسی فیلتردار
ماسک تنفسی فیلتردار هوا را از طریق فیلترهای مخصوصی که به آن مجهز هستند در مقابل دود، گرد و غبار و گازهای سمی تصفیه کرده و هوای سالم را جهت تنفس فرد آتش نشان مهیا میکند. مدت استفاده از فیلترهای تصفیه هوا در ماسک تنفسی فیلتردار محدود است و در موعد مقرر خاص خود باید تعویض شوند. این نوع ماسک تنفسی در برابر آتش و حرارت مستقیم مناسب نیست ازاین جهت برای استفاده آتش نشانان توصیه نمیشود.

ماسک تنفسی سوپاپ دار
تمامی ماسک تنفسی های سوپاپ دار دارای استاندارد CE اروپا هستند. این نوع ماسک تنفسی مجهز به گیره قابل تنظیم روی ناحیه صورت بخصوص بینی و همچنین فوم نرم و مقاومی بوده و به جهت دارا بودن سوپاپ هوا در این نوع ماسک تنفسی، مانع تجمع بوی بد و نیز زیاد شدن هوای گرم شده و تنفس در شرایط آب و هوایی گرم را آسان میسازد.
ماسک تنفسی سوپاپ دار خود انواع متنوعی دارند که عبارتند از: ماسک تنفسی سوپاپ دار سفید با کلاس فیلتراسیون FFP2، ماسک تنفسی سوپاپ دار کربن دار با کلاس فیلتراسیون FFP2، ماسک تنفسی سوپاپ دار سفید با کلاسفیلتراسیونFFP3، ماسک تنفسی سوپاپ دار کربن دار با کلاسفیلتراسیونFFP3

ماسک تنفسی مناسب برای آتش نشانان
طبق استانداردهای تعریف شده درصورتیکه اکسیژن محیط از 19.5% کمتر باشد باید از ماسک های تمام صورت با مخزن هوای فشرده که به شکل کوله پشتی قابل حمل برای افراد و آتش نشانان است، استفاده کرد یا از طریق شلنگ مربوطه به کپسول و ماسک تنفسی در مواقعی که حرکت با کپسول هوای فشرده امکان پذیر نیست میبایست استفاده کرد.
در مواقعی که میزان اکسیژن محیط از 19.5% بیشتر باشد با توجه به میزان غلظت آلاینده ها در هوا، ماسک تنفسی مناسب را میبایست انتخاب کرد.
1. درصورتیکه که غلظت آلاینده ها در هوا کمتر از 10 برابر حد مجاز تعریف شد باشد میبایست از ماسک تنفسی تک فیلتر صنعتی استفاده کرد.
2. درصورتیکه که غلظت آلاینده ها در هوابین 10 تا 50 برابر حد مجاز تعریف شده باشد میبایست از ماسک تنفسی تمام صورت فیلتردار فاقد مخزن هوای فشرده استفاده کرد.
3. درصورتیکه که غلظت آلاینده ها در هوا بالاتر از 50 برابر حد مجاز تعریف شده باشد میبایست از ماسک تنفسی تمام صورت مجهز به مخزن هوای فشرده استفاده کرد.
لباس ایمنی و بروز خطرهای احتمالی
لباس ایمنی کار همانطور که از نام آن پیداست یکی از لوازم های شخصی محافظتی در برابر بروز خطرهای احتمالی در حین کار است. هر زمینه کاری لباس ایمنی کار مخصوص خود را دارد و کارکنان موظف هستند با لباس ایمنی کار در محل کار خود حاضر شوند.
لباس ایمنی کار یک نوع پوشش سر تا سری تنه و دست و پاها را در برابر خطرات احتمالی محیطی حفظ میکند. لباس ایمنی کار در ساده ترین نوع آن در دو شکل ظاهری دو تکه (بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار) و شکل ظاهری یک تکه (یکسره) تولید میشوند. لباس ایمنی کار معمولا از جنس پلی استر پنبه (الیاف طبیعی) یا جنس فیلامن ویسکوز (ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی) و در موارد خاص بطور کلی از از الیاف صنعتی و شیمیایی ساخته میشوند. لباس ایمنی کار برای آتش نشانان به جهت سروکار داشتن با حرارت و آتش سوزی بهتر است جنس
لباس ایمنی کارشان از پلی استر پنبه به جهت تبادل حرارتی راحت، باشد چون این موضوع باعث میشود به مراتب لباس کار بخاطر تبادل هوای راحت در آن، خنک تر باشد.
شلنگ آتش نشانی برزنتی و شلنگ اتش نشانی پی وی سی وشلنگ آتش نشانی ضد اسید
لایه بیرونی این نوع شلنگ آتش نشانی از نخ پرلون با جنس پلی استر و بافت جناغی (مدور) میباشد. قسمت داخلی شلنگ آتش نشانی برزنتی نیز از از لاستیک است. شلنگ اتش نشانی برزنتی سبک و کم حجم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد. در هر نوع شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده دارد و در برابر حرارت و گرما و همچنین مواد شیمیایی مقاوم است. این نوع شلنگ آتش نشانی خاصیت ضد سایشی نیز دارد.

شلنگ آتش نشانی پی وی سی از دو لایه داخلی پلاستیکی (پی وی سی) ساخته شده و بین آنها از نخ جهت افزایش طول شلنک استفاده شده است. ازاین نوع شلنگ آتش نشانی در زمین های کشاورزی و لوله های انتقال آب نیز استفاده میکنند. شلنگ آتش نشانی پی وی عمر مفید بالایی دارد و در هر شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده دارند. در برابر سایش مقاوم بوده اما این نوع شلنگ آتش نشانی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم نیستند.

پوشش این شلنگ آتش نشانی از لاستیک و ساختار داخلی آن از پلی استر با دوام بالا میباشد. همانطور که از نام این نوع شلنگ آتش نشانی پیداست در برابر تمامی مواد شیمیایی و اسیدی و نیز حرارت مستقیم مقاوم است. از این شلنگ آتش نشانی ضد اسید در اکثر ماشین های آتش نشانی استفاده میکنند.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت ایمن ابزار ایران fbahrami 0 67 1394-11-28، 09:27 صبح
آخرین ارسال: fbahrami
  نام تجاری خوب چگونه شما تجارت را دگرگون می کند missart 0 38 1394-10-7، 06:43 عصر
آخرین ارسال: missart
  ملاقات‌های تجاری شرکت‌های ایرانی با مایکروسافت و اپل در جیتکس *Ertebat* 0 63 1394-7-25، 10:56 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  iPad Pro تا دو هفته آینده وارد بازار می‌شود *Ertebat* 0 75 1394-7-19، 09:56 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  اپراتورهای مجازی صاحب‌نام شریک تجاری فناپ *Ertebat* 0 76 1394-7-13، 09:41 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  تاکسی‌های بدون راننده از سال آینده وارد ژاپن می‌شوند *Ertebat* 0 50 1394-7-11، 10:01 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  وب‌سایت‌ها می‌توانند عمر باتری ابزار اندرویدی شما را تحت نظر بگیرند *Ertebat* 0 62 1394-6-8، 08:07 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  10 راه حل ساده برای ایمن ماندن در شبکه های اجتماعی *Ertebat* 0 94 1394-5-15، 11:14 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  جدیدترین کارت گرافیک ایسوس وارد بازار شد *Ertebat* 0 161 1394-1-23، 08:37 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  معرفی سایت کوتاه کننده لینک amin7756 0 214 1393-10-24، 09:12 عصر
آخرین ارسال: amin7756

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان