امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره حقوقی
Smile 
عکس
شیلا . الف از اصفهان : الان یکسال است که ازدواج کردم ولی شوهرم یک قران نفقه هم به من نداده ؛ حالا تکلیف من چیست ؟!
پاسخ : شما دو راه دارید . اگر نمی خواهید شوهرتان را از دست بدهید می توانید از طریق استخدام شرخر به پولتان برسید وگرنه مسدود کردن لوله بخاری و روشن کردن آن در هنگامی که همسرتان خواب است شما را به یک چهارم اموال او خواهد رساند !

قاف . نون از تبریز : توافق بر سر چیزهایی مثل بال مگس ، دم موش ، دندان کرگدن و امثالهم بعنوان مهریه امکان پذیر هست یا خیر ؟!
پاسخ : اگر یک پیرزن که شلوار لی پوشیده با چشم بسته بتواند روی موتور گازی ، تک جفتپا رو زین بزند ، شما هم می توانید این آت و آشغال ها را بعنوان مهریه قرار بدهید !

عبدا... . ج از تهران : من یک دانشگاه خیلی بزرگ با شعب فراوان در سراسر کشور دارم و می خواستم آن را کلا وقف کنم . آیا این کار امکان پذیر است ؟!
پاسخ : آقای ع . ج

نشان به آن نشان که اول هر ترم مجبورم می کردی پدرم را عین درخت توت آنقدر بتکانم تا پول شهریه از جیب ها و بلکه حلقومش بریزد بیرون ، از ارائه مشاوره رایگان به شما معذورم !

دال . ذال از اهواز : در دعاوی که از طریق قسم قابل اثبات است ، چه نوع قسمی درست می باشد ؟!
پاسخ : غیر از قسم داماد به جان مادر زن و قسم عروس به جان مادر شوهر و خواهر شوهر و قسم مرد به جان زنش و قسم زن به جان شوهرش ، بقیه قسم ها با رعایت شرایط مصرحه در قانون صحیح می باشد !

جمشید . خ از رشت : تکلیف زمین هایی که مالک خاص ندارد چیست ؟!
پاسخ : تکلیفش را شهرداری منطقه مشخص می کند ؛ اول آن را تبدیل به فضای سبز می کند و بعد که خوب آب ها از آسیاب افتاد ، قطعه بندی کرده و به فروش می رساند !

و . ک از شیراز : پس از فوت پدرم مشخص شده که او در زمان حیاتش غیر از مادرم یک زن دیگر هم داشته و حالا آن زن و بچه هایش هم ادعای داشتن سهم الارث می کنند ؛ حالا ما باید چکار کنیم ؟!
پاسخ : تنها کاری که از دست شما بر می آید این است که روزی 3 بار ، صبح و ظهر و شب بروید سر قبر پدرتان و فحش و لعنت نثارش کنید و جفتپا بپرید روی قبرش تا روحش معذب شود و جهت خلاصی از شر شما به خواب قاضی پرونده بیاید و اعلام کند که همسر دوم و فرزندانش را از ارث محروم کرده است !

نازنین . ل از مشهد : دختری هستم 25 ساله ؛ بمدت 6 ماه به عقد پسری درآمدم که بعدا فهمیدم من را فقط بخاطر ثروت میلیاردی پدرم می خواسته و بهمین دلیل هم از او جدا شدم . حالا می خواستم ببینم تکلیف هدایای میلیونی که در دوران عقد برای او خریدم چیست ؟!
پاسخ : بدلیل حساسیت پرونده ، آدرس می دهم که حضورا به دفترم مراجعه فرمایید تا در خصوص اموال میلیاردی و هدایای میلیونی و ازدواج و آینده مان بطور خصوصی گفتمان نماییم !

منبع: طنز نوشته های سعید ترشیزی

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان