امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکلات اخلاقی پسر صدام

#1
عصر ايران : آزار زنان ، مهم ترین وسیله "عدی" -یکی از فرزندان صدام حسین- بود تا اختلالات روانی خود را تسکین دهد.
روزنامه " تایمز" بریتانیا روز گذشته ، تیتر اول خود را به مصاحبه با دکتر "علاء بشیر " پزشک مخصوص خانواده صدام حسین اختصاص داد.
علاء بشیر در این گفت وگو در خصوص بیماری روانی "عدی" به خبرنگار روزنامه " تایمز" گفت: پس از ترور "عدی " در سال 1996 وی به یک نوع بیماری روانی دچار شد که با آزار و اذیت کردن زنان ، بیماری روانی خود را تسکین می داد.
بشیر، در باره روش شکنجه زنان بی گناه عراقی توسط عدی اظهارداشت ، وی در اغلب مواقع سیگارهای خود را بر روی بدن آنها خاموش می کرد اما باید گفت بدترین نوع شکنجه ای که عدی نسبت به این زنان به کار می برد این بود که وی به وسیله آهن گداخته شده کلمه "روسپی " را بر بدن آنها حک می کرد .
همچنین دکتر بشیر در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین دیدار خود با صدام حسین گفت : من سه هفته قبل از سقوط عراق با صدام که برای مداوی درد کمر خود به بیمارستان آمده بود دیدار کردم.
بشیر نیز درباره انتخاب شدن وی توسط صدام به عنوان پزشک مخصوص این خانواده گفت: پس از انتخاب شدن من به عنوان یکی از پزشکان مخصوص این خانواده متوجه شدم که دیگر در زندگی شخصی رنگ آزادی را نخواهم دید،زیرا پس از این انتخاب تمام مکالمات تلفنی و رفت وآمدهای من توسط نیروهای امنیتی کنترل می شد.

پسران صدام [ديكتاتور سابق عراق] در يك نگاه
عدی پسر ارشد صدام حسین بود که در سال 2004 میلادی به همراه برادر کوچکترش (قصی) در حمله موشکی آمریکا به تکریت کشته شد.
وی نیز مانند پدرش یک دیکتاتور تمام عیار بود، اما بیشتر تجاوزگری هایش جنسی بود.
همچنین روزنامه "الحیاد"درباره جنایات های که عدی در دوران حکومت پدرش بر عراق مرتکب شده نوشته است که عدی مخالفان خود را در حوض هاي حاوي اسيد مي انداخت ، با دست خود زبان مخالفان را می برید و به ویژه از اين كار بسيار لذت مي برد كه بدن قربانیان را با سيگارهاي برگ كوبايي خود بسوزاند.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان