امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت قروشگاهی قطعات لاستیکی
#1
معرفی تولید کننده قطعات لاستیکی:
صنایع لاستیک رویان صنعت مفتخر است در راستای طراحی و تولید قطعات لاستیکی در طی دو دهه فعالیت مستمر با رعایت استانداردهای بین المللی کلیه نیازهای پلیمری صنایع مختلف از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، فولاد، کاغذسازی، نساجی، چاپ وصنایع وابسته را بومی سازی کرده و تولید فراورده های لاستیکی را از ساخت قالب با دستگاه های cnc و nc و تولید پیوسته قطعات با پرس های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را دریک مجموعه قراداده است. همچنین بستری فراهم شده تا مشتری از فرایند تولید محصولش از صفر تا صد فرایند به صورت شفاف نظاره گر باشد.در همین راستا ما می‌توانیم قطعات لاستیکی با متریال های br _Nr _Sbr _Pbr _Silicon _Viton _Hnbr _ Neoperan _Epdm_ را با فرمول های کاربردی در شرایط کارکرد مختلف نظیر انواع گاز، روغن های صنعتی، موادشیمیایی (انواع حلال، اسیدها، بازها) همچنین مقاوم به ازون، آب شور و مواد معدنی تولید کنیم، در نهایت این مجموعه بر این باور است ارباب رجوع می‌بایست محصول خود را با کیفیتی والا، قیمت رقابتی و در پایین ترین زمان دریافت کند.
انواع محصولات تولید لاستیک سازی رویان صنعت:
کوپلینگ لاستیکی:
کوپلینگ های لاستیکی نقش گرفتن ضربه های آنی و ارتعاش را به سیستم انتقال نیرو دارند که بسته به محل کاربرد طراحی و تولید میشوند.جهت اطلاعات بیشتر روی ککوپلینگ کیلیک کنید.
پکینگ لاستیکی در انواع اشکال هندسی و متریال های مختلف قادر به تولید انبوه می باشد.
لاستیک شیرپروانه ای :
لاستیک شیرپروانه ای معمولا میان دو فلنج قرار میگیرد برای اببندی یا نشت مایعات یا گاز ها که انواع متریال های ان طبق خواسته مشتری توسط رویان صنعت تولید می شود.
واشر گسکت لاستیکی :
واشر اببندی یا گسکت لاستیکی عموما برای قرار گرفتن میان دوفلز برای کاربرد های مختلف استفاده می شود که با توجه به نیاز و شرایط قرار گیری متریال مورد نظر انتخاب می شود.رویان صنعت تولید کننده محصولات لاستیکی به درخواست مشتریان می باشد.
ضربه گیر لاستیکی | ارزه گیر لاستیکی | دمپر لاستیکی:
ضربه گیر لاستیکی (لرزه گیر لاستیکی، دمپر لاستیکی) برای کاهش و انتقال ضربه و شوک به ساختار و مکانیسم یک مجموعه بکار می رود. ضربه گیر ها در اشکال و ابعاد مختلف با توجه به شرایط کاری انتخاب می گردند.رویان صنعت تولید کننده قطعات لاستیکی و انواع ضربه گیرها می باشد.
دیافراگم لاستیکی :
دیافراگم لاستیکی صفحه لاستیکی یا پلیمری انعطاف پذیر میباشد که کنترل جریان بین دو فضا را در کنترل ولو ها و پمپ ها انجام میدهد که از انتقال نا خواسته مواد جلوگیری میکند، این مواد می‌تواند سیال یا انواع گاز باشد، که ما قادر هستیم انواع این دیافراگم از سایز های کوچک تا بزرگ تولید و در سخت ترین شرایط کاری نصب کنیم.
اورینگ:
اورینگ به رینگ لاستیکی یا پلاستیکی گفته می‌شود که سطح مقطع آن دایره باشد و به صورت یک مدار بسته در حالت دینامیک واستاتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد،
گوی لاستیکی تمام لاستیک یا تو خالی و یا داخل فلز دار که در ابعاد مختلف با متریال مختلف توسط رویان صنعت طراحی و تولید می شود.
و قطعات سیلیکونی.
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تماس با ما
تلفن کارخانه : ۰۳۱۳۴۳۹۵۶۱۳
همراه: ۰۹۱۳۱۶۴۸۰۵۴
۰۹۱۳۰۱۰۳۰۹۰
آدرس کارخانه:اصفهان،خیابان امام خمینی،خیابان بسیج،خیابان باغ بهشت،پ ۹۰
پاسخ
#2
fjump 
از دیگر محصولات تولیدی فروشگاه اینترنتی لاستیک سازی رویان صنعت که هرکدام به صورت تخصصی معرفی می گردد: Heart
اورینگ
تعریف اورینگ( O_RING )

اورینگ به رینگ لاستیکی یا پلاستیکی گفته می‌شود که سطح مقطع آن دایره باشد و به صورت یک مدار بسته در حالت دینامیک واستاتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد،
در حالت استاتیک اورینگ :atamalek در حالت سکون قرار دارد لی در حالت دینامیک روی شافت دوار چرخش دارد.
در زبان آمیانه به طور اشتباه به هر رینگ لاستیکی یا پلاستیکی اورینگ اطلاق می‌شود، به عنوان مثال ایکس رینگ ها، وی رینگ ها و حتی واشرهای تخت لاستیکی را اورینگ می‌نامند، حال به سطح مقطع یک اورینگ توجه کنید ‘

تعریف اورینگ، کاربرد اورینگ، جنس اورینگ، مشخصات اورینگ، اورینگ وایتون، اورینگ سیلیکون، تشخیص جنس اورینگ

کاربرد اورینگ :
به طور کلی اورینگ ها بین دو سطح فلزی یا غیر فلزی جهت جلوگیری از نشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند حال عامل نشتی می‌تواند سیال باشد مانند آب، روغن، بنزین، که اورینگ جلوی آن را می‌گیرد، می‌تواند هوا، گاز، بخار هم باشد، اورینگ به غیر از جلوگیری از نشتی کاربرد های دیگری مانند گرفتن لقی بین دو سطح ویا فاصله انداز (speacer) بین دو قطعه صنعتی یا غیر صنعتی را داراست. همچنین انتخاب سایز صحیح اورینگ در عملکرد آن نقش مهمی دارد که باتوجه به شرایط کاری انتخاب می‌گردد.

جنس اورینگ :
جنس اورینگ بسته به شرایط کارکرد انتخاب می‌گردد، جنس اورینگ می‌تواند از لاستیک های Nbr, Sbr, Nr, Epdm, silicon, viton, pbr انتخاب گردد، وهمچنین می‌تواند از خانواده ترموپلاست ها در شرایط خاص استفاده گردد.

اورینگ وایتون :
اورینگ ها زمانی حائز اهمیت زیاد می‌شوند که در شرایط کاری نامطلوب قرار می‌گیرند باتوجه به اینکه اورینگ با متریال وایتون(viton) می‌تواند اکثر شرایط کاری مانند دمای بالا تا ۳۰۰درجه سانتیگراد را تحمل کند ودر اکثر مواد شیمیایی دچار خوردگی و تورم نشود در صنایع مختلف نظیر صنایع شیمیایی، نفت، گاز، فولاد، مورد استفاده زیادی دارد.

اورینگ سیلیکون:
اورینگ ها با متریال سیلیکون همانند وایتون ها استفاده زیادی در صنایع مختلف دارند ودلیل آن هم خواص منحصر به فرد سیلیکون میباشد که در دماهای بالا و پایین حرارتی و برودتی همچنین مصارف بهداشتی و صنایع الکتریکی بیشترین کاربرد را دارند.

تشخیص جنس اورینگ(Oring):

جنس اورینگ به صورت ظاهری چندین مشخصه دارد که قابل تشخیص میباشد ولی به صورت دقیق و کاربردی باید در آزمایشگاه آنالیز و به کار گرفته شود. اورینگ های سیلیکون سطح سر و بوی نامطبوع داشته و در صورت عدم انجام پخت ثانویه یا همانpost cure در حالت کشش سفید می‌شود، اورینگ های وایتون جرم مخصوص بالاتری داشته وحالت بازگشت پذیری ضعیفی دارند، اورینگ ها با متریال های Nr, sbr, epdm, nbr, و… به صورت ظاهری قابل تشخیص نیستند.
جهت ارتباط بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید
تماس با ما
تلفن کارخانه : ۰۳۱۳۴۳۹۵۶۱۳
همراه: ۰۹۱۳۱۶۴۸۰۵۴
۰۹۱۳۰۱۰۳۰۹۰
آدرس کارخانه:اصفهان،خیابان امام خمینی،خیابان بسیج،خیابان باغ بهشت،پ ۹۰
آدرس ایمیل :
ROYANLASTIC.CO@GMAIL.COM
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راههای بهبود طراحی وب سایت تجارت الکترونیک magbot 1 18 1398-3-24، 06:32 عصر
آخرین ارسال: netdeveloper
  موبایل فرندلی و اهمیت آن در طراحی سایت kaspid98 0 33 1398-3-11، 03:33 عصر
آخرین ارسال: kaspid98
  نقش دو لینک follow و nofollow در سئو سایت چیست؟ kaspid98 0 36 1398-3-11، 03:17 عصر
آخرین ارسال: kaspid98
  اهمیت صفحه اول در طراحی سایت kaspid98 0 30 1398-3-11، 03:12 عصر
آخرین ارسال: kaspid98
  راههای بهبود UX طراحی وب سایت تجارت الکترونیک magbot 0 19 1398-3-6، 01:17 صبح
آخرین ارسال: magbot
  سایت های دانلود رمان زیان اصلی akbar266 1 71 1398-2-31، 07:32 عصر
آخرین ارسال: ali888
  معرفی روش جدید غیر جراحی برای کم کردن سایز شکم drbatoo 0 26 1398-2-24، 02:40 عصر
آخرین ارسال: drbatoo
  8 دلیل برای اینکه اپلیکیشن های موبایل بهتر از وب سایت های موبایل هستند nopardazco 0 57 1398-1-24، 12:14 عصر
آخرین ارسال: nopardazco

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان