امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخ و چاشنی بخریم

#1
تایل پی وی سی دیوار پوش
همواره در صنعت دکوراسیون داخلی ساختمان زیبا سازی دیوارها نقش به سزایی داشته است و در سالهای گذشته با رنگ آمیزی و بعدها با کاغذ دیواری و اضافه شدن تابلوها سعی در زیبا سازی دیوارها شده است. اکنون نیز با تکنیک رنگ آمیزی های متفاوت در هر دیوار یا طرح های مختلف کاغذ دیواری در هر روی دیوار سعی شده که دیوارها را هر چه زیباتر و شکیل تر کرده است.
اما با آمدن دیوار پوش های PVC سه بعدی و دو بعدی این زیبا سازی وارد مرحله جدیدی شده و باعث تغییر فضا و شکل خانه و دیوار شده است. به طوری که در پشت TV از دیوارپوش های منقش استفاده می گردد و باعث می شود که فضای پشت TV به طوری خاص ایجاد گردد و با بقیه نماهای ساختمان در عین حال که تفاوت داشته باشد همزمان یکرنگی و یک شکلی خاصی را ایجاد کرده. حتی از دیوار پوش های سه بعدی PVC منقش در فضاهای دیگر مانند سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه نیز استفاده می کنند و به علت خاصیت ضد آب بودن، ضد حشره بودن، غیر قابل اشتعال بودن و… باعث شده که کاربرد فراوان و گسترده ای پیدا کند.

میخ و چاشنی به چه دردی میخوره؟
به منظور اتصال قطعات مختلف به سطوح بتنی، از انواع ابزار تفنگ میخکوب و میخ و چاشنی استفاده می شود. میخ به وسیله تفنگ میخکوب و از طریق نیروی احتراق باروت شلیک می شود و در سطوح بتنی و فلزی فرو می رود. مهام تجارت عرضه کننده بهترین نوع [مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] با قیمت مناسب. برای خرید میخ و چاشنی با ما تماس بگیرید.
[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.] (سقف و دیوار) چیست؟

 ببینید سقف کاذب یا دیواری که با گچبرگ در منزل یا محل کار شما اجرا می شود، بر روی چه چیزی سوار است.آیا می دانید؟
کناف دارای سازه هایی با نام رانر و استاد یا U و F است که این قطعات گالوانیزه بر روی سقف (برای اجرای سقف کاذب) و یا زمین (دیوار کناف) متصل می شوند و پانل های کناف بر روی این سازه پیچ می شود. روال کلی اجرای کناف  بدین شکل است.
انواع سازه
سازه ها از لحاظ نوع تولید به دو نوع تقسیم می شوند:

نبشی پرسی
نبشی فابریک
سازه ها از لحاظ نوع ظاهری به دونوع تقسیم می شوند:

نبشی بال مساوی
نبشی بال نامساوی
پاسخ اخطار
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان