امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامزدهای جبهه بصیرت و بیداری اسلامی ۲۲ بهمن ماه معرفی می‌شوند
#1
نامزدهای جبهه بصیرت و بیداری اسلامی ۲۲ بهمن ماه معرفی می‌شوندباید به گونه‌ای انتخابات مجلس را برگزار کنیم تا کشورهایی که خود را زیر پرچم انقلاب اسلامی می‌دانند و امیدشان به انقلاب اسلامی است ببینند که ملت ایران چقدر پای آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ایستاده‌اند.

عکس ایلنا: دبیر کل جبهه بصیرت و بیداری اسلامی گفت که این جبهه نامزدهای مجلس شورای اسلامی خود را انتخاب کرده و رسما در ۲۲ بهمن ماه سال جاری به همهٔ ملت ایران معرفی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهاب الدین صدر دبیر کل جبهه بصیرت و بیداری اسلامی، ضمن عرض تبریک ولادت رسول اکرم و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اولین جلسه اعلام موجودیت و بیان موضوع جبهه بصیرت و بیداری اسلامی در جمع اصحاب رسانه‌ها، بیان کرد: تاکنون اخباری از صداو سیما در جهت فعالیت این جبهه منتشر شده ولی امروز رسما اعلام می‌شود که این جبهه با مشارکت دیگر اهداف و تشکل‌ها آغاز به کار می‌کند.

وی در ادامه افزود: جبهه بصیرت و بیداری اسلامی با تبادل نظر و مکاتباتی که برای اعلام نظر خود در جامعه داشته، همایش باشکوهی را درمورد بیداری اسلامی با همکاری فراکسیون بیداری اسلامی و دیگر تشکل‌ها برگزار کرده است.

صدر در ادامه با اشاره به همایش ۱۰ بهمن ماه جبهه بصیرت و بیداری اسلامی، تصریح کرد: همایش بصیرت و انتخابات که در ۱۰ بهمن برگزار شده بود از دیگر فعالیت این جبهه از بدو تاسیس تاکنون بوده است.

وی در ادامه بیان کرد: جبهه بیداری اسلامی در موضوعات ملی همایشی را در استان‌های کشور برگزار کرده است.

صدر در ادامه با بیان اینکه در آستانه سی‌و سومین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، گفت: انقلاب اسلامی با فراز و نشیب‌هایی که داشته توانسته ۳۳ سال را با اقتدار و سلامت پشت سر گذاشته و خوشبختانه نظام اسلامی اکنون در آستانه ورود به ۳۴ ساله شدن است.

وی افزود: جبهه بصیرت و بیداری اسلامی وظیفه دارد که در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری تمام تلاش‌های لازم را انجام دهد.

صدر در ادامه تصریح کرد: جبهه بیداری اسلامی برای حفظ صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی تمامی تلاش خود را انجام دهد.

وی اعلام نامزدهای انتخاباتی را از دیگر وظایف جبهه بصیرت و بیداری اسلامی دانست و بیان کرد: در تلاشیم تا با حضور گسترده و حداکثری در ۱۲ اسفند ماه در مناطق کشور حضور داشته باشیم.

دبیر کل جبهه بصیرت و بیداری اسلامی، میزان مشارکت و افزایش حضور مردم و ایجاد شور و نشاط در آستانه انتخابات را از دیگر برنامه‌ها و وظایف جبهه بیداری اسلامی برشمرد.

صدر در ادامه گفت: جبهه بیداری اسلامی از میان احزاب و گروههای سیاسی نامزدهایی را در سراسرکشور بر اساس شاخص‌ها و منشور جبهه اصول گرایی انتخاب و آنان را به مردم معرفی می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران گفت: مردم به دو صورت نامزدهای انتخاباتی خود را شناسایی می‌کنند، در مرحله اول مردم نامزدهای انتخاباتی خود را تعیین کرده و با شناختن خصوصیات وی آن را انتخاب و در مرحله دوم این وظیفه احزاب و گروه‌ها است که افراد را شناسایی و به مردم معرفی کنند تا نماینده‌ای اصلح به مجلس راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای نهم اسلامی اولین انتخاباتی است که پس از وقایع سال ۸۸ برگزار می‌شود، گفت: انتخابات پیش رو ویژگی خاصی دارد چراکه ۲ سال از جریان فتنه گذشته است و سران این فتنه چه در داخل و چه در خارج تلاش می‌کنند تا به مردم القا کنند که مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات کاهش خواهد یافت و وظیفه تمامی احزاب و گروه‌های مورد تائید شورای نگهبان است که شورو نشاط انتخاباتی را در جامعه بالا برند تا مردم با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اولین انتخاباتی است که بعد از بیداری اسلامی در شمال خاورمیانه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: ما باید به گونه‌ای این انتخابات را برگزار کنیم تا کشورهایی که خود را زیر پرچم انقلاب اسلامی می‌دانند و امیدشان به انقلاب اسلامی است ببینند که ملت ایران چقدر پای آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ایستاده‌اند و در این راستا برای حضور حداکثری باید تلاش کنیم.

صدر در ادامه خطاب به دیگر گروه‌ها و احزاب و تشکلات گفت: همه احزاب و گروه‌ها و تشکلات باید اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و از تخریب نامزد‌ها و کاندیداهای دیگر گروه‌ها و تشکلات جدا خودداری کنند.

وی افزود: نامزدهای انتخاباتی باید در چهارچوب قانون فعالیت انتخاباتی داشته باشند.

دبیر کل جبهه بصیرت و جبهه اسلامی با بیان اینکه همه گروه‌ها و احزاب و تشکل‌ها و نامزدهای انتخاباتی ملزم به رعایت قانون هستند، گفت: جبهه بصیرت و بیداری اسلامی رسما در جمع اصحاب رسانه اعلام موجودیت می‌کند و این جبهه در نظر دارد در فضای سالم انتخاباتی و رقابت سالم شور و نشاط را در جامعه به وجود آورد، چرا که ایجاد رقابت سالم در انتخابات مورد توجه مردم و مقام معظم رهبری نیز می‌باشد.

صدر در ادامه بیان کرد: وزارت کشور باید بهترین شرایط را برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به وجود آورد و کاری کند که از آراء مردم صیانت شود و هیات ناظر انتخابات که زیر نظر شورای نگهبان فعالیت می‌کند باید تضمین کننده انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشد.

دبیر کل جبهه بصیرت و جبهه اسلامی گفت: تاکنون در این جبهه کارهای ساختاری انجام گرفته و اساس نامه‌ای که به تصویب شورای مرکزی رسیده است.

وی در ادامه افزود: اساس نامه جبهه بصیرت و بیداری اسلامی‌‌ همان منشور اصول گرایی است که مورد توافق همه گروه‌ها و احزاب اصول گرا می‌باشد، اما یک منشور دیگر را مبنی بر مرز بندی شفاف با سران فتنه و جریان انحرافی به آن اضافه کرده‌ایم و در چارچوب آن حرکت خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: جبهه بصیرت و بیداری اسلامی تلاش کرده تا افراد شایسته را انتخاب کند و با توجه به خط قرمز‌های موجود و توجه به مرز بندی منشور جبهه در تلاشیم تا مجلس قدرتمند و کارآمدی را در آینده داشته باشیم.

صدر در ادامه با بیان اینکه تاکنون ۱۰۰ نفر از نامزدهای انتخاباتی جبهه بصیرت و بیداری اسلامی مشخص شده است، گفت: 22 بهمن ماه اسامی این ۱۰۰ نفر را رسما اعلام خواهیم کرد.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روستاهای آمل به دوربین مداربسته مجهز می‌شوند sam44 0 116 1394-5-26، 08:55 صبح
آخرین ارسال: sam44
  اسمارت فون OPPO R1C با بدنه ای زیبا از جنس یاقوت کبود معرفی شد novinmarketing 0 145 1393-10-28، 04:28 عصر
آخرین ارسال: novinmarketing
  JIDE REMIX معرفی شد ، نسخه اندرویدی تبلت سرفیس پرو ۳ ! novinmarketing 0 149 1393-10-25، 12:42 عصر
آخرین ارسال: novinmarketing
  آیا هر کاری در نظامی اسلامی درست است؟ kabootar 0 829 1390-10-27، 11:07 عصر
آخرین ارسال: kabootar

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان