امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه پيرزن به خدا
[b]يک روز کارمند پستي که به نامه‌هايي که آدرس نامعلوم دارند رسيدگي مي‌کرد متوجه نامه اي شد که روي پاکت آن با خطي لرزان نوشته شده بود نامه‌اي به خدا !
با خودش فکر کرد بهتر است نامه را باز کرده و بخواند.در نامه اين طور نوشته شده بود:خداي عزيزم بيوه زني هشتادوسه ساله هستم که زندگي ام با حقوق نا چيز باز نشستگي مي‌گذرد. ديروز يک نفر کيف مرا که صد دلار در آن بود دزديد.کس را هم ندارم تا از او پول قرض بگيرم . تو اي خداي مهربان تنها اميد من هستي به من کمک کن ...کارمند اداره پست خيلي تحت تاثير قرار گرفت و نامه را به ساير همکارانش نشان داد. نتيجه اين شد که همه آنها جيب خود را جستجو کردند و هر کدام چند دلاري روي ميز گذاشتند. در پايان نودوشش دلار جمع شد و براي پيرزن فرستادند ...همه کارمندان اداره پست از اينکه توانسته بودند کار خوبي انجام دهند خوشحال بودند. عيد به پايان رسيد و چند روزي از اين ماجرا گذشت، تا اين که نامه ديگري از آن پيرزن به اداره پست رسيد که روي آن نوشته شده بود: نامه‌اي به خدا !همه کارمندان جمع شدند تا نامه را باز کرده و بخوانند. مضمون نامه چنين بود :خداي عزيزم، چگونه مي‌توانم از کاري که برايم انجام دادي تشکر کنم. با لطف تو توانستم شامي ‌عالي براي دوستانم مهيا کرده و روز خوبي را با هم بگذرانيم. من به آنها گفتم که چه هديه خوبي برايم فرستادي ... البته چهار دلار آن کم بود که مطمئنم کارمندان اداره پست آن را برداشته‌اند!!...
[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط hamid1
Big Grin Big Grin
پاسخ
سلام به همه
عجب پیرزنی بوده دمش گرم
من فکر کنم این نامه رو به اداره پست شهر های دیگه هم فرستاده باشه
این طوری دیگه وضعش توپ میشه
نیازی به حقوق باز نشتگی ندارهBig Grin
زندگي چيدن سيبي است كه بايد چيد و رفت
زندگي تكرار پاييز است بايد ديد و رفت

عکس
پاسخ
خوب بود علي آقا
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نامه يك معتاد محترم به اينترنت و تلويزيون Gharibe 4 1,609 1391-6-25، 03:41 عصر
آخرین ارسال: dayana
  نامه ی یک دختر ب همسر اینده اش narges 2 1,268 1391-1-23، 03:47 عصر
آخرین ارسال: dayana
  از نامه های بابا لنگ دراز به جودی ابوت احمدرضا 0 1,157 1390-7-3، 11:58 عصر
آخرین ارسال: احمدرضا
  نامه ی مادر غضنفر به غضنفر احمدرضا 1 1,628 1390-6-17، 08:41 صبح
آخرین ارسال: pariaaa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان