امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکان مهم در خرید اتو پرسی

#1
نکاتی که در هنگام خرید اتوپرس باید مورد توجه قرار گیرد:

برند:
برند ازبین برند های گوناگون موجود در بازار یک برند شناخته شده که بیشترین فعالیتش در این زمینه بوده را با گارانتی معتبر خریداری کنید.

توان دستگاه:
توان دستگاه قدرت اتو پرس یکی از فاکتور هایی است که باید به آن توجه کنید به طور مثال اگر شما بیشتر پارچه هایی از جنس الیاف طبیعی مثل ابریشم، کتان و … و یا از پارچه های ضخیم مانند جین و …استفاده میکنید، اتو پرسی با قدرت بخار دهی بالا احتیاج دارید و یا اگر از پارچه هایی با الیاف مصنوعی یا ترکیبی استفاده می کنید به اتوی با قدرت بخاردهی بالایی احتیاج ندارید. که بیشتر اتوپرس هایی که با قابلیت بخار کف هستند پیشنهاد میشود.

کاتریج ضد رسوب:
کاتریج ضد رسوب موجب تصفیه ۹۹% مواد معدنی موجود در آب میشود. این کاتریج با کاهش سطح مواد معدنی موجب افزایش طول عمر دستگاه به میزان ۳ الی ۴ برابر میگردد. که در خرید اتو پرسی باید توجه بسیار داشته باشد.

سیستم EMC:
EMC مخفف(ٍElectrical Mineral Control) یعنی کنترل کننده مواد معدنی آب . این سیستم به طور هوشمند سطح مواد معدنی آب را کنترل میکند نصب سنسور های هوشمند به دو منظور انجام میپذیرد:
۱- در صورت بالا بودن مواد معدنی آب از حد مجاز دستگاه به شما اخطار میدهد.
۲- در تمام شدن عمر فیلتر ضد رسوب دستگاه به طور هوشمند به مخاطب اخطار میدهد.

جنس کفه:
جنس کفه زیرین اتو پرسی باید از جنس فلز باشد. کفه چوب باعث میگردد بعد از مدت کوتاهی به علت تماس مکرر با بخار آب باعث تبله شدن واز بین رفتن کفه شود که در این میان اتو پرسی با کفه فلز پیشنهاد میشود. لازم به ذکر است جنس کفه اتو پرس های بخار از کف از نوعی آلومینیوم برتر دایکست میباشد که در میان تمامه اتوپرسی ها خاصیت برتری دارند.

تقویت کننده بخار یا بوستر:
Booster سیستم جدیدی است که موجب تقویت بخار به میزان حداقل ۳۰% میشود. بوستر برای پارچه هایی که نیازمند بخار بیشتر هستند بسیار مناسب هستند که در هنگام خرید نکته مهمی هستند که خریداران باید توجه داشتنه باشند.

دیگ بخار:
بسیاری ازاتو پرس هایی که در بازار هستند مجهز به این سیستم نمیباشند دیگ بخار موجب میشود که اتوپرس شما حتا تا دقیقه های متوالی قدرت بخار سازی داشته باشند در صورتی که اتو پرس هایی که سیستم بخارشان از بالا هستند پی از حداکثر ۵ ثانیه بخار ممتد باعث قطع بخار آبریزی از سطح کفه بالایی و کاهش ناگهانی دمای صفحه میشود که در این میان فقط اتوپرس های بخار از کف که قدرت بالای بخار سازی دارند از این ویژگی برخوردار هستند.

اندازه صفحه:
اندازه صفحه اتوکشی اندازه صفحه اتو پرس نیز نکته دیگری است که حائز اهمیت است معمولاً اتو پرس ها با سه سایز استاندارد و بزرگ در بازار عرضه می شوند در صورتی موارد استفاده تان از اتو پرس، برای لباسهای معمولی است ترجیحاً از اتو پرس با سایز استاندارد۲۶ اینچ استفاده کنید ولی در غیر این صورت یعنی بیشتر مصارف اتو کشی پرده ، چادر و یا هر لباسی که سطح پهنی دارد از اتو پرس های سایز بزرگ استفاده کنید که عیب این سایز اتو هم سنگینی دستگاه می باشد.

صفحه نمایشگر:
دیجیتال یا آنالوگ توجه داشته باشید که اتو پرسی که می خرید چه نوع کنترلی دارد اتو پرس ها معمولاٌ به دو شکل آنالوگ و دیجیتال عرضه می شوند برخی به کار کردن با اتو های آنالوگ یا همان پیچی یا ریلی عادت دارند و برخی نیز کنترل های دیجیتالی را ترجیح می دهند که در کل کنترل های دیجیتالی به دلیل کاربرد ساده تر مخاطب بیشتری دارد.
دستگیره دستگاه نکته دیگر در انتخاب اتو پرس شکل دسته اتو پرس می باشد که امری است سلیقه ای که شما مختار به انتخاب هر یک از مدل ها می باشید و فرقی در عملکرد دستگاه ندارد.

پایه اتوپرس:
پایه اتوپرسی استفاده از اتو پرسwww.janomegroup.com بدون پایه مخصوص آن امکان پذیر نیست تمامی مدل های اتو پرس عرضه شده به بازار با پایه مخصوص به خود در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود.برخی از پایه ها که اصطلاحاً تلسکوپی نامیده می شوند قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و مدل های دیگر که اصلی نامیده می شود و امکان تنظیم ارتفاع در دو مرحله دارند. که در کل پایه هایی که از جنس پروفیل ساخته میشود پیشنهاد میشود زیرا دارای استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به پایه های تلسکوپی برخوردار میباشند.

با کمی تمرین، مهارت استفاده از اتو پرس را بعد از مدتی کسب خواهید کرد به طوری که از این کار لذت خواهید برد.
پاسخ اخطار


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان