امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نگار فروزنده از رازهای زیبایش میگوید

#1
نگار فروزنده یکی از بازیگرانی است که در سینما و تلویزیون به وسواس در مراقبت از پوست خود مشهور است. این بازیگرباسابقه سینما و تلویزیون مثل همه بازیگران زن، با مشکلات طبیعی و همیشگی این شغل دست به گریبان است. مشکلاتی مثل بی*خوابی*ها، استفاده گریمورها از مواد گریم ارزان و نه*چندان استاندارد، پاک کردن گریم با دستمال*هایی که به پوست *آسیب می*رساند و... تازه این در شرایطی است که فروزنده هم مثل همه بازیگران زن، بخش مهمی از آینده کاری خود را تحت تاثیر شرایط صورتش می*بیند. در این باره، سعی کردیم گفت*وگویی کوتاه با او داشته باشیم و از تجربیاتش در حفظ شرایط نرمال پوست سؤال کنیم.


کار خوب را به خاطر مراقبت از پوستم از دست نمی*دهم!

من واقعا به این مسئله اعتقاد دارم که بازیگران به خاطر عوامل مختلفی مثل گریم های سنگین در ساعت*های طولانی، نورهای مصنوعی، استرس، بی*خوابی و... پوست شان بیشتر از افراد عادی در معرض آسیب قرار دارد. متاسفانه خودم هم شخصا این آسیب ها را لمس و تجربه کرده*ام.

من سعی می*کنم با این شرایط سخت، حداکثر نگهداری و مراقبت را از پوستم انجام داده و از کرم های بهداشتی مرطوب*کننده و آب*رسان و... استفاده بکنم. همینطور سعی می کنم با توافق گریمورها، بخشی از لوازم گریم را خودم ببرم و از وسایل شخصی خودم که مرغوب تر است، استفاده شود. البته اگر گریمور نپذیرد، به هیچ وجه چک و چانه نمی زنم؛ چون به هر حال این حرفه تخصصی آنهاست و دانش و تجربه کافی را در این زمینه دارند.


* فاصله بین کارها خیلی مهم است ولی...

شاید یکی از راه هایی که بتوان جلوی آسیب پوست را گرفت، فاصله انداختن بین کارها و استراحت دادن به پوست است. ولی صادقانه بگویم، من هیچ*وقت کار خوب را به خاطر مراقبت بیشتر از پوستم از دست نمی دهم! کار خوب هرچقدر هم پشت سر هم بِهِم پیشنهاد بشود، انجام می دهم و فقط در یک صورت بیکار می مانم که کار خوبی نباشد. البته می شود از طریق تغذیه سالم، ورزش و خواب کافی به شادابی و طراوت پوست در دوران پرکاری کمک کرد. اما واقعیت را بگویم من مدت*هاست که هیچ کدام از این کارها را انجام نمی دهم. چون بسیار گرفتار هستم و سرم خیلی شلوغ است. مثلا مدت هاست به پزشک متخصص پوست مراجعه نکرده*ام. چرا؟ چون با این همه گرفتاری و خستگی و در این شهر شلوغ با هوای آلوده و ترافیک و... واقعا اعصاب دکتر رفتن را ندارم!


این روزها متخصصین پوست بیشتر دنبال تزریق و... هستند!

ضمنا این روزها اکثر متخصصان پوست، از حرفه اصلی شان دور شده*اند و بیشتر درگیر کارهای زیبایی هستند؛ کارهایی مثل تزریق، کشیدن پوست و...! تازه این جدا از کاری است که سالن های زیبایی و کلینيک های پوست (که متاسفانه این روزها هم مثل قارچ در حال تکثیر هستند) انجام می دهند. قبلا مراکز و سالن هایی که خدمات زیبایی و بهداشت پوست را انجام می دادند، محدود و معتبر و شناخته شده بودند؛ اما حالا هر کسی که یک اتاق را تبدیل به سالن کرده، یک بخش خدمات پوست هم گذاشته! بنابراین من به این جور جاها هم نمی*روم.
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان