امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پایا جنگ میشود؟

#1
آیا جنگ می شود
در سالهای اخیر برخی از کشور های حاشیه خلیج فارس خصوصا عربستان ، تجهیزات و تسلیحات نظامی بسیاری را از آمریکا خریداری کرده و حتی ترامپ شخصا به عربستان آمد و گاو شیرده خود را دوشید.
 هدف اصلی صهیونیسم جهانی از تجهیز عربستان ایجاد جنگ نیابتی با ایران از طریق تحریک  عربستان است و می خواهند ایران را با عربستان درگیر جنگ کنند و بدیوسیله خودشان در امان بمانند و خصوصا رژیم صهیونیسیتی را از خطر نابودی توسط ایران نجات دهند علاوه بر آن پایگاه های موشکی ایران پس از شلیک شناسایی می شوند و ذخیره تسلیحاتی و موشکی ایران در جنگ ساختگی با عربستان مصرف می شود در حالی که اسرائیل در امان است.
اخیرا پامپئو وزیر خارجه آمریکا صراحتا اعلام کرد که فروش اضطراری تسلیحات بدون تایید کنگره به کشورهای عربی برای مقابله با ایران است.  اما اگر عربستان به نیابت از آمریکا  وارد جنگ با ایران بشود ، تنگه هرمز توسط ایران بسته می شود و دیگر حتی یک بشکه نفت هم از خلیج فارس بیرون نمی رود ، پس دنیا با بحران نفت روبه رو خواهد شد و قیمت حامل های انرژی در دنیا سر به فلک خواهد کشید.
بقیه در ادامه مطلب...   
دشمن که این موضوع را خوب میدانست ، آرام ننشست و  برای کم اثر کردن تاثیرات فروان ناشی از بسته شدن تنگه هرمز،خط لوله انتقال نفت از عربستان را برای دور زدن تنگه ، ایجاد کرد و آماده حمله کردن به ایران شد. در همین احوال ناگهان صدای انقلاب اسلامی از یمن به گوش رسید و یمنی ها علیه استکبار قیام کردند و معادلات دشمن را به هم ریختند چراکه نفت حتی اگر از تنگه هرمز هم عبور کند برای رسیدن به اروپا و آمریکا باید از تنگه باب المندب هم عبور کند و این تنگه هم اکنون تحت کنترل شیر مردان یمنی است و نیرو های انقلاب اگر اراده کنند به آسانی می توانند آن را ببندند.
پس فلسفه اصلی حمله وحشیانه عربستان به یمن برای خارج کردن کنترل تنگه باب المندب از دست یمنی ها بود تا مقدمات حمله به ایران فراهم شود اما استکبار شکست خورد و یمنی ها مثل کوه ایستاده اند.  اما از خط لوله غرب عربستان به دریای سرخ نباید غافل شد چرا که با این حال چندی پیش نیروهای آمریکایی به صورت تهدید آمیز وارد آب های جنوبی ایران شدند و سعودی ها هم شروع به رجز خوانی کردند و همزمان نوکران اصلاح طلب آمریکا در رسانه هایشان سایه جنگ را سنگین کردند. اما دلاوران یمنی خط لوله انتقال نفت عربستان را مورد حمله قرار دادند و انتقال نفت را مختل کردند و زهر چشم گرفتند و در واقع ایران را از جنگ نجات دادند.چراکه با شروع جنگ،ایران تنگه هرمز و باب المندب را می بست و بازار نفت جهان مختل میشد و قیمت نفت و کلیه مشتقات نفتی از جمله بنزین و گازوئیل در تمام دنیا چند برابر میشد. 
در ثانی با این کار یمن ، ادعای اینکه اگر از ایران نفت نخرند و تحریم نفتی شویم ، عربستان کمبود نفت دنیا را جبران خواهد کرد ،شکست خورد. چراکه در این صورت بازهم تنگه هرمز بسته می شود و خط لوله هم امنیت لازم برای تامین نفت دنیا را ندارد. پس ما دوباره مدیون رشادت های عزیزان یمنی شدیم و یمنی ها ایران را از جنگ حتمی نجات دادند. 
مادامی که یمن مقاومت کند هیچ کس جرات حمله به ایران را نخواهد داشت. و این هیاهو ها و گرانی ها صرفا برای ترساندن مردم و راضی شدن افکار عمومی برای مذاکره مجدد با آمریکا است.  بنابراین جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نخواهیم کرد. دولت کنونی هم باید فکر مذاکره و حراج ثروت های ملی را از سر بیرون کند و توجه و کمک ویژه ای به مظلومان یمنی داشته باشد.
یعنی امنیت ما در گرو امنیت و پیروزی یمن است پس یمن بسیار مهم است و باید هر چقدر در توان داریم به آن کمک کنیم .
البته این فقط تحلیل عقلی و منطقی است وهرکسی که به اندازه سرسوزنی ازاسلام و انسانیت بهره برده باشد، نمی تواند در قبال ظلم مزدوران سعودی اسرائیل ، به مردم مظلوم و مسلمان یمن سکوت کند و بی تفاوت باشد.

عکس نوشته های همین مطلب برای نشر در فضای مجازی (خصوصا استوری اینستا) در زیر قرار داده می شود:
آیا جنگ میشود

جنگ با عربستان

جنگ با آمریکا

ناو هواپیمابر آمریکا


[مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]
ان الله مع الصابرین
پاسخ اخطار


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان