امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنل ارسال sms تبلیغاتی چیست؟
#1
پنل ارسال sms تبلیغاتی چیست؟


پنل sms تبلیغاتی به محیطی گفته میشود که با ثبت نام در سامانه سرویس دهنده انتخابی شما به شما اختصاص داده میشود که میتوانید هر زمان با ورود به پنل ارسال sms خود اقدام به ارسال و نیز دریافت پیام کوتاه کنید.

پنل ارسال sms
مراحل انتخاب پنل ارسال sms

مراحل انتخاب پنل sms
1. بررسی شرایط سرویس دهنده پنل ارسال sms
بمنظور متحمل نشدن ضرر و زیان و بهره مندی از سامانه ارسال پیام کوتاه مناسب، پنل ارسال sms مورد نیاز خود را از شرکت ها و موسسات معتبر که دارای شناسه ملی ثبت شده هستند خریداری کنید.
در مرحله بعدی از شرکت سرویس دهنده بخواهید مجوزها و مدارک ثبت شده فعالیت خود که ارائه پنل ارسال sms است را ارائه دهد.
دیگر سرویس دهندگان این خدمت را کنار بگذارید و به انتخاب دیگران کاری در بهره مندی از پنل ارسال sms نداشته باشید.
شرایط ارائه سرویس پنل ارسال sms را با دقت بخوانید و حتما برای بهره مندی از این سرویس تمامی بندهای قرارداد را با دقت مطالعه کنید.


نکته: درمورد سرویس های پنل ارسال sms رایگانی که در تبلیغات وب سایت ها به چشم میخورد باید بسیار آگاهانه عمل کرد چون معمولا" فریبنده هستند. شاید سوریس پنل ارسال sms رایگان ارائه دهند اما ارسال sms حتما با کسر هزینه خواهد بود.
2. بررسی ویژگی ها و شرایط سامانه در ارانه پنل ارسال sms
سامانه های ارائه دهنده سرویس های پنل ارسال sms تحت وب بسیار کاربردی تر و پایدارتر از دیگر سامانه ها هستند. حتما از سامانه های تحت وب برای دریافت سرویس اقدام کنید.
با مقایسه امکانات و خدمات سامانه های مختلف میتوان گفت که کدامیک در ارائه خدمت بهتر و پیشرفته تر هستند اما در مورد کیفیت آن نمیتوان بطور یقین اطمینان پیدا کرد حتما باید دمو (نسخه آزمایشی) سرویس دهندگان پنل ارسال smsرا مشاهده و محیط کاربری آنها را بایکدیگر مقایسه کرد.
از مهمترین فاکتورهای انتخاب یک سامانه برای ارائه سرویس پنل ارسال sms وجود پشتیبانی فنی و کاردرست سرویس دهنده است.
3. در نظر گرفتن هزینه ها و تعرفه ارائه پنل ارسال sms
هزینه بهره مندی از پنل ارسال sms در برگیرنده هزینه سامانه پیامکی و نیز هزینه شماره پیامک است. تعرفه های سامانه های را یکدیگر مقایسه کنید چون هیچ ارزانی یا گرانی بی حکمت نبوده و تعرفه خدمات باید مناسب سرویسی که ارائه میدهند باشد
پشتیبانی و به روزرسانی پنل ارسال sms متحمل پرداخت هزینه است. اگر سامانه ای ادعا دارد که یکبار تنها هزینه از شما دریافت میکند بدانید قطعا قصذ=د بروزرسانی سایت را ندارند.
تعرفه و نحوه واگذاری شماره پیامکی سرویس دهنده های مختلف پنل ارسال sms را با یکدیگر مقایسه کنید چون سندی به جهت ماهیت مجازی بودن شماره های پیامکی صادر نمیشود.
تعرفه ارسال پیامک یه هزینه جاری محسوب میشود ازاین رو ارسال پیام کوتاه در تعداد بالا در هزینه آن تاثیر قابل توجهی دارد، بنابراین تعرفه های سرویس دهنده ها را نیز با یکدیگر مقایسه کنید.

پنل ارسال sms
نکات مهم در انتخاب پنل ارسال sms مناسب


نکات مهم در انتخاب پنل ارسال sms مناسب افراد معمولا در هنگام خرید سعی دارند متناسب با بودجه خود بهترین خرید را داشته باشند و به فروشنده آن کالا اهمیتی نمیدهند ازاین جهت که او فقط یک فروشنده بود و در کیفیت کالا نقشی ندارد اما خرید یک سرویس مانند سرویس پنل ارسال sms که موضوع مورد بحث ما میباشد با خرید کالافرق بسیاری دارد.
انتخاب سرویس دهنده مناسب و قوی، مهمتر از سرویس یا خدمتی است که ارائه میدهداست. برای انتخاب سرویس پنل ارسال sms در موتورهای جستجوگر گوگل عبارت "سامانه پیام کوتاه" یا "پنل ارسال sms" جستجو کنید گوگل لیست تمامی ارائه کنندگان این سرویس را به شما معرفی میکند اما این را در نظر داشته باشید که گوگل هیچگونه اطلاعی از نحوه ارائه، کیفیت خدمات و صحت فعالیت آنها ندارد ازاین رو برای انتخاب درست باید فاکتورهای گوناگونی را مورد بررسی قرار دهید.

پنل ارسال sms
پنل ارسال sms رایگانعده ای از افراد هستند که احتیاجی به خرید شماره پیامک اختصاصی و نیز پنل ارسال sms با پرداخت هزینه ازاین بابت ندارند که میتوانند از طریق سایت های موجود مانند سایت ایران بالک نسبت به ثبت نام دریافت رایگان پنل ارسالsms اقدام نمایند.

پنل ارسال sms
راهنمای خرید و راه اندازی پنل ارسال sms

راهنمای خرید و راه اندازی پنل ارسال sms
1. شماره اختصاصی پیامک
برای داشتن شماره اختصاصی پیام کوتاه سرشماره هایی را سامانه ای که خرید پنل sms مورد نیاز خود را از آنجا خریداری میکنید، به شما پیشنهاد میکند که میتوانید انتخاب کنید که هزینه پیام کوتاه با توجه به تعداد رقم های شماره پیام کوتاه، متفاوت است.
2. هزینه پنل ارسال sms تحت وب
برای ارسال پیام کوتاه به سیستمی متناسب با نیاز خود دارید که پنل ارسال sms تحت وب میتواند نیاز شما را دراین زمینه برطرف کند.
3. اعتبار ارسال پیام کوتاه
هر sms ارسالی از جانب شما هزینه ای دارد که تعرفه های آن متفاوت است.

امروزه با توجه به اهمیت اطلاع رسانی های فوری و سریع در سازمان ها و ادارات و نیز سهولت کار برقراری، استفاده از پنل ارسال sms بمنظور ارتباط میان مخاطبین سازمان خود با بانک های اطلاعات سازمانی و اداری میباشد.
از جمله مخاطبان استفاده از این سرویس بانک ها اعم از خصوصی و دولتی و نیز موسسات مالی و اعتباری است که به کاربران خود این امکان را میدهند تا :
1. از طریق پیام کوتاه پنل ارسال sms از آخرین وضعیت مالی خود با خبر شوند .
2. از طریق پیام کوتاه پنل ارسال sms به عنوان مثال از وضعیت کالا و یا وضعیت پرونده خویش اطلاع پیدا کنند.
بطور کلی تمامی ارگانهایی که به نوعی از بانکهای اطلاعاتی جهت ارائه خدمات به مشتریان بهره مند هستند از متقاضیان بالقوه استفاده از این سرویس پنل ارسال sms میباشند.

پنل ارسال sms
مقالات دیگر...

پنل ارسال sms تحت وب
کاربردهای پنل ارسال sms
امکانات پنل ارسال sms
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کانون تبلیغاتی نوآوران developer 0 85 1395-2-12، 07:44 عصر
آخرین ارسال: developer
fjump سجاده فرش چیست mehrabnaghsh 0 43 1395-1-25، 11:14 صبح
آخرین ارسال: mehrabnaghsh
  کسب درآمد با ارسال مطلب در مجله اینترنتی missart 0 69 1394-10-3، 12:31 عصر
آخرین ارسال: missart
  کسب درآمد با ارسال پست یا مطلب missart 0 70 1394-10-3، 12:18 عصر
آخرین ارسال: missart
  مدارک مورد نیاز جهت اخذ مجوز کانون تبلیغاتی samansabt1 0 55 1394-8-23، 10:24 صبح
آخرین ارسال: samansabt1
  بهینه سازی نرخ تبدیل سایت چیست ؟ mrsz 0 100 1394-8-3، 12:48 عصر
آخرین ارسال: mrsz
  حذف نتایج اسپم و تبلیغاتی از موتور جستجوی گوگل به کمک افزونه های مخصوص *Ertebat* 0 60 1394-6-19، 09:42 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  شبکه‌ی تاریک چیست؟ *Ertebat* 0 184 1394-6-5، 08:16 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  تفاوت شبکه‌های ۴G و LTE چیست؟ *Ertebat* 0 121 1394-1-30، 10:57 صبح
آخرین ارسال: *Ertebat*
  اسپمر های تبلیغاتی asia98 0 146 1393-11-17، 09:18 صبح
آخرین ارسال: asia98

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان