تبلیغات
اخبار جوین
By: My-BB.Ir
نظرسنجی: نظر شما درباره این موضوع چیه ؟
خوبه ادامه دار باشه
زیاد خوب نیست
فرقی نداره بودن یا نبودنش
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 185 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیامک های دکتر شریعتی
تو این موضوع می‌خوام فقط اس ام اس های دکتر شریعتی شامل جملات کوتاه و شیرین قرار بدم ( البته شاید جملات یک کم بلند هم بزارم )

عکس
اگر شما هم می خواین مطلبی از دکتر شریعتی بزارین مطمئی بشین از خود دکتر شریعتی هست
عکس
پاسخ
خدایا !
مرا از این فاجعه پلید مصلحت پرستی که چون همه گیر شده است ، وقاحتش از یاد رفته و بیمارئی شده است از فرط عمومیتش ،هر که از ان سالم مانده باشد بیمار مینماید،مصون دار تا به رعایت مصلحت ،حقیقت را ذبح شرعی نکنم
عکس
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی33
دل دلایلی دارد که عقل از ان اگاه نیست.
عکس
پاسخ
خدايا ! مرا در ايمان , اطاعت مطلق بخش
تا در جهان عصيان مطلق باشم
عکس
پاسخ
(1390-1-12، 12:56 عصر)Ematly نوشته است:  Your site atamalek.ir not correctly work in my safari browser

دوست عزیز لطفا سوالات رو در جای خودش و به صورت فارسی بپرسین .
و بهترین مرورگر برای نمایش سایت فایر فاکس هست

بخش مربوط به سوالات ، نظرات و پیشنهادات : http://atamalek.ir/forumdisplay.php?fid=3
عکس
پاسخ
فریادها مرده اند سکوت جاریست تنهایی حاکم سرزمین بی کسی است می گویند خدا تنهاست ما که خدا نیستیم پس چرا تنهاییم
عکس
پاسخ
چند پیامک مناجاتی خواندنی و تاثیر گذار

ای خداوند! به علمای ما مسئولیت، و به عوام ما علم، و به مومنان ما روشنایی، و به روشنفكران ما ایمان و به متعصبین ما فهم و به فهمیدگان ما تعصب...

خدایا!
به من زیستنی عطا كن كه در لحظه مرگ، بربی‌ثمری لحظه‌ای كه برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا كن كه بر بیهودگی‌اش سوگوار نباشم..
خدایا چنین زیستن را تو به من بیاموز، چگونه مردن را خود خواهم دانست...

ای خداوند...
ای خداوند! به علمای ما مسئولیت، و به عوام ما علم، و به مومنان ما روشنایی، و به روشنفكران ما ایمان و به متعصبین ما فهم و به فهمیدگان ما تعصب و به زنان ما شعور و به مردان ما شرف و به پیروان ما آگاهی و به جوانان ما اصالت و به اساتید ما عقیده و به دانشجویان ما نیز عقیده و به خفتگان ما بیداری و به دینداران ما دین و به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد و به شاعران ما شعور و به محققان ما هدف و به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو و به محافظه‌كاران ما گستاخی و به نشستگان ما قیام و به راكدین ما تكان و به مردگان ما حیات و به كوران ما نگاه و به خاموشان ما فریاد و به مسلمانان ما قرآن و به شیعیان ما علی( علیه السلام ) و به فرقه‌های ما وحدت و به حسودان ما شفا و به خودبینان ما انصاف و به فحاشان ما ادب و به مجاهدان ما صبر و به مردم ما خودآگاهی و به همه ملت ما همت، تصمیم و استعداد فداكاری و شایستگی نجات و عزت ببخش!
عکس
پاسخ
می خواستم زندگی کنم ، راهم را بستند ،ستایش کردم ،گفتند خرافات است،عاشق شدم ، گفتند دروغ است
گریستم ، گفتند،بهانه است خندیدم ، گفتند دیوانه است دنیا را نگه دارید ،می خواهم پیاده شوم
عکس
پاسخ
من چیستم؟
لبخند پر ملامت پاییزی غروب در جستجوی شب
که یک شبنم فتاده به چنگ شب حیات ، گمنام و بی نشان
در آرزوی سر زدن آفتاب مرگ
عکس
پاسخ
چه امید بندم در این زندگانی
که در نا امیدی سر آمد جوانی
سرآمد جوانی و ما را نیامد
پیام وفایی از این زندگانی
عکس
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیامک های نوروزی فاطمیه ADMIN 0 16 1393-12-26، 09:08 صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  پیامک رسانه ها ADMIN 0 28 1393-12-19، 07:17 صبح
  پیامک ها و شعرهای ضد گروهای داعش و تکفیری ADMIN 0 92 1393-11-28، 08:18 صبح
  بسته پیامک با موضوع سبک زندگی در کلام ائمه اطهار علیهم السلام ADMIN 0 70 1393-8-14، 05:59 صبح
Rainbow مجموعه پیامک های دهه فجر ADMIN 0 168 1392-11-3، 10:27 عصر
Rainbow پیامک عاشقانه امام خامنه ای به امام خمینی (ره) >> بسیار جالب ADMIN 0 395 1392-5-17، 01:55 عصر
  پیامک انتظار ADMIN 0 528 1391-12-12، 08:02 صبح
fjump پیامک... shiva 1 958 1391-1-23، 05:11 عصر
آخرین ارسال: narges
Heart جمله های عاشقانه دکتر علی شریعتی ADMIN 1 3,617 1391-1-2، 09:47 صبح
fjump پیامک های دلشکسته . narges 0 1,005 1391-1-1، 11:48 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان