امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونعه همسر جان را سورپرایز کنیم؟
#1
خلاقیت های کوچک در زندگی زناشویی معجزه می کند
« سورپرایز» اصطلاحی است همراه با هیجان مثبت که به طرف مقابل القا می شود. به راستی در طول هفته چند مرتبه ، همسر خود را با کم ترین هزینه مانند خرید گل یا کتاب یا حتی استفاده از کلمات« دوستت دارم» و« عاشقتم»، سورپرایز می کنید؟
یکی از عواملی که باعث می شود یک عشق شدت بگیرد، فرار از یکنواختی می باشد. متأسفانه زندگی زن و شوهرهای ایرانی یکنواخت شده است. لذت بردن و سرحالی یک آقا یا خانم در خارج از محیط منزل است و هنگامی هم که وارد منزل میشوند ، طبق روزمرگی و روند زندگی هر روزه خویش، رفتار و گفتار می کنند و به این شیوه عادت نموده اند و هیچ تغيير و تحول مثبتی در زندگی شان دیده نمی شود و خروجی این رفتار اشتباه، در بین زن و شوهرها منجر به طلاق عاطفی در زندگی شان می شود.
برای این که دچار چنين وضعی نشویم، بیاییم با اعمال یک سری رفتارهای هیجان انگیز طرف مقابل مان را شاد کنیم که اصطلاحاً به آن« سورپرایز» می گویند. سورپرایز به مفهوم یک اتفاق غیرمنتظره و خوش آیند است و یکی از هیجانی ترین اعمالی که باعث می شود به طرف مقابل حس خوبی دست بدهد سورپرایز کردن است.
سوپرایز همسر
بدون برنامه ریزی همسرتان را سورپرایز کنید
خيلي ها فکر می کنند در سورپرایز کردن حتماً باید به واسطه مناسبتی، همسرشان را سورپرایز کنند، یا از قبل برنامه ریزی باید داشته باشند در حالیکه فلسفه سورپرایز این است که به طور غیر منتظره کاری کنید تا همسرتان شگفت زده شود. به عنوان نمونه یک آقا می خواهد روز چهارشنبه به همسر خویش زنگ بزند و به همسرش پیشنهاد شام در یک رستوران را بدهد، یا به خانه بیاید و از همسر خویش بخواهد به خانه پدر خانم خود بروند. یا با خرید یک شاخه گل به دیدار همسر خود بیاید. بنابراین حتماً نباید مناسبتی یا برنامه ریزی خاصی در این زمینه داشته باشند.
یک نامه عاشقانه بنویسید
یکی از راههای غافل گیر کردن مردان که برای هر زنی میسر است، نوشتن یک نامه عاشقانه و پنهان کردن آن در جیب اوست. شما این نامه را در قالب چند جمله عاشقانه بنویسید تا وی دریابد چه قدر عاشقش هستید.
سفر برنامه ریزی شده
برنامه ریزی برای این سورپرایز اندکی حقه و حواس جمع می خواهد، زیرا مهم است که طوری سفر را برنامه ریزی کنید که مطلع شوید و مطمئن باشید برنامه یا کاری برای انجام در آن روزها ندارد.
اگر کاملاً سفر را تا لحظه ی پایان سورپرایز نگه دارید امکان دارد با مخالفت شوهرتان رو به رو شوید، پس دست کم 4 روز قبل به او بگویید که ترتیب یک سفر کوتاه سورپرایز برای پایان هفته برای وی چیده اید و از وی سوال کنید کار و یا برنامه ای برای انجام دارد و موافق است یا نه.
به این نکته توجه کنید که جایی نزدیک را برای سفر پایان هفته و یا تعطیلات چند روزه تان انتخاب کنید تا سبب خستگی شوهرتان برای هفته ی کاری جدید نشود.
به جای هدیه و گل، یک تجربه تازه را ایجاد کنید
منظور من این نیست که کادو و گل شگفت آور و غافلگیرکننده نیستند( تعداد اندکی از زنان آنها را دوست ندارند) ولی آنها تنها یک بخش از برنامه هستند.
چنانچه شما می دانید که یک چیز خاصی وی را تحریک می کند و یا چه چیزی را دوست دارد بعنوان کادو به وی بدهید، این میتواند لحظه ای را بسازد که هنگامی که وی کادو اش را می گیرد بتواند آنرا پیش بینی کند و این جالب تر از گرفتن تنها یک کادو است. دیدن یک نمایشگاه ویژه باهم و یا مواردی که سبب خندیدنتان می شود میتواند تجربه تازه برای هر دو شما باشد که از آن لذت ببرید.
روش سوپرایز شوهرمان
بهترین را انجام دهید تا وی حس فوق العاده بودن کند
هر آنچه که شما برای آن روز برنامه ریزی نموده اید بهترین خواهند گردید چنانچه شما با گذاشتن فکر وبرنامه ریزیحس اورا فوق العاده و ویژه کنید. بهترین را انجام دهید با توجه به اینکه او چه می خواهد و چه چیزی حس او را خوش آیند می کند.
در نظر بگیرید بزرگترین لذت را به وی بدهید و روز و شب او را با خوشحالی پر کنید. اگر این یک شرایط خاص و سوپرایز است و شما به فکر دادن گل و هدیه هستید عالیه ولی شاید بهتر باشد بعضی ابتکار ها را به آن اضافه کنید. به عنوان مثال شما می توانید به جای گل یک گیاهبه وی بدهید، اگر او سرکار است میتوانید یک دسته گل بهمراه یک یادداشت عاشقانه برایش بفرستید.
میتوانید یک یادداشت مرموز به محل کارش بفرستید و از او بخواهید بیرون بیاید و بعد یک کادو ویژه به وی بدهید یا یک کادو خاص پس از آن روز به او بدهید. اگر میخواهید این روز بیادماندنی باشد کاری انجام دهید که او هیچوقت فراموش نکند.
یک نکته بسیار مهم، هیچ وقت همسر خود را به واسط سورپرایزی که شما را نموده است ضایع نکنید، حتی اگر باب میل و سلیقه شما نبوده باشد، چون به شدت طرف مقابل ضربه روحی می بیند.
به عنوان نمونه اگر یک اقایی به خانم خود، ادوکلنی کادو داده است که مورد پسند خانم نبوده است، خانم درست نیست که بگوید برو از سلیقه مردای ديگر یاد بگیر، یا این چیه که برای من خریدی؟ این رفتار نباید وجود داشته باشد. مهم این بوده که طرف مقابل برای شما وقت گذاشته است و این کادو را بخاطر ارزش وجودی شما خریده است.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چقدر و چگونه از همسرمان انتقاد کنیم ADMIN 0 0 ۱۳۹۸-۱۲-۱۷، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ADMIN
  کرنا تا 96 صاعت روی گوشی می ماند چگونه آنرا تمیز کنیم ADMIN 0 0 ۱۳۹۸-۱۲-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  دعا برای ازدواج سریع با همسر خوب ADMIN 0 57 ۱۳۹۸-۹-۱۹، ۰۴:۵۶ صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  حمیدایروانی در گفت و گو با انتخاب/ روش غلبه بر ترس از دست دادن همسر zahra-daneshju 0 275 ۱۳۹۴-۹-۱۷، ۱۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: zahra-daneshju
  فکر "تغییر دادن همسر" را برای همیشه دور بیندازید aniaz 0 288 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۸:۱۶ عصر
آخرین ارسال: aniaz
  شناخت همسر خجالتی nina 0 293 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: nina
  دوست داشتن همسر بدون خطا ngr1429 0 612 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: ngr1429
  با همسر خسیس چگونه باید رفتار کرد؟ somayehn 0 384 ۱۳۹۴-۲-۱، ۱۰:۰۷ صبح
آخرین ارسال: somayehn
  چند توصیه برای رفتار با همسر لجباز pariya 0 768 ۱۳۹۴-۱-۳۱، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: pariya
  بهترین مشاورین خانواده پاسخ می دهند: چه زمانی رابطه عاشقانه خود را تمام کنیم؟ zahra-daneshju 0 320 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۱۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: zahra-daneshju

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان