امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه رتبه SEO را با گوگــل پلاس بالا ببریم
#1
چطور رتبه SEO را با گوگــل پلاس بالا ببریم

برای دستیابی به رتبه بالا هر کاری که از دستمان بیاید انجام میدهیم. اما ، حتی چنانچه بتوانیم، درست نیست که هر کاری را تست کنیم. کاری که درست است، انجام چیزی است که بر رتبه بندی اثر زیاد بهتر دارد. G+، شبکه اجتماعی گوگــل ، این احتیاجات را برآورده می نماید - بنظر می آید که در رتبه بندی معجزه می نماید در حالیکه بعضی از افراد (بجز آنهایی که تمام چیز را امتحان میکنند) ، افرادی که از شبکه های اجتماعی جهت سئو استفاده میکنند، تلاش های خود را بر فیسبوک متمرکز میکنند زیرا آن مشهور تر از G+ است. هرچند که معین شده که تلاش های ما در G+ بیشتر از فیسبوک نتیجه میدهد. آن اینجاست

جهت چه گوگل پلاس جهت سئو ارزش برای دارد؟

در حالیکه گـوگل هر رابطه مستقیم با گوگل پلاس کار در آن را انکار می نماید ، خیلی زمان ها وبسایت های با رتبه خوب ، فعالین بهتر ی در گ.گل پلاس دارند. در حالیکه در نظریه این میتواند یک تصادف پاک باشد، ولی نتایج حرف خودشان را میزنند. اینجا چند جهت اینکه گـوگل پلاس جهت سئو با اهمیت است آورده شده:

گوگل مالک آن است مهم نیست که قبول کنند یا نه، همان گونه که شواهد نشان میدهد، زیاد دیده شده بودن در گوگل پلاس، فاکتور خیلی بزرگی برای رتبه بهتر است.

بعضی از لینک ها را می شود دنبال کرد آنها به ترفیع رتبه یاری میکنند. تمام لینک ها خوب نیستند ولی برخلاف بقیه وب سایت ها، حداقل لینک های"به اشتراک گذاشته شده"(لینک های زیر مطالب) خوب هستند ، بعد از آنها بهره ببرید. بعلاوه زمانی که مطلب جالبی میگذارید و آن را دوباره میگذارند، میتوانید چندین لینک را در یک صفحه بدست آورید.

لینک های گـوگل پلاس، متن انکر ارتباط میگیرند. عنوان مطلب، متن انکر است(که معین ا خوبتر از "این را کلیک کن"، "اینجا" و یا متن های انکر کلی دیگر است) و این متن انکر طبیعی بنظر می آِد و به رتبه شما آسیب نمیزند.

سریع فهرست کردن تمام صفحات یکی دیگر از ویژگی ها است. با اینکه درست است که گوگــل در فهرست کردن تمام وبسایت ها سريع است، این مزیت گوگل پلاس نسبت به فیسبوک توییتر که تمام محتوا از موتورهای جستجو مخفی می شود ، قابل شکست نیست.

همان گونه که میبینید، ویژگی ها ی گوگــل پلاس برای سئو چشم گیر هستند . پس، حتی اگر درمورد تمام رسانه های اجتماعی شکاک هستید، مورد گـوگل پلاس تفاوت می نماید و بهتر است که یکبار امتحانش بکنید .چطور از گوگل پلاس استفاده کنیم تا رتبه بهتر ی بیاوریم

گـوگل پلاس با بقیه رسانه های اجتماعی مفرق نیست، هرچند که خصوصیات ی ویِژگزینشه خودش را دارد. اینجا چند راهکار پایه ای جهت استفاده درست از آن آمده است

عضو گوگــل پلاس شوید / فعال باشید

معین ا، چنانچه هنوز در گوگل پلاس نیستید، اولین قدم عضویت در آن است. انجام این کار آسان است شما را با جزئیات آن خسته نمیکنیم. بعد از اینکه عضو گـوگل پلاس شدید، ببینید که دوست ها تان و آشنایانتان هستند یا نهف آن را به حلقه اضافه بکنید . میتوانید درهمان موقع مطلب بگذارید اما ابتدا خوبتر است که مطالبی که افراد دیگر گذاشته اند را بخوانید. به آنها نظر دهید، آنها را به اشتراک بگذارید، بعد ازآن میتوانید مطلب گذاشتن را شروع کنید.

از حق نویسندگی گـوگل استفاده بکنید .

حق نویسندگی گوگل هم یکی دیگر از خدماتی است که میتوانید در گوگل پلاس پیدا بکنید . غلاوه بر ارزشمند بودن این وسائل برای حفاظت از محتوا، به سئو هم یاری می نماید . زمانی که مطلب های خود را به پروفایل خودتان در این وسائل اضافه میکنید، اسم شما در نتایج جستجو ظاهر می شود . این احتمال دارد باعث ترافیک نشود اما مطمئنا به شما یاری می نماید تا شهرت را تهیه کنید .

محتوا های خوب قرار دهید

ضروری به گفتن نیست که باید مطالب خوب بگذارید. محتوای با کیفیت کم نه تنها به اعتبار شما لطمه میزند بلکه ممکن است هیچ دیده نشود. در شبکه های اجتماعی، تنها وقت ی که دیده شوید، میتوانید از ویژگی ها مصرف بکنید زیرا در اینصورت شاید که محتوایتان به اشتراک گذاشته شوند. پس، قانون اصلی برای تمام شبکه های اجتماعی در اینجا هم صدق می نماید - مطلب نگذاشتن بهتر از مطلب بیهوده گذاشتن است.

صفحه درباره خود را جذاب بکنید .

صفحه های معرفی میتوانند زیاد خسته کننده باشند و شاید بخواهید از مال خودتان بگذرید اما این غلط بزرگ است. با گوگــل پلاس، صفحه های معرفی بسیار زیاد مفید ند زیرا از این طریق میتوانید لینک به سایتتان، پروفایل بقیه شبکه های اجتماعی یا حتی لینک به صفحه هایی که فکر میکنید جالب هستند را اضافه بکنید . تمام این تلاش ها بیهورد نیستند، پس آنها را انجام دهید.

به پروفایلتان توجه بکنید .

صفحه های معرفی فقط جزءی نیستند که بایستی بهشان تذکر شود. علاوه بـر آن، می بایست پروفایل گوگــل پلاس خود را عالی بکنید . همان گونه که از تجربیاتتان در شبکه های اجتماعی دیگر میدانید، این اطلاعات جهت موفق یت ضروری می باشند . به همین دلیل می بایست تمام اطلاعات مرتبط را پر بکنید آنها را به روز بکنید . خود را در دسترس قرار دهید.

شبکه های اجتماعی جهت افرادی که میترسند و یا مایل نیستند که رابطه برقرار کنند مناسب نیست.البته روش های دیگری مثل افراد محتلفی هستند که به فروش لایک گوگل پلاس مشغول هستند و می توانید اقدام به خرید لایک گوگل پلاس کنید. چنانچه در شبکه های اجتماعی هستید به مفهوم نمیخواهید خود را در آنجا مخفی بکنید بلکه میخواهید حلقه دوست ها تان،همکاران و آشنایانتان را گسترش دهید.برای به دست آرودن آن، می بایست خود را در دسترس قرار دهید، مثلا،آسان به حلقه بقیه اضافه شوید و مطالب را عمومی بکنید . این موفق یت شبه شما را تضمین نمی نماید ولی زمانی که در دسترس هستتید مطالب و پروفایلتان دیدنی هستند ، شانس شما برای دیده شدن را افزایش میدهد.

گوگــل پلاس یک جواهر واقعی برای SEO است. با وجود متخصصین زیاد، دخالت خود گـوگل ، ویژگی ها ی آن را پایین می آورد. گوگــل پلاس به بسياري از سایت ها برای بدست آوردن رتبه بهتر کمک می نماید . مسلما این نمیتواند تضمین برای موفق یت شما باشد ولی تست کردن آن ارزش دارد. عاقلانه ترین کار، تست کردن برای وب سایت است، ببینید که چگونه کار می نماید . اگر گوگــل پلاس به شما جواب داد، آنگاه میتوانید مصرف از آن را بهبقیه سایت هایی که بهینه میکنید، گسترش دهید. اما ، انتظار معجزه نداشته باشید. اربقیه تلاش های SEO شما ضعیف باشد، حتی گوگــل پلاس نمیتواند آن را جبران نماید .
پاسخ
#2
شاید همیشه فکر به این میکردین که واقعا جایی هست غیر از سایت های کلیکی (که کارشون فقط کلیک کردن) جایی رو پیدا کنین که افراد در اختیار شما باشن
یعنی هر کاری رو که شما خواستین براتون در کمتر از 2 روز انجام بدن
مثل چی؟
فالوور تلگرام
فالوور اینستاگرام
SMSفرستادن
افزایش زیر مجموعه هاتون در سایت های کلیکی و ..... (که اگه زیر مجموعه بیشتری داشته باشین بیشتر بهتون پول میدن)
پست در وبلاگ یا وبسایتتون
معرفی شما و محصولات در فروم ها
معرفی شما و محصولات در فیسبوک
معرفی شما و محصولات در توییتر
معرفی شما و محصولات در گوگل گلاس
افزایش بازدید از سایتتون
افزایش ورودی از گوگل
در صفحه اول اومدن وبسایتتون در گوگل یا هر جستجو گری که شما بخواین
فروم دارین ؟ عضوهاتون کمه؟ از مینی کاریا بخواین بیان تو فرومتون عضو شن
پست های فرومتون کمه؟ از مینی کاریا بخواین بیان تو فرومتون پست بزارن
فروشنده هستین؟ خریدار میخواین ؟ شاید تو خود USER های مینی کار کسی علاقه داشته باشه محصول شما رو بخره.... از روسری و مانتو گرفته تا ..............
برای شروع کار

وارد سایت صفحه اصلی مینی کار میشین عضو میشید

ما برای شما پنلی گذاشتم که شما خودتون هر مینی کاری که دوست دارین طبق جدول تعریف کنین
تعداد افراد برای انجام کارتون رو وارد میکنین حداقل 20 نفر

مبلغی که بابت اون کار میخواین به هر نفر بپردازین رو وارد میکنین حداقل 100 تومان

کارمزد ایجاد هر کار 10.000 تومان

آدرس سایت مینی کار:
صفحه اصلی مینی کار
در ویدیو زیر توضیحات برای راهنمایی کامل کارفرمایان است که از این ویدیو نیز می توانید در متن خود استفاده کنید.
مینی کار چیست ؟
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رتبه زیر 5000 در alexa minikar 0 29 1395-5-4، 12:31 عصر
آخرین ارسال: minikar
  چگونه یک وبلاگ پربازدید داشته باشیم ؟ minikar 0 51 1395-2-19، 09:11 صبح
آخرین ارسال: minikar
  مقاله مفید مخصوص وبلاگ چگونه تهیه میشود؟ minikar 0 28 1395-2-19، 09:11 صبح
آخرین ارسال: minikar
  چگونه از زمان های مرده هم درآمد کسب کنیم؟! minikar 0 23 1395-2-19، 09:04 صبح
آخرین ارسال: minikar
  آموزش رایگان کسب رتبه یک در سئو ali09366 0 77 1395-2-7، 06:15 عصر
آخرین ارسال: ali09366
  چگونه گوگل ترانسلیت را در طراحی سایت اضافه کنیم zohreabri 0 114 1394-6-31، 04:09 عصر
آخرین ارسال: zohreabri
  چگونه یک وب سایت بسازیم ؟ ADMIN 1 1,329 1393-11-23، 04:36 عصر
آخرین ارسال: raha-23
fjump چگونه اکانت آیتونز رایگان بسازیم ؟ ADMIN 0 5,343 1390-12-21، 09:08 عصر
آخرین ارسال: ADMIN

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان