امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کف سابی و نماشویی نعمت زاده
#1
کف سابی و نماشویی نعمت زاده بهترین خدمات را در زمینه کفسابی و نماشویی ارائه می دهد .ارئه این خدمات در زمینه کفسابی سنگ های معمولی ,گرانیت ,لاشه , موزاییک, بتون , گوهره , هرسین , تراورتن, چینی و ... می باشد که این کارها را با دقت و کیفیت بالا خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهد .

خدمات کف سابی و نماشویی نعمت زاده :

1-ساب دیوار و کف و انواع پله با استفاده از بهترین و جدید ترین دستگاه ها. 2-ترمیم و بازسازی سنگ هایی که از بین رفته و پوسیده اند .(پر کردن درزها) 3-جرم گیری و براقیت سطوح 4-تبدیل سنگ های قدیمی به جدید با استفاده از بهترین دستگاه ها .
در دستگاه های کف سابی ایتالیایی از سابنده های تولید شده در کشور ایتالیا که بسیار مرغوب و با کفیفت هستند بکارگرفته میشود. با استفاده از این لقمه های ایتالیایی در دستگه کف سابی ابتدا لایه ای نازک از سطح سنگ برداشته شده و سپس طی انجام مراحل گوناگون، ساب زنی فرانکفورتی و ایتالیایی برای رفع کثیفی و جرم کف، شفافیت و رفع کدری سنگ انجام میگیرد.
کف سابی ایتالیایی یا به عبارتی دستگاه کف سابی ایتالیایی قابلیت اجرا در کف پارگردها، اپن آشپزخانه، کف اشپزخانه، پارکینگ ها و همچنین مراکز تجاری و اداری را دارد.کف سابی


عملیات کف سابی پس از سنگ فرش کردن کف باعث یکپارچه شدن و صاف شدن کف و همچنین شفافیت سنگ شده ازاین رو زیبایی کف را دو چندان میکند.
عملیات کف سابی استحکام موزائیک ها بیشتر کرده چرا که با گذشت زمان و به جهت عبور و مرور را کف چون سطح زمین با اجرای عملیات کفسابی همتراز شده، احتمال لق شدگی موزائیک ها بسیار کم است. ازاین رو میتوان گفت که کف سابی طول عمر سنگ و موزائیک ها را در کف بیشتر میکند.
با اجرای کف سابی به جهت صاف شدن کف، نظافت و تمیز کردن زمین بسیار راحت تر شده و پس از هر بار تمیز کردن زیبایی کف بیشتر جلب توجه میکند.
با انجام کف سابی، کف بگونه ای یکدست میشود که با کشیدن دست روی سطح موزائیک ها، مرز بین طرامیک ها و موزائیک ها قابل تشخیص نخواهد بود.


1. ساب زنی نمره 46 برای رفع ناخنک سنگ یا موزائیک
2. ساب زنی شماره 60 برای رفع خط های ایجاد شده ناشی از ساب زنی شماره 46
3. رزین کاری (بتونه کاری) برای پوشش دهی درزهای احتمالی سنگ
4. ساب زنی شماره 120 جهت تمیز کاری و رافع خطوط رزین کاری و سابنده شماره 60
5. ساب زنی لاکی جهت پوشش دهی و رفع تمامی خط و خش های ایجاد شده روی سنگ
6. ساب زنی های نمره 400، 600 و 1000 و سپس ساب زنی و کف سابی ایتالیایی که با استفاده از سابنده ها یا همان لقمه های ایتالیایی صورت میگیرد و سبب براقیت سنگ و زیبایی دوچندان آن میشود.کف سابی


در کفشویی بهمراه کف سابی به این شکل اقدام میشود که سه عدد سابنده یا فرچه سیمی به قسمت زیری دستگاه کف سابی نصب شده و کثیفی ها و جرم های کف را بواسطه این لقمه و دستگاه کف سابی تمیز میکنند در نتیجه کف از هرگونه آلودگی و کثیفی پاک شده و یکدست و براق میشوند.
کف سابی


موزائیک و کاشی از جمله مصالح ساختمانی است برای کف پوش کردن ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در ایران تنها در شهر یزد کارخانه ای برای تولید موزائیک کف احداث شده است و بیشترین کارخانجات تولید موزائیک در کشورهای آلمان و ایتالیا راه اندازی شده است. کف پوش کردن موزائیک در ساختمان های مانند سایر سنگ ها نیاز کف سابی برای همسطح کردن و رفع پستی و بلندی های کف دارد.

کف سابی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان