امتیاز موضوع:
 • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
5 راه کسب درامد از وبلاگ
#1
تعدادی از راه های کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که روش های خوبی را برای کسب درآمد و نوشتن در سایت بیان می کنند. اما همه این روش ها تقریبا در سایت ها و وبلاگ های خارجی موفق خواهند بود ، زیرا در این راه حل ها بیشتر از سایت ها یا روش هایی یاد برده می شود که در ایران امکان استفاده از آنها وجود ندارد. البته راه های خوب دیگری در ایران و در بین سایت ها و بلاگ ها وجود دارد که روند وبلاگ نویسی را کمی دلنشین تر می نماید.

ممکن است با راه اندازی یک سایت ، بتوان بعد از چندین ماه کار مداوم ، فقط چند تومان برای هزینه میزبانی سایت بدست آورد که خیلی رقم قابل توجهی نیست و چنگی به دل نمی زند. اما شاید با روند رو به رشد سایت و ارسال مطالب تازه و جدید در وبلاگ بتوان در نهایت به یک رقم خوبی از درآمد از طریق سایتداری یا وبلاگ نویسی رسید.

ما سعی داریم تا امروز در این پست ، به معرفی راه و روش های خوبی که در ایران هم می توان از آنها از طریق سایت یا وبلاگ کسب درآمد کرد را شرح دهیم که امیدوارم کمی از هزینه های شما را پوشش و شما را دلگرم تر به وبلاگ نویسی نماید. ( البته پست “ 6 راه کسب درآمد آنلاین با طراحی ” دراین مورد در سایت منتشر شده است).

شاید شما هم مانند من با اخبار و مطالب مختلفی در مورد درآمد بعضی از وبلاگ ها و سایت های مطرح که بعضا توسط چند نفر یا حتی یک نفر اداره می شود را دیده و شنیده باشید. در بیشتر این مطالب ، به نکات مثبت و جنبه های خوب کسب درآمد از اینترنت پرداخته شده است و این فضا را ایجاد می کند که می توان از وبلاگ و یا سایت در عرض چندین هفته به درآمد خوبی رسید که من به شما می گویم که خیر ، اینچنین نیست و این طرز فکر بسیار اشتباه و بسیار مخرب است که می تواند فضای وبلاگ نویسی را با خطری جدی مواجه کند. اگر شما هم مانند دیگر افراد به این فکر می کنید که با راه اندازی یک وبلاگ می توان در مدت کوتاهی به درآمد رسید ، اشتباه می کنید و بهتر است این مطلب را تا انتها ادامه دهید تا دید بازتری به کسب درآمد از اینترنت پیدا کنید.

بیشتر سایت ها و وبلاگ های مطرح در ابتدا به صورت نیمه وقت و برای سرگرمی سایتی را راه اندازی و در آن فعالیت می کردند و بعد از 3 یا 5 سال از فعالیت خود به این نتیجه می رسیدند که باید برای جذب کاربران ، وقت بیشتری را صرف سایت خود کنند تا بتوانند به درآمد قابل توجهی برسند. البته در این بین هم سایت هایی وجود دارند که با روش های منحصر بفرد خود توانسته اند در زمان کوتاه تری به موفقیت برسند. پس یک رمز برای موفقیت در مدیریت سایت و وبلاگنویسی اینست :
 • تلاش مستمر و صبر برای رسیدن به مکانی که بتوان از آن کسب درآمد کرد.
پاسخ
#2
1- فروش کتاب های الکترونیکی
اولین کاری که می توان برای کسب درآمد در سایت خود انجام داد ، فروش کتاب های الکترونیکی ( eBooks ) است. یکی از معروفترین سایت های ارائه کننده کتاب الکترونیکی ، سایت Rockablepress است که سود خوبی از فروش eBook های خود کسب می کند. پس چگونه می توان کتاب های الکترونیکی را در سایت یا وبلاگ خود به معرض فروش گذاشت؟
 • شما می توانید یک بخش یا قسمتی از سایت خود را به فروش کتاب های الکترونیکی خود اختصاص دهید.
 • شما می توانید یک سایت یا یک صفحه بسیار ساده وب Html را طراحی و کتاب خود را از این طریق بفروش برسانید.
 • می توانید یک یا دو فصل از کتاب خود را در سایتتان یا سایت دوستانتان در دسترس دانلود قرار دهید تا با خواندن قسمت هایی از کتابتان ، خواننده با دید بازتری به خرید کتاب های شما مایل شود.
 • شما می توانید از طریق تبلیغات ، نیز تبلیغ کتاب خود را انجام داده و کاربران را به صفحه خرید کتاب بکشانید و قسمتی از کتاب را برای دانلود و در نهایت برای خرید تشویق کنید.

البته در ایران باید بستر مناسب و خوبی را برای خرید آنلاین کتاب در سایت انجام داد و نمی توان از طریق سایت های پرداخت آنلاین مثل Paypal اقدام کرد.
عکس
پاسخ
#3
2- حق عضویت
چند سالیست که سایت های پربازدید برای ارائه مطالب خود به کاربرانشان از امکان حق عضویت استفاده می کنند. به این طریق که با قرار دادن مطالب عالی و اورجینال و مختص به خودشان ، کاربران را تشویق به عضویت پولی در سایتشان می کنند. البته این وضعیت در زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که بتوان مطالب و پست های منحصربفرد و جدیدی را در سایت قرار داد. شاید معروفترین سایت در این زمینه ، سایت Tutsplus باشد که با مطالبی بسیار کاربردی و بروز ، هم در جهت بالا بردن سطح آگاهی کاربرانش قدمی بر داشته و هم از طریق حق عضویت پولی ، کسب درآمد خوبی را برای خود ایجاد کرده است.
عکس
پاسخ
#4
5- تبلیغات
یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین روش های کسب درآمد در کل وب ، استفاده از تبلیغات است. با روی کار آمدن گوگل ادسنس ( Adsense ) و ایجاد فضایی برای قرار دادن محصولات مختلف و تبلیغ آنها در سایت های عضو شده در ادسنس گوگل ، سایت های بسیاری را ترغیب به استفاده از تبلیغات در سایت های خود کرد و بعد از آن بود که سایت های دیگری مانند Adbrite ، Chitika و غیره روی کار آمدند. پایه و اساس تبلیغات در ادسنس نیز به صورت کلیکی محاسبه می شود که این کلیک ها برای محصولات مختلف به نسبت فرق کرده و پایین و بالا می شود. در ایران هم سایت هایی نیز برای تبلیغات کلیکی وجود دارند که فقط یک قیمت ثابت را برای تبلیغ ها در نظر می گیرند که از روی ناچاری و با بسته بودن ادسنس برای ایرانیان ، سایت ها مجبور به استفاده از این سیستم ها هستند که باز از هیچ چیز بهتر است و گاهی می توان هزینه هاست سایت را نیز از این طریق درآورد.
عکس

پاسخ
#5
http://webhub.ir/5-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D8%B4%D9%85%D8%A7

منبع
پاسخ
#6
شاید همیشه فکر به این میکردین که واقعا جایی هست غیر از سایت های کلیکی (که کارشون فقط کلیک کردن) جایی رو پیدا کنین که افراد در اختیار شما باشن
یعنی هر کاری رو که شما خواستین براتون در کمتر از 2 روز انجام بدن
مثل چی؟
فالوور تلگرام
فالوور اینستاگرام
SMSفرستادن
افزایش زیر مجموعه هاتون در سایت های کلیکی و ..... (که اگه زیر مجموعه بیشتری داشته باشین بیشتر بهتون پول میدن)
پست در وبلاگ یا وبسایتتون
معرفی شما و محصولات در فروم ها
معرفی شما و محصولات در فیسبوک
معرفی شما و محصولات در توییتر
معرفی شما و محصولات در گوگل گلاس
افزایش بازدید از سایتتون
افزایش ورودی از گوگل
در صفحه اول اومدن وبسایتتون در گوگل یا هر جستجو گری که شما بخواین
فروم دارین ؟ عضوهاتون کمه؟ از مینی کاریا بخواین بیان تو فرومتون عضو شن
پست های فرومتون کمه؟ از مینی کاریا بخواین بیان تو فرومتون پست بزارن
فروشنده هستین؟ خریدار میخواین ؟ شاید تو خود USER های مینی کار کسی علاقه داشته باشه محصول شما رو بخره.... از روسری و مانتو گرفته تا ..............
برای شروع کار

وارد سایت صفحه اصلی مینی کار میشین عضو میشید

ما برای شما پنلی گذاشتم که شما خودتون هر مینی کاری که دوست دارین طبق جدول تعریف کنین
تعداد افراد برای انجام کارتون رو وارد میکنین حداقل 20 نفر

مبلغی که بابت اون کار میخواین به هر نفر بپردازین رو وارد میکنین حداقل 100 تومان

کارمزد ایجاد هر کار 10.000 تومان

آدرس سایت مینی کار:
صفحه اصلی مینی کار
در ویدیو زیر توضیحات برای راهنمایی کامل کارفرمایان است که از این ویدیو نیز می توانید در متن خود استفاده کنید.
مینی کار چیست ؟
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزایش پست در وبلاگ یا وبسایتتون minikar 0 23 1395-5-4، 12:35 عصر
آخرین ارسال: minikar
  چگونه یک وبلاگ پربازدید داشته باشیم ؟ minikar 0 51 1395-2-19، 09:11 صبح
آخرین ارسال: minikar
  مقاله مفید مخصوص وبلاگ چگونه تهیه میشود؟ minikar 0 28 1395-2-19، 09:11 صبح
آخرین ارسال: minikar
  اهمیت نوشتن مطالب پرطرفدار در وبلاگ minikar 0 12 1395-2-19، 08:59 صبح
آخرین ارسال: minikar
  وبلاگ نویسی به به قصد قربت / جزوه ADMIN 0 136 1394-1-28، 06:05 صبح
آخرین ارسال: ADMIN
  طراحی وبلاگ یا وب سایت ali khatibzade 1 821 1393-11-23، 04:33 عصر
آخرین ارسال: raha-23

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان