مشاوره خانواده رایگان عطاملک
تولد،مهدی(عج) از زبان حکیمه خاتون اولین کسی که پس از لحظه،ولادت،او را زیارت،کرد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: حیات طیبه (https://atamalek.ir/forum-15.html)
+--- انجمن: سمت خدا (https://atamalek.ir/forum-17.html)
+---- انجمن: مهدویت و آخرالزمان (https://atamalek.ir/forum-16.html)
+---- موضوع: تولد،مهدی(عج) از زبان حکیمه خاتون اولین کسی که پس از لحظه،ولادت،او را زیارت،کرد (/thread-4095.html)

تولد،مهدی(عج) از زبان حکیمه خاتون اولین کسی که پس از لحظه،ولادت،او را زیارت،کرد - متین - ۱۳۹۲-۴-۲

دعای فرج

دعای فرج                    

ولادت منجی بشریت و منتقم خون خدا برهمگان مبارک باد   

اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ

خدایا بلاء عظیم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و امید قطع شد

وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ

و زمین تنگ شد و از ریزش رحمت آسمان جلوگیری شد و تویی یاور و شکوه بسوی تو است

الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی

و اعتماد و تکیه ما چه در سختی و چه در آسانی بر تو است خدایا درود فرست بر

مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ

محمد و آل محمد آن زمامدارانی که پیرویشان را بر ما واجب کردی و بدین سبب مقام

وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ

و منزلتشان را به ما شناساندی به حق ایشان به ما گشایشی ده فوری و نزدیک مانند

ا
لْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی

چشم بر هم زدن یا نزدیکتر ای محمد ای علی ای علی ای محمد مرا کفایت کنید

فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ

که شمایید کفایت کننده ام و مرا یاری کنید که شمایید یاور من ای سرور ما ای صاحب

الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ

الزمان فریاد، فریاد، فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا همین ساعت

السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ

همین ساعت هم اکنون زود زود زود ای خدا ای مهربانترین مهربانان به حق

مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ

محمد و آل پاکیزه اش

[rtl]بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ[/rtl]

[rtl]به نام خداوند بخشنده مهربان[/rtl]

[rtl]اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن[/rtl]

[rtl]خدایا، ولىّ‏ ات حضرت حجّة بن الحسن[/rtl]

[rtl]صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعه وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"[/rtl]

[rtl]ولادت گستراننده عدل وعدالت پادشاه آدم وعالم از زبان اولین کسی که پس از لحظه ولادت چشمش به جمال پرفروغ مولا روشن ومنور گردید.[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]حکیمه خاتون دخترگرامی حضرت امام جواد(ع)وخواهر حضرت امام هادی (ع)و عمه حضرت امام حسن عسکری (ع) می فرماید عصر روزچهاردهم شعبان سال دویست وپنجاه وپنج هجری قمری برای زیارت فرزند برادرم امام عسکری (ع)  به منزل ایشان رفتم پس از ساعتی خواستم به منزل خود برگردم .امام عسکری (ع) فرمودند عمه جان امشب افطار در منزل ما بمانید.عرض کردم باید بروم. فرمود. امشب مولودی که دنیا را از عدل وداد پر خواهد کرد متولد می شود.بمان وافتخار مامائی او را بپذیر. با تعجب عرض کردم. فدایت شوم . از چه کسی متولد خواهد شد ؟فرمود از نرگس .عرض کردم در او که اثر حمل نیست ! فرمودند همین که گفتم. نزد نرگس خاتون رفتم. واز ایشان سوال کردم آثار حمل در خود احساس می کنی. گفت خیر. امام (ع)فرمودند.عمه عجله نکن تا فجر صبح مشخص می شود. شام خوردیم و خوابیدیم نرگس خاتون هم خوابید.چند بار بیدار شدم . به نرگس خاتون نگاه کردم.اثری از حمل در او دیده نمی شد.نماز شب را خواندم. داشتم شک می کردم که امام (ع) صدا زدند و فرمودند .عمه عجله نکن وقت موعود نزدیک است. نرگس خاتون هم بیدار شدند و نماز خود را خواندند.آخر نماز بود که آثار حمل و درد زایمان در نرگس پدیدار شد.و کم کم شدت گرفت.در این هنگام امام (ع) فرمودند سوره انا انزلنا را بخوان. حکیمه خاتون می فرماید شروع کردم سوره را به خواندن .یکباره متوجه شدم کودک هم در شکم مادر به همراه من این سوره مبارکه را می خواند. سپس لحظه ای بین من ونرگس خاتون پرده ای حائل شد وشنیدم که صدای نوزاد می آید.پرده کنار رفت دیدم گودک به دنیا آمده ودر سجده شهادتین را می خواند. سپس شروع کرد به خواندن آیه مبارکه ونرید ان نمن علی الذی استضعفوافی الارض و...تا آخرخواندند.پس من کودک را برداشتم او را بسیار پاک وتمیز دیدم ودید که بر بازوی آن مولود مبارک آیه شریفه جاء الحق و زهق الباطل کان زهوقا نوشته شده است.حضرت عسکری (ع) به من فرمودند عمه فرزندم را نزدم بیاور او را نزد حضرتش بردم . حضرت اورا بر روی کف دست چپ نشاند و کف دست راست را بر پشت او قرار دادند سپس حضرتش زبان خویش را در دهان نوزاد قرار داد ه دست برروی سروچشم وگوش و مفاصل وی کشیدند و بعد فرمودند فرزندم سخن بگو . سپس حضرتش به قدرت خداوند لب به سخن گشودند و ابتدا شهادتین را بر زبان جاری فرمودند و بعد بر پیامبر(ص) و ائمه طاهرین یکی پس از دیگری درود فرستادند. بعد امام. عسکری (ع) او را به من داده و فرمودند ای عمه او را به مادرش برگردان تا چشمش روشن شده و اندوهگین نگردد.وبداند که وعده خداوند حق است ولی بیشتر مردم نمی دانند. او را به مادرش برگرداندم در این هنگام فجر ثانی دمیده بود. نماز خواندم و با امام عسکری وداع کردم  و برگشتم.   [/rtl]

[rtl]  پیامبرگرامی اسلام (ص) پس ازتثبیت رسالت خود و آشکار کردن نبوت وپس از باز گشت از معراج به مناسبت های مختلف جانشینان خود را مبنی بر اینکه آنان دوازده نفرو آخرین آنان کاخ ظلم وستم را بر خواهد چید وعدل و داد را حاکم خواهد نمود.معرفی می فرمودند.همچنین همگی ائمه (ع) امام زمان ارواحنا فدا را به شکل شایسته ای به مردم و آیندگان شناسانده بودند.حتی شکل وشمایل حضرت را چنان بیان فرموده اند که با کمی دقت در آنها هرکس که چشمش به جمال حضرت روشن شود او را خواهد شناخت. پس هرچه دوران ولادت حضرتش نزیکتر می شد . لرزه تن  حاکمان طاغوت بیشتر می شد تا اینکه دستور انتقال امام هادی (ع) از مدینه به سامرا را صادر کردند. ودر پادگان تحت نظر گرفتند . وقاحت را تا آنجا پیش بردند که ماهانه همسران وکنیزان امام حسن عسکری را مورد معاینه قرار می دادند تا اگر حامله باشند . از ولادت نوزاد جلوگیری کنند. وقتی به یکی از کنیزان امام(ع) مشکوک شدند دو سال وی را  زندانی کردند.[/rtl]

[rtl]لذا مکرخداوند از مکرطاغوتییان بالاتربود وتا لحظه تولد آثارحمل در وجود مادرگرامی منجی بشریت دیده نشد.عقل هم حکم می کرد که امام حسن عسکری (ع) هم ازافشای ولادت نور دیده خود در نزد حرامیان را پوشیده نگاهدارد.لذا امام هم بجز خواص از اطلاع یافتن دیگران پیشگیری بعمل آوردند.و مولود خود را فقط به خواص نشان می دادند چون اگر هر زمان امام زمان ارواحنافدا شناخته می شد طاغوتییان ایشان را همانند اجداد گرامش به شهادت می رساندند و اگر چنین اتفاقی رخ می داد دیگر جانشینی برای حضرت نبود خداوند قادر متعال نیز ایشان را تا روز موعود که از  زمان آن هیچ کس دیگر مطلع نیست در پس پرده غیبت ذخیره فرمودند. و این غیبت تا زمانیکه آمادگی جهانی ظهور وبروز پیدا نکند ادامه خواهد داشت و ظهوری در کار نخواهد بود .پس ای منتظرین عزیز باید آمادگی پیدا کنیم تا خداوند مجوز ظهور را صادر بفرماید. بدانیم حکومت عدل جهانی سه رکن دارد1-وجود رهبرجهانی 2-داشتن  قانون جهانی 3- آمادگی جهانی :می دانیم که از سه رکن دو رکن محیا است . الف: رهبرجهانی امام زمان ارواحنا فدا حاضر و ناظر هستند ب:قانون جهانی قرآن کریم که 1400سال پیش به پیامبرگرامی اسلام نازل شده . اما یکی از سه رکن که مربوط به امت است و آن آمادگی جهانی می باشد  پس از حدود 1200سال که از زمان غیبت می گذرد هنوزاین آمادگی حاصل نشده.وتا زمانیکه این آمادگی بوجود نیاید حتی دعا کردن هم اثری نخواهد داشت.اول باید آماده باشیم وبعد دعا کنیم.یا اینکه در دعاهایمان ابتدا از خداوند بخواهیم تا آمادگی را در ما ایجاد کند سپس در خواست ظهور و فرج کنیم. انشا الله که خداوند این آمادگی رادروجود همگی ما ایجاد ودر ظهور وفرج حضرتش تعجیل بفرماید.[/rtl]