مشاوره خانواده رایگان عطاملک
"علی طباطبائی" بازیگری که سالاد فصلش را تمام نکرد / هنرمندان در فضای مجازی چه می گوی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: حیات طیبه (https://atamalek.ir/forum-15.html)
+--- انجمن: هنر (https://atamalek.ir/forum-119.html)
+---- انجمن: سینما/ تلویزیون / مستند (https://atamalek.ir/forum-69.html)
+---- موضوع: "علی طباطبائی" بازیگری که سالاد فصلش را تمام نکرد / هنرمندان در فضای مجازی چه می گوی (/thread-6763.html)

"علی طباطبائی" بازیگری که سالاد فصلش را تمام نکرد / هنرمندان در فضای مجازی چه می گوی - saharrahin - ۱۳۹۴-۶-۱۰

"علی طباطبائی" بازیگری که سالاد فصلش را تمام نکرد / هنرمندان در فضای مجازی چه می گویند "علی طباطبائی" بازیگری که سالاد فصلش را تمام نکرد / هنرمندان در فضای مجازی چه می گویند

سی و یک نما – آخرین ساعات شب بود که این خبر را شنیدم و خیلی راحت از آن گذشتم. خبری که شنیدم از سکته اش بود و نه از مرگش. اما امروز خبر کامل شد، یعنی از همان دیشب کامل بود. تصویر علی طباطبائی برای من سکانسی از فیلم "سالاد فصل" است و سیلی که از لیلا حاتمی می خورد. اصولا بازی اش را در این فیلم خیلی دوست داشتم. بچه های سینماگران خیلی راحت وارد عرصه ی بازیگری می شوند و اگر پدرت یک تهیه کننده ی قدرتمند و مطرح مثل سید کمال طباطیائی باشد که مسیر کوتاه تر هم می شود اما ماندن در این عرصه فقط مستلزم توانائی خود شخص است که علی طباطبائی چنین بود.فوق العاده نبود اما بازیگر خوبی بود.او را فقط یکبار در دفتر کار پدرش هراه با رضا عطاران دیده بودم که کاش این یکبار هم نمی دیدم.

صابر ابر: «برايت آرامش در آغوش خداوند را ميخواهم و براي خانواده ات صبر ...علي جان... علي طباطبايي عزيز را هيچ وقت نديدم، اما از رفتنش سخت غمگين شدم و بيش از پيش به نبودن در زماني كه فكرش را نمي كني مطمئن...»

برزو ارجمند: اى واى، على جان روحت شاد، خدا به خانواده ات صبر بده، اگه شد سلام منو به پدرم برسون

نسرین مقانلو : خدایا سخته دور از بچه ماندن چه رسد به اینکه حس میکنی دیگه هیچوقت نمیتونی ببینیش. خدایا به مادر و پدرش صبر بده. دلم داره میترکه،یا پروردگار باورم نمیشه...علی رفت.......»

امیر جعفری:خداحافظ رفیق

اشکان خطیبی: على طباطبایى دوست جوان با اخلاقم به رحمت خدا رفت. براى خانواده اش آرامش بخواهید... من باورم نمیشه.

مهراوه شریفی نیا: تلخ، سخت و غیرقابل باور... چقدر بده که اینهمه از هم بى خبریم. على طباطبایى برادر مهربون و دوست داشتنى ما در سریال آشپزباشى دیگه بینمون نیست

حمید گودرزی: با نهایت تاثر و تاسف دوست خوبم علی طباطبایی ازمیان ما پرکشید روحش شاد

شهره سلطانی: و باز هم خبری جگر سوز .... فوت علی طبا طبایی عزیز را به همه دوستان و همکاران و طرفداران این بازیگر جوان تسلیت میگویم و برای خانواده اش آرزوی صبر دارم

محمدرضا غفاری: من برادر نداشتم هیچ وقت ... حتی حس داشتنش رو هم نمیدونستم چه جوریه...تا با تو...علی جانم...سر اشپزباشى اشنا شدم... تو عزیزترین برادر دنیا بودى برام... حتی نمیدونم الان چرا دارم مینویسم چقدر احمقم من که دارم مینویسم که نیستی سه هفته پیش قول دادیم قرار بگذاریم باهم على جانم...تو عزیزترین و مهربون ترین داداش روی زمین بودى انقدر که همون روز اول اشپزباشی فکر نکردم که داریم نقش بازی میکنیم روحت ارام عزیز دل برادر

احسان کرمی: روحت شاد پسر تسلیت به خانواده طباطبایی خصوصا آقای کمال طباطبایی... ای داد

گلاره عباسی هم نوشت:«اخ كه چقدر دل همه ي ما سوخت امشب با پر كشيدنت .علي عزيز .»

لیلا بلوکات :  علي طباطبايي روحش شاد، شوكه شدم خداي من ....

لیلا برخورداری: به ظاهر ماهیان ناگزیر از تنگ تقدیرم تو خود بازیچه اهل تماشا ساختی ما را   از حضرت دوست برای پدر و خانواده اش صبر آرزو می کنم.

فلور نظری: خدایا چرا نمی تونم باور کنم ...تسلیت به خانواده ی اون عزیز تسلیت به همه ی همکارانم و تسلیت به مردم ... حقیقتش دستم نمی رفت چیزی بنویسم خدای من ، صبر ارزو می کنم برای خانواده اش خصوصا مادرشون .. ایست قلبی و بعد .... یک لحظه احساس کردم زمان متوقف شد و همه ساکت شدند سکوت ، چی می شه گفت سخته، خیلی سخته درک کنیم حکمت خدا رو .... تسلیت

سمانه پاکدل: ى کاش شایعه بود..... على طباطبایى عزیز به دیار باقى شتافت، واقعا باورم نمیشه چون خیلى خیلى جوون بود. آخدا چرا انقدر زود قربونه کرم و حکمتت ایشالا اون بالا ها جاى خوبى براش گذاشته باشى، على هم بچه ى خوبى بود ، هم انسان بى آزارى، خدا بیامرزد.

علت فوت این بازیگر جوان ایست قلبی عنوان شده است.

وی چندی پیش در سریال "بچه‌های نسبتا بد" و مجموعه "قلب یخی" به ایفای نقش پرداخته بود. "سالاد فصل"، "ترانه مادری" و ...از دیگر فعالیت‌های این بازیگر جوان است.

پیکر زنده‌یاد علی طباطبایی بازیگر جوان تلویزیون و سینما که شامگاه 8 شهریور ماه درگذشت، فردا سه‌شنبه 10 شهریورماه به خاک سپرده می‌شود.

رضا نوروزی یکی از دوستان خانواده طباطبایی درباره خاکسپاری این بازیگر جوان به خبرنگار ایسنا گفت: مراسم خاکسپاری از مقابل منزل وی برگزار می‌شود و دوستان و اقوام از ساعت 8 صبح در منزل شخصی ایشان گردهم می‌آیند و پیکر او را مستقیما به بهشت زهرا (س) می‌برند.

به گفته او، این بازیگر در قطعه هنرمندان دفن نمی شود و در یکی دیگر از قطعات بهشت زهرا (س) به خاک سپرده خواهد شد.
منبع: سینمای ایران