مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک
ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مشاوره خانواده آنلاین رایگان عطاملک (https://atamalek.ir)
+-- انجمن: حیات طیبه (https://atamalek.ir/forum-15.html)
+--- انجمن: شکرستان (https://atamalek.ir/forum-8.html)
+--- موضوع: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک (/thread-733.html)

ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - هادی - ۱۳۹۰-۷-۱۹

سلام فرزندانایرانسلام فرزندان جوین
ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک

نوشته شما بدلیل رعایت نکردن قانون شماره 1 ویرایش شده

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - هادی - ۱۳۹۰-۷-۱۹

سلام فرزندان ایران سلام فرزندان جوین
اگر کسی از دوستان خواست پی اس دی تصویر مدیر را برایش ایمیل خواهم کرد تا اگر دوستش دارید یک آواتار برایش بسازید.

با سپاس

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - kazem - ۱۳۹۱-۱۲-۵

(۱۳۹۰-۷-۱۹، ۰۲:۴۵ عصر)هادی نوشته است: اگر کسی از دوستان خواست پی اس دی تصویر مدیر را برایش ایمیل خواهم کرد تا اگر دوستش دارید یک آواتار برایش بسازید.
@هادي : برا من بفرست

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - kabootar - ۱۳۹۱-۱۲-۵

برا من هم بفرست:gh:

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - محمدی پور - ۱۳۹۱-۱۲-۵

سلام هادی جان
عذر خواهم
ببین اگه صاحب تصویر راضی هست برای دیگران بفرست و گرنه این کار رو انجام نده چون دین به گردن میاره

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - kazem - ۱۳۹۱-۱۲-۵

(۱۳۹۱-۱۲-۵، ۱۰:۵۵ عصر)محمدی پور نوشته است: سلام هادی جان
عذر خواهم
ببین اگه صاحب تصویر راضی هست برای دیگران بفرست و گرنه این کار رو انجام نده چون دین به گردن میاره

سلام جناب محمدي پور

در رابطه با دين گفتين...برام يه سوال پيش اومد که من اينجوري طرحش ميکنم؟
شما عکس خودتونو به عنوان آواتار در اين انجمن گذاشتين اين يعني اجازه به افراد برا استفاده از تصوير شما؟

RE: ببینید فتوشاپ چه میکند با مدیر سایت عطاملک - محمدی پور - ۱۳۹۱-۱۲-۱۱

جناب kazem بنده هم عرض سلام و ارادت دارم خدمت شما
اینکه فرمودید چون عکس رو به عنوان آواتار گذاشتم پس دیگران اجازه دارند از آن استفاده کنند.
بله در صورتی که از همین عکس بدون تغییر استفاده کنند نه اینکه تغییراتی انجام دهند.
این جریان مثل این هست که شخصی آبسرد کنی رو کنار خیابان قرار میدهد و این به آن معناست که هرکس تشنه هست استفاده کند.
ولی آیا می شود شیر آبسردکن را هم باز کرد و برد یا موتور آبسرد کن را با خود ببریم.
مسلما جواب این است که اشکال دارد و بانی این کار راضی نخواهد بود.
پس ما نمی توانیم بدون اجازه عکس حتی نزدیکترین افراد به خود را تغییر دهیم و در اختیار دیگران قرار دهیم که این از مصادیق تمسخر و اهانت به دیگران است.

حفظ آبروی مردم بویژه مومنان، از ارزش والایی در پیشگاه الهی برخوردار است. مطابق روایت: “المومن اعظم حرمه من الكعبه”احترام مومن از احترام كعبه نیز بالاتر است.

ویا در روایتی از رسول گرامی اسلام آمده است که روزی آن حضرت به کعبه نگاه کردند وفرمودند: « ای کعبه! خوشا به حال تو، خداوند چقدر تورا بزرگ و حرمتت را گرامی داشته است! به خدا قسم حرمت مومن از تو بیشتر است، زیرا خداوند تنها یک چیز را از تو حرام کرده، ولی ازمومن سه چیز راحرام کرده است: مال، جان وآبرو تا کسی به او گمان بد نبرد.

عزت و حرمت مومن از جانب حق تعالی به او عنایت شده است: “لقد كرمنا بنی آدم”(اسرا/70)

در آموزه‌های اسلامی، حقوق بشر و حق الناس تنها در جسم و جسد و اموال او خلاصه نمی‌شود و حفظ آبرو در كنار حفظ مال و جان دارای اهمیت است.

پیامبر اكرم(ص) می‌فرمایند: “همه چیز مسلمان، از مال، آبرو و خونش بر مسلمان دیگر حرام است و حتی می‌توان در برخی موارد از مال و جان گذشت تا آبرو و حیثیت مومنی حفظ شود”

و مطالب زیادی که مجال نوشتن آن نیست

با تشکر از بذل محبت شما جناب kazem
موفق و پیروز باشید