مشاوره خانواده رایگان عطاملک

نسخه‌ی کامل: چرا مقدمات ظهور همراه با بلاست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
:beginner:چرا مقدمات ظهور، باید همراه با بلاها باشد؟:interrobang:

:diamond_shape_with_a_dot_inside:پاسخ:
:point_left:فلسفه‌اش این است که انسان‌ها به "ضرورت مدیریت ولیّ‌خدا در جهان"
پی ببرند.

Confusedmall_red_triangle_down:پیام فتنه‌های جهانی آخرالزمان:

Confusedmall_orange_diamond: دربارۀ این آیۀ قرآن که میفرماید:

«وَ لَنَبْلُوَنَّكُمْ بِشَيْ‏ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ» در روایت هست که اصل این آیه، مربوط می‌شود به #آخرالزمان و اتفاقات قبل از ظهور؛ :point_left: یعنی ابتلائاتی که خوف فراگیر به‌دنبال دارد، مرگ و میرهای فراوان، مشکلات اقتصادی فراگیر، سیل و خرابی‌ها و...
                 
Confusedmall_orange_diamond: اما چرا این بلایا باید قبل از ظهور این‌قدر به‌طور فراگیر پیش بیاید؟ اساساً چرا باید مقدمات فرج، همراه با بلا باشد؟

:hourglass: یکی از فلسفه‌های بسیار مهمش این است که بشر باید متوجه ضرورت مدیریت ولیّ خدا در جهان بشود و انسان‌ها باید آمادگی و پذیرش حاکمیت ولیّ خدا را پیدا کنند.

Confusedmall_orange_diamond: ما شاهد ظلم‌های فراوانی در جهان هستیم؛ در یمن، هندوستان و... برای اینکه این ظلم‌ها برطرف بشود چه باید کرد؟ باید ولی‌الله الاعظم بر زمین، حکمرانی کند. درک ضرورت ولایت ولی‌الله برای بسیاری از مردم آسان نیست مگر اینکه با این بلاهای فراگیر متوجه ضرورت ولایت ولی‌الله بشوند.

Confusedmall_orange_diamond:ما باید با کمتر از این ظلم‌ها و بلاها به ضرورت حاکمیت ولیّ خدا پی ببریم، یعنی این کار تبلیغ و تعلیم انسان‌ها و معرفت پیدا کردنِ آدم‌هاست که باید جای این بلاها را بگیرد. هرچه ما از نشر معرفت نسبت به ضرورت حاکمیت ولیّ خدا، کم بگذاریم، این بلاها جایش را پُر خواهد کرد.

Confusedmall_orange_diamond: فلسفۀ این بلاها جز این نیست که انسان‌ها متوجه بشوند مدیریت جهان با این افراد فاسد و مفسد امکان ندارد، کمااینکه دربارۀ بیماری فراگیر اخیر در برخی از خبرها می‌گویند این یک نبرد بیولوژیک است علیه بشریت و علیه مقاومتی که در مقابل استکبار دارد رخ می‌دهد. نظام سلطه می‌بیند که برای ادارۀ عالم راهی ندارد جز آلوده‌کردن عالم به ویروس‌های مهلکی از این دست. اگر این قضیه بیشتر آشکار بشود، مردم متوجه می‌شوند که این بیماری دست‌ساز بشر است و توسط ظالمانی ایجاد شده که می‌خواهند حکومت خودشان را ادامه بدهند.

:bust_in_silhouette:علیرضا پناهیان

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج :rose: