سبک زندگی و مشاوره خانواده رایگان عطاملک

نسخه‌ی کامل: پسرم ما رو در حال سکس دیده، چکار کنم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من یه پسر دوازده ساله دارم. لطفا درباره توضیح دادن کامل مشاهده روابط جنسی والدین ...راهنمایی کنید. ما هر چی توضیح میدیم که این ابراز محبت هست. راه بچه دار شدن هست اصلا قبول نمیکنه و میگه که ما اونو اصلا دوست نداریم..... البته در حال مشاوره از روانپزشک و روانشناس بابینی هستیم و فلوگزتین هم برامون شروع شده.
سلام و ادب خدمت شما همراه گرامی اموزش مسائل جنسی از همان سال‌های نخست کودکی و نوجوانی باید آغاز شود، زیرا افراد بزرگسال و اطرافیان این بچه ها خواسته و یا ناخواسته و به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم در حال اثرگذاری بر مفاهیمی همچون هویت جنسی و نقش جنسی کودکان و نوجوانان هستند.
آموزش مناسب در سن مقتضی، نه تنها باعث تشویق به سمت رفتار پرخطر نخواهد شد، بلکه فرزندانی که از نظر جنسی به درستی آموزش دیده‌اند حتی در دوره نوجوانی و بعد در سالهای جوانی، فعالیت جنسی را به مراتب دیرتر و با نگاه درست به اینگونه مسایل،‌ زندگی خود را به پیش خواهند برد
نوجوانان بیشتر اطلاعات درباره‌ مسائل جنسی خود را از دوستان دریافت می کنند و به ندرت این اطلاعات را از والدین بخصوص مادران جویا می شوند.وقتی فرزندان بزرگتر هستندلازم است با نوجوان در اولین فرصت مناسب، درباره حریم خصوصی والدین و لزوم رعایت برخی ملاحظات (مثل در زدن یا اجازه گرفتن پیش از ورود به این حریم )صحبت شودپیامد های دیدن رابطه جنسی والدین بر کودک
بار هیجانی این اتفاق برای بچه ها بسیار بسیار زیاد هست و می تواند اضطراب، ترس و حتی تحریکات جنسی را در کودک ایجاد کند. خیلی مهم است که در این شرایط دیده ها و احساسات کودک را انکار نکنیم و به هیچ وجه به او دروغ نگوییم فقط کافیه که گوش بدهید و خیال کودک را از تصورات ترسناک و خشنی که در این رابطه دارد، راحت کنیم.
موفق و پیروز باشید