سبک زندگی و مشاوره خانواده رایگان عطاملک

نسخه‌ی کامل: لوح فشرده «نورالثقلین» تولید شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لوح فشرده دو زبانه «نورالثقلین» با هدف ترویج و گسترش اسلام و آموزه‌های شیعی از سوی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید و به صورت رایگان عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار «تابناک» از قم، کارشناس ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کریمه اهل بیت(س) به خبرنگاران گفت: این لوح فشرده با محتوایی عمومی در پنج بخش تدوین شده است.

«اکبر پوست چیان» نورالانوار 2/2، نورالجنان، فیش تبلیغ، قرآن در word و محافظ صفحه نور را از بخش‌های متنوع این لوح فشرده عنوان کرد.

وی مجموعه آموزشی نرم‌افزارهای نور را از برنامه‌های دیگر این لوح فشرده برشمرد و افزود: معرفی و آموزش مجموعه نرم‌افزارهای تولیدی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به صورت چند رسانه‌ای با هدف تسهیل در استفاده کاربران در این لوح فشرده قرار گرفته است.

وی با معرفی نرم‌افزار نورالانوار 2/2 گفت: نورالانوار یا نرم‌افزار جامع قرآن کریم مشتمل بر؛ متن کامل قرآن، دو قرائت ترتیل، پنج ترجمه فارسی، هشت ترجمه به زبان‌های غیر فارسی، 58 جلد کتاب تفسیر همراه با امکانات جستجو در متن و ریشه، ارتباط قرآن با احادیث، نگارخانه، لغتنامه و... است.

پوست چیان، «نورالجنان» را نیایش‌نامه جامع چند رسانه‌ای خواند و اظهار داشت: مفاتیح الجنان و صحیفه سجادیه به صورت گویا همراه با 67 عنوان کتاب در موضوع دعا و اخلاق مانند: معراج السعاده، المراقبات، مکارم الاخلاق و...در این برنامه موجود است.

وی برنامه فیش تبلیغ را یکی دیگر از عناوین لوح فشرده نورالثقلین معرفی کرد و گفت: امکان فیش‌برداری به صورت متن و صوت، ثبت مشخصات، جستجوی اطلاعات به صورت کلمه‌ای و ترکیبی، همراه با خروجی اطلاعات با پسوندهای متنوع از تولیدات معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های حوزه‌های علمیه از جمله قابلیت‌های برنامه فیش تبلیغ است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه رایگان این لوح فشرده به نمایشگاه دایمی مرکز نور، واقع در قم، بلوار جمهوری اسلامی، ساختمان نور مراجعه کنند.

ذکر این لازم است که نمايشگاه پنجمين جشنواره ملي فرهنگي هنري كريمه اهل بيت(س) از هفتم تا شانزدهم مهر ماه، صبح‌ها از 9 تا 12 و عصرها از 16 تا 21 در صحن جوادالائمه(ع)، ميزبان علاقه‌مندان است.